top of page

Serija #997 5 žingsniai nuo VIDUTINYBĖS iki TURTŲ

Šiandien noriu su tavimi pasidalinti 5 žingsnius nuo VIDUTINYBĖS iki TURTŲ:


1. Pradėk rimtai žiūrėti į TIKSLUS ir saviugdą.


Bene kiekvienas sėkmingas žmogus skatina užsirašyti savo tikslus. Tie kas tai padaro pasiekia daugiau, nei tie kurie to nepadaro.


2. Pradėk tapti protingesnė (-is)


Tavo edukacija nesibaigia pabaigus mokyklą ar universitetą. Turi nuolatos į savo investuoti skaitant knygas, žiūrint video, dalyvaujant renginiuose. Kuo daugiau į save investuoji, tuo labiau kyla tavo vertė rinkoje.


3. Pradėk daryti veiksmus


Nustok galvoti, planuoti, filosofuoti ir eik daryti. Geriau padaryta neidealiai, nei nepadaryta idealiai. Tik darant veiksmus gali pradėti gauti rezultatus.


4. Pradėk didinti savo entuziazmą


Padidink savo energijos lygį. Kai tu užsidegi žmonės ateina iš toli pažiūrėti kaip tu degi. Tu turi spinduliuoti tą energiją. Tai pritraukia žmones.


5. Pradėk skirti daugiau laiko sau


Rask laiko pabūti su savo mintimis. Atitrūk nuo socialinės medijos, ekranų ir žmonių nors 15 minučių per dieną. Pamedituok, pavizualizuok, pagalvok.


Pradėk reguliariai praktikuoti šiuos 5 žingsnelius ir prižadu pamatysi pokyčius savo gyvenime.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

🔥🔥🔥 {Naujas Kursas} “GYVENIMO TRANSFORMACIJA” tik 100 vietų! Visa informacija http://gyvenimotransformacija.lt/ 🔥🔥🔥💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kas patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


34 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page