top of page

Serija #1003 ⏳ Ilgalaikė ir Pastovi SĖKMĖ versle - ar įmanoma? 🤔 Su Irena Oliver

Dažnai tinklinio marketingo kritikai sako, kad tai nėra pastovių pajamų šaltinis, kad ilgai negalima iš to uždirbti, kad uždirba tik tie, kurie prisijungė pirmi.


Žinoma tai netiesa.


Pats dirbu jau dvylyka metų, mano mentorė 17 metų ir nei vienas nebuvome primieji nei paskutiniai kompanijos atstovai, kurie uždirba pastovias pajamas.


Tad kaip sukurti tas ilgalaikes pastovias pajamas ir rezultatus versle?


#1. Veiksmų pastovumas. Turi visada daryti veiksmus, net jei darysi savo verslą 20 metų niekada negali nustoti daryti veiksmų, nes jei tu "išlipsi iš lifto", tavo komanda padarys tą patį ir seks tau iš paskos.


#2. Stiprus pagrindas. Sako sėkmingi lyderiai yra tiesiog įvaldę pagrindus geriau už kitus. Jie nedaro nieko stbūklingo tiesiog daro teisingus veiksmus teisingu būdu.


#3. Stiprūs santykiai. Turi apsupti save žmonėmis, kurie turės tavo užnugarį. Laiko investavimas į santykius su komandos nariais tau atsipirks šimteriopai.


#4. Lyderystės įgūdžiai. Turi tapti stipriu lyderiu, nes galioja "dangčio dėsnis". Tavo kompanija augs tik tiek kiek augsi tu, jei nori, kad tavo komanda pastoviai augtų, tu turi pastoviai augti.


#5. Prisitaikyti prie pokyčių. Turi nuolatos progresuoti ir domėtis naujausiomis technologijomis ir įrankiais. Jei nustosi judėti pirmyn tada liksi "už borto". Viskas nuolatos progresuoja, todėl tu turi neatsilikti.


#6. Nuolatos tobulėk. "Kol tu žalias - tu augi, kai esi prinokęs - tu pūni". Linkiu niekada neprinokti ir netapti tuo žmogumi, kuris sako "aš jau viską žinau". Išlik smalsi (-us) ir nuolatos mokinkis ir tobulėk.


#7. Komandinis darbas. "Jei nori eiti greitai - eik viena, jei nori eiti toli - eik su komanda". Žinai, kad vienas lauke ne karys ir jei nori sukurti didelį ir ilgalaikį rezultata, turėti pastovias pajamas daug metų, turi sukurti didelį vartotojų, pardavėjų ir komandos statytojų tinklą. Tavo turtas priklausys nuo tavo tinklo dydžio.


Pritaikyk nors kelis iš šių principų ir tavo verslas taps kur kas stabilesnis ir pelningesnis, pritaikyk juos visus ir tu tapsi nesustabdoma (-as).Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

🔥🔥🔥 {Naujas Kursas} “GYVENIMO TRANSFORMACIJA” tik 100 vietų! Visa informacija http://gyvenimotransformacija.lt/ 🔥🔥🔥💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kas patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


26 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page