top of page

Serija #1006 5 geriausi būdai nugalėti ATSTŪMIMO BAIMĘ 🥶

Daug žmonių tinklinio marketingo versle stabdo ATSTŪMIMO BAIMĖ.


Daugelis iš mūsų nebijome nepasisekimo, bet bijome kitų žmonių nuomonės ir ką kiti žmonės pasakys.


Nuo mažens mes nori būti mylimi ir priimti kitų žmonių, todėl daug žmonių bijo pasiūlyti savo produktą ar verslo galimybę, nes yra šansas, kad žmogus pasakys "NE" ar net pasijuoks iš mūsų.


Tad jei galime nugalėti tą atstūmimo baimę, mes galime greičiau ir efektyviau parduoti ir statyti komandą.


Žemiau keletas patarimų kaip tai padaryti:


#1. Perfrazuok atsisakymus iš asmeninio nepasisekimo į tai, kad tas žmogus nebuvo tinkamas kandidatas tavo produktui/verslo galimybei. Mūsų darbas ne įtikinti žmones, o rūšiuoti žmones ir ieškoti tų, kuriems reikia to ką mes siūlome.


#2. Koncentruokis į santykių kūrimą. Visi norėtume, kad pardavimai ir pasirašymas į komandą įvyktų pirmo kontakto metu, bet dažniausiai taip neįvyks. Todėl pradėk žiūrėti į "NE" kaip į "ne dabar" ir toliau kurk santykius tiesioginiu ir netiesioginiu būdu socialinėje medijoje.


#3. Žiūrėk į atstūmimą, kaip į galimybę treniruotis. Kiekviename nepasisekime slypi galimybės. Iš kiekvieno "ne" gali kažką išmokti ir tobulinti savo pasiūlymą. Visada siek gauti kritiką ir sužinoti ką galėtum daryti geriau.


#4. Švęsk mažus laimėjimus ir mėgaukis procesu. Vietoje to, kad tik susikoncentruotum į galutinį tikslą, pradėk mėgautis kasdieniais veiksmais. Pradėk džiaugtis kiekviena diena, kieviena galimybe susipažinti su naujais idomiais žmonėmis, dalintis turiniu, kuris gali būti naudingas ir padėti kitiems žmonėms. Pakeisk "aš turiu tai daryti" į "aš galiu tai daryti".


#5. Vystyk augimo mentalitetą. Stenkis nuolatos augti ir tobulėti. Vystyk savo bendravimo, pardavimo, viešojo kalbėjimo ir socialinės medijos įgūdžius, kad vis geriau išmoktum pateikti savo produktą ir verslo galimybę.


Panaudok šiuos penkis patarimus ir tavo atstūmimo baimė tikrai sumažės. Atmink "kai pakeiti kaip žiūri į pasaulį, pasaulis į kurį žiūri pasikeičia".Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

🔥🔥🔥 {Naujas Kursas} “GYVENIMO TRANSFORMACIJA” tik 100 vietų! Visa informacija http://gyvenimotransformacija.lt/ 🔥🔥🔥💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kas patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


59 peržiūros0 komentarų
bottom of page