top of page

7 Pagrindiniai TIKLINIO MARKETINGO Įgūdžiai

Tinklinis marketingas nėra hobi ar papildoma veikla, tai profesija. Ir kaip ir kiekvienoje profesijoje, taip ir tinklinėje rinkodaroje yra tam tikri įgūdžiai, kuriuos reikia įvaldyti, norint gauti gerus rezultatus.#1 Įgūdis: Rasti žmones, kuriems galėtum pasiūlyti savo produktą arba verslo galimybę.


Šiais laikais, su socialinės medijos pagalba, nebeturime problemos su žmonių kiekiu. Užėję į Facebook ar Instagram turime prieigą prie milijonų žmonių, bet turime atsirinkti savo TIKSLINĘ AUDITORIJĄ ir įvardinti koks būtų mūsų idealus klientas arba komandos narys ir tada pagalvoti, kur tas žmogus būtų socialinėje medijoje?


#2 Įgūdis: Pakviesti žmones pasižiūrėti informaciją apie tavo produktą arba verslo galimybę.


Sako žmonės pamirš ką tu pasakei ir padarei, bet niekada nepamirš kaip privertei juos pasijausti, todėl svarbiausiai nesukelti blogų jausmų mūsų potencialiems verslo partneriams ir klientams.


Aš rekomenduoju paprastą pakvietimo formulę: paklausk ar žmogus būtų atviras sužinoti apie tavo produktą arba verslo galimybę ir duok jam lengvą būdą pasakyti "NE". Jokiais būdais nepadaryk, kad žmogus jaustų spaudimą ar beviltiškumą iš tavo pusės.


#3 Įgūdis: Padaryti produkto arba verslo pristatymą.


Geriausia prezentaciją yra prezentacija, kurios tu nedarai. Norint, kad mūsų verslas gerai DUBLIKUOTŪSI ir augtų, mes turime procesą padaryti kuo paprastesnį. Todėl aš visada rekomenduoju naudoti video pristatymą vietoje to, kad pats ar pati darytum prezentaciją.


Kodėl? Nes visi gali parodyti video, bet ne visi gali patys padaryti verslo pristatymą.


#4 Įgūdis: Palaikyti ryšį su žmonėmis, kuriems nusiuntei informaciją apie savo produktą arba verslo galimybę.


Tavo darbas yra susisiekti su žmonėmis, kuriems siuntei informaciją. Yra didesnis šansas, kad jie pamirš apie tave nei, kad tu pamirši apie juos.


Rašykis visus žmones, kam siunti prezentaciją ir po to su jais visais palaikyk ryšį bent jau 3 kartus.


#5 Įgūdis: Padėti žmogui priimti sprendimą įsigyti produktą arba prisijungti prie komandos.


Kai žmogus peržiūrėjo prezentaciją, užduok klausimą: "Kas tau labiausiai patiko ir pristatymo video?"


Kai žmogus išvardino visus dalykus, kurie patiko pasakyk: "Skamba, kad esi pasiruošusi pradėti."


#6 Įgūdis: Padėti naujam komandos nariui startuoti versle.


Daugelis žmonių, kurie prisijungia prie tinklinio marketingo niekada nebuvo turėję savo verslo ar pardavę produktų. Todėl tavo, kaip remėjo darbas yra juos išmokinti ką ir kaip daryti. Kuo geresnius rezultatus naujokas gaus per pirmas kelias savaites, tuo didesnis šansas, kad jis liks versle ilgam laikui.


#7 Įgūdis: Reklamuoti renginius.


Renginiai uždirba pinigus. Kuo daugiau savo komandos narių atsivesi į gyvus ir online renginius tuo daugiau uždirbsi, nes tavo žmonės gaus motyvaciją, žinias, įgūdžius ir sėkmės istorijas per renginius.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

🧲🧲🧲 PERSPĖJIMAS: Nerašyk dar vieno POSTO ar ŽINUTĖS, kol neperskaitei šio posto! 🧲🧲🧲


Ar žinojai, kad daugelio tinklinio marketingo atstovų, niekas neišmokino bendravimo ir turinio kūrimo įgūdžių ir daugelis iš jų pasiduoda negavę rezultato, jau per pirmas savaites ar mėnesius?


