top of page

Serija #1094 Ką daryti kai PRITRŪKSTA MINČIŲ postams?

Ką daryti kai PRITRŪKSTA MINČIŲ postams?1. Vienas paprasčiausių dalykų, ką gali padaryti, kai neturi idėjų turiniui, tai nueiti į Google ir įvesti klausimą:


"patarimai sveikatai


patarimai lieknėjimui


patarimai plaukams


patarimai odai


patarimai mitybai"Priklausomai žinoma nuo to, kokios srities produktais tu prekiauji, tu rasi daug tinklalapių su naudinga informacija, iš kurios tu galėsi sukurti postą raštu ar video.2. Panaudok ChatGPT https://chatgpt.com/ ir paprašyti šio Dirbtinio Intelekto įrankio parašyti tau postą. Pvz.:


"Parašyk man postą socialinei medijai apie tai, kodėl svarbu sveika mityba ir duok tame poste 5 patarimus, kaip pagerinti savo mitybą"


Per kelias sekundes ChatGPT tau parašys postą ir šiek tiek jį pakoregavusi (-ęs) pagal savo asmenybę, galėsi įkelti į socialinę mediją arba gali net video padaryti panaudojant tą informaciją.
3. Panaudok savo užrašus: turbūt kai dalyvauji renginiuose ar mokymuose tu daraisi užrašus į kokią nors užrašinę. Tada iš tos informacijos tu gali padaryti postus ir video, kai pritrūksti idėjų.4. Kai skaitai knygas pasižymėk geras idėjas su markeriu ar pieštuku, tada kai pritrūksta idėjų, tu pavartai perskaitytas knygas ir ten jau pažymėtos idėjos tavo postams ir video, tereikia panaudoti tas idėjas.5. Panaudok "atsiminimus" iš Facebook. Facebook platformoje yra skiltis MEMORIES arba lietuviškai "atsiminimai", kur tu gali rasti postus ir video, kuriuos darei tadien prieš 1, 2, 3, 4, 5 metus ir tt. Taip gali "perdirbti" turinį ir pasidalinti postais iš seniau, o tavo auditorijai tai bus, kaip naujas turinys!
Comments


bottom of page