top of page

Serija #1010 O kaip dabar gyvena (profesija) ?

Neseniai išgirdau kaip mano lyderė bendraudama su potencialiu verslo partneriu uždavė labai įdomų klausimą:


"O kaip dabar gyvena menininkai?"


Matai, kad žmogus dalyvautų pokalbyje jis turi tau paprieštarauti.


Ar pastebėjai jei žmogų kritikuoji jis pradeda gintis, o jei pagiri jis ima save kritikuoti?


Tad jei mes sutinkame valytoją ir sakom "uoj turbūt jūsų darbas labai nemalonus ir mažai jums moka?" tada ji predės ginti savo darbą ir ieškoti jame pliusų, bet jei pasakysime "ar šis darbas yra jūsų svajonių darbas? Turbūt jums labai gerai moka už jį?" tada žmogus pradės skųstis kodėl tas darbas nėra geras.


Tad kai mano lyderė paklausė menininko kaip dabar gyvena jo profesijos žmonės, žinoma jis pradėjo skųstis (juk žmonės mėgsta "pasibėdavoti") ir tai sukuria idealia situaciją tau pasiūkyti KANORS GERIAU tam žmogui.


Tad sekantį kartą kai bendrausi su potencialiu komandos nariu ir sužinosi kuo tas žmogus užsiima paklausk jo/jos "Kaip dabar gyvena (to žmogaus profesija)?" ir tikėtina, kad tas žmogus tau duos visą "amuniciją", kurios tau reikės pakviesti tą žmogų į komandą.


Juk kai žmogus skundžiasi apie savo darbą, jis pats sau parduoda tavo verslo galimybę.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

🔥🔥🔥 {Naujas Kursas} “GYVENIMO TRANSFORMACIJA” tik 100 vietų! Visa informacija http://gyvenimotransformacija.lt/ 🔥🔥🔥💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kas patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


18 peržiūrų0 komentarų

Commentaires


bottom of page