Pagaliau! Efektyvaus bendravimo ir nuomonės formavimo per turinį kursas internetu:


“MAGNETINIS LYDERIS”


Ar dažnai UŽSTRINGI bendraudama (-as) žinutėmis su potencialiais klientais ir nebežinai ką rašyti?


Ar būna taip, kad parašai SKELBIMĄ arba padarai video ir niekas nesusidomi tuo ką siūlai?


Ar nepavyksta pabaigti pokalbio iki PARDAVIMU ar REGISTRACIJA į komandą?


Ar labai stengiesi kurdama (-as) postus, bet vistiek negauni LIKE, KOMENTARŲ ir PASIDALINIMŲ.


Ar nesigauna SUKURTI VEIKSMO per socialinės medijos turinį, kuris tau uždirbtų PAJAMAS tavo versle?


Ar dažnai bendraujant su žmonėmis, jie PRADINGSTA ir tau NEBEATRAŠO?


Ar tau ATSIBODO daryti dalykus, kurie NEVEIKIA socialinėje medijoje ir nori pagaliau gauti REZULTATUS?Visa tai gali prailginti tavo kelionę tikslo link, tavo tinklinio marketingo kompanijoje ir atitolinti tavo svajones. BENDRAUJANT su potencialiais klientais ir verslo partneriais neteisingai, gali juos atbaidyti. Darant postus kurie yra NUOBODŪS ir nesudominantys, gali sumažinti tavo sekėjų kiekį ir, net atstumti žmones, kurie galėjo iš tavęs pirkti ar prisijungti prie tavo komandos.


Dažnas tinklinio marketingo atstovas, nuolatos negaudamas rezultatų bendravime su žmonėmis ir per postus socialinėje medijoje, nuleidžia rankas ir meta verslą - NELEISK, KAD TAI BŪTUM TU! Neprarask savo šanso sukurti mėgstamą, pelningą ir džiaugsmingą verslą. Tu nusipelnei to ir tapti sėkmingu žmogumi - tavo pareiga!Sužinok ką daryti jei žmonės:


Nebendrauja

Neatrašo

Nereaguoja į tavo rašytinius postus

Nereaguoja į tavo video ar gyvas transliacijas

Nereaguoja į tavo "stor'ies"

Neperka

Neprisijungia prie komandosKaip šis kursas tau padės?Išmoksi rašyti efektyvius reklaminius tekstus ir kurti video, kad galėtum pritraukti daugiau potencialių klientų ir komandos narių, todėl uždirbsi daugiau savo tinklinio marketingo versle, patraukiant žmonių dėmesį idomiais postais.


Sužinosi įtakos strategijas, kad sutaupytum laiko sakant teisingus dalykus ir naudojant teisingus žodžius, todėl atbaidysi mažiau potencialių kandidatų tavo verslui ir galėsi mėgautis savo verslu.


Išmoksi galingų bendravimo įgūdžių, kad efektyviau bendrautum ir sakytum tinkamus dalykus potencialiems kontaktams, todėl žmones sudominsi savo produktu ir verslo galimybe bei džiaugsies procesu.


Sužinosi kaip rašyti smalsumą žadinančius postus, kad gautum rezultatus versle greičiau, naudojant efektyvius postus, nuotraukas ir video, todėl sutaupysi laiko ir pastangų socialinėje medijoje ir galėsi tą laiką praleisti darant malonesnius dalykus.


Išmoksi patraukti žmonių dėmesį ir daryti jiems įtaką, kad formuotum kitų žmonių nuomonę ir elgesį, todėl turėsi mažiau ginčų ir daugiau norimų rezultatų verslę, ko pasekoje tapsi įtakingesniu lyderiu.


Šis kursas susideda iš 5 labai svarbių pamokų:


Pamoka #1: Trauka - kaip rašyti efektyvius reklaminius postus, kurie patraukia dėmesį ir skatina veiksmą.


Sužinok iš ko susideda efektyvūs reklaminiai tekstai. Išmok juos rašyti pažingsniui. Niekada nebeužstrigsi kuriant efektyvius tekstus.


Pamoka #2: Smalsumas - kaip sukurti smalsumą žadinantį turinį, kuris “užkabina” žmones.


Kaip sumažinti PASIPRIEŠINIMĄ ir padidinti SMALSUMĄ, kurį sukelia tavo postai. Ką naudoja sėkmingi lyderiai tinklinio marketingo industrijoje, kurdami savo smalsumo postus.


Pamoka #3: Komunikacija - kaip tapti MEISTRU santykiuose su žmonėmis ir bendravime.


Laiko patikrinti efektyvaus bendravimo principai. Kaip susidraugauti su žmonėmis, jiems patikti ir daryti įtaką tiems, su kuriais bendrauji? Kaip efektyviai laimėti ginčus, kai nesutampa nuomonės?


Pamoka #4: Įtaka - kaip efektyviai formuoti žmonių nuomonę ir gauti “TAIP” atsakymą.


Moksliniais tyrimais patikrintos ir išbandytos strategijos padedančios padėti žmonėms priimti tau palankius sprendimus. Kaip efektyviausi žmonės ir kompanijos parduoda produktus ir paslaugas. Kokius principus naudoja geriausi pardavėjai?


Pamoka #5: Galia - kaip tapti galingu žmogumi ir daryti įtaką kitiems.


Kaip tapti galingu, įtakingu ir gerbiamu žmogumi? Kaip elgtis su žmonėmis, kuriant sėkmingą verslą? Kaip būti efektyviu lyderiu ir verslininku? Kaip sukurti ilgalaikę sėkmę asmeniniuose santykiuose, versle ir gyvenime?


Visos pamokos vyks gyvai uždaroje Facebook grupėje skirtoje šio kurso dalyviams. Po kiekvienos pamokos bus galimybė užduoti klausimus. Visų pamokų įrašai liks kurso dalyviams VISAM LAIKUI.Nustok bijoti pokalbių su nepažįstamais žmonėmis, nes busi atsipalaidavusi (-ęs) ir žinosi ką ir kada reikia sakyti.


Didžiuosies savimi, kad žinai kaip efektyviai ir idomiai pateikti informaciją.


Pagaliau pradėsi gauti rezultatus per skirtingas socialinės medijos platformas, ir nebereikės nuolatos sukti galvos kaip sukurti galingus postus.


Išsiskirsi iš minios ir kitų tinklinio marketingo atstovų, kaip bendravimo meistras ir savimi užtikrintas lyderis.


Galėsi laisvai bendrauti, rašyti postus ir daryti video, žinodama (-as), kad naudoji laiko patikrintas ir efektyvias strategijas.


Kiti lyderiai ir kolegos tave girs ir grožėsis tavo postais ir iškalba.


Šios žinios tau padės palaiminti daugiau žmonių produktu ir verslo galimybe, kuriuos tu taip myli ir nori, kad kuo daugiau žmonių apie juos sužinotų, įsigytų ir taptų tavo nuostabios kompanijos dalimi.


Net jei dabar tau nesiseka su žmonėmis bendrauti žinutėmis ar akis į akį. Net jei tavo postai ir video neveikia ir neduoda rezultato. Tu gali tapti sėkmingu tinklinio marketingo lyderiu ir pasiekti norimas pajamas bei rezultatus. Tau tereikia TEISINGŲ ĮRANKIŲ, kuriuos tau suteiks šis kursas internetu.


Kodėl Gedimino kursai?


Paskutinius 11 metų praleidau statydamas tinklinio marketingo verslą ir padėdamas kitiems gauti geresnius rezultatus.


Šiame kurse pasidalinsiu diduma to ką išmokau apie COPYWRITING’ą (reklaminių tekstų rašymas), smalsumo postų kūrimą, bendravimo įgūdžius, įtakos darymą, nuomonės formavimą ir asmeninę charakterio galią.


Išleidau daug laiko ir pinigų, mokindamasis pas šių sričių ekspertus, kol išmokau šių įgūdžių, kurie po to labai pasitarnavo versle, todėl noriu ir su tavimi jais pasidalinti.


Pastačiau tinklinio marketingo komandą kurioje yra tūkstančiai žmonių ir tūkstančiai žmonių įsigijo mano organizuotas tinklinio marketingo verslo mokymų programas.


Nuolatos bendrauju su TOP tinklinio marketingo lyderiais iš įvairių kompanijų, kad suprasčiau kas veikia rinkoje ir duoda rezultatus tinklinio marketingo profesionalams.


{Kursas prasideda Šeštadienį, Balandžio 10 dieną 20:00val. Lietuvos laiku!}

Kurso internetu MAGNETINIS LYDERIS “Early Bird” kaina tik 35€ iki Sekmadienio Kovo 28 dienos.

Nuo Pirmadienio Kovo 29 dienos kaina kils iki 40€.


Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com

Arba BANKO PAVEDIMU:

Lietuvoje:

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 30485762

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie kurso internetu “MAGNETINIS LYDERIS" grupės.

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu.

Iki pasimatymo kurso viduje!


Sužinok daugiau čia: http://magnetinislyderis.lt/


BONUSAI


Bonus #1: Video mokymas - “Kaip gauti geresnius rezultatus Instagrame ir niekada nepritrūkti idėjų postams?”


BONUS #2: PDF E-Knyga - “33 turinio idėjos tavo socialinei medijai”


Bonus #3: Video mokymas - "4 būdai nugalėti BAIMĘ”


Bonus #4: Video mokymas - “Kaip statyti LAIMINGĄ verslą?”GARANTIJA


Pinigų gražinimo garantija! Jei peržiūrėjus visas 5 pamokas nuspręsi, kad negavai pakankamai naudos - gražinsime sumokėtus pinigus. Neturi ką prarasti!


Nedelsk ir prisijunk dabar. Nepraleisk savo šanso patobulinti įgūdžius ir pagerinti rezultatus!


Ką tu gauni?


5 gyvų PAMOKŲ kursas

4 labai vertingi BONUSAI

KLAUSIMŲ ir ATSAKYMŲ sesija po kiekvienos pamokos

ĮRAŠAI visam gyvenimui

Privati BENDRUOMENĖ uždaroje Facebook grupėje tik kurso dalyviams


P.S.


Daugelis galvoja, kad gimstama gerais komunikatoriais ir žmonės natūraliai moka efektyviai sudėlioti žodžius. Tai NETIESA!


Daugelis žmonių, kurie gauna nepaprastai gerus rezultatus versle, šiuos įgūdžius ištobulino skaitydami knygas, dalyvaudami seminaruose, klausydami audio programų ir samdydami mentorius.


Tu dabar turi tokią pačią galimybę visą šią informaciją gauti VIENOJE VIETOJE, pateiktą suprantamai ir aiškiai. Tau nereikia padaryti visų KLAIDŲ ir patirti visų NEPASISEKIMŲ, tu gali pasimokyti iš kitų klaidų ir sutaupyti daug laiko ir pastangų šio kurso dėka.


Pagalvok, kaip malonu bus statyti tavo tinklinio marketingo verslą, kai galėsi laisvai bendrauti su žmonėmis, žinosi ką ir kada sakyti, galėsi efektyviai sudėlioti žodžius savo skelbimuose ir video. Kaip bus smagu, kai daugiau žmonių susidomės tavo produktais ir verslo galimybe, ir patys kreipsis į tave perskaitę tavo postus…


Prisijunk dabar čia: http://magnetinislyderis.lt/


P.S.S.

Šis kursas tau padės:

Rašyti asmenines žinutes

Rašyti postus socialinėje medijoje

Rašyti skelbimus

Rašyti elektroninius laiškus

Daryti video

Parduoti produktus

Pasirašyti į komandą

Bendrauti su komandos nariais

Daryti mokymus


Kurso "Magnetinis Lyderis" pamokų grafikas


1 Pamoka - Šeštadienį Balandžio 10 dieną 20:00val. Lietuvos laiku

2 Pamoka - Antradienį Balandžio 13 dieną 20:00val. Lietuvos laiku

3 Pamoka - Ketvirtadienį Balandžio 15 dieną 20:00val. Lietuvos laiku

4 Pamoka - Šeštadienį Balandžio 17 dieną 20:00val. Lietuvos laiku

5 Pamoka - Antradienį Balandžio 20 dieną 20:00val. Lietuvos laiku


Visos pamokos vyks Facebook live transliacijos būdu šioje grupėje. Jums tereikia užeiti nurodytu laiku į šią grupę ir matysite pamokas gyvai ir galėsite užduoti klausimus komentaruose.


Jei gali pasidalink su draugais ir komanda 🙏😍😘


50 peržiūrų0 komentarų

Comments


bottom of page