top of page

Serija #988 Komandos nario GALIOJIMO DATA?

Daugelis tinklinio marketingo atstovų nežino apie šį konceptą ir todėl negauna tokių gerų rezultatų, kokius galėtų gauti.


Tavo komandos nariai turi "GALIOJIMO DATĄ".


Norėčiau tau pasakyti, kad visi žmonės, kurie prisijungs prie tavo komandos dirbs su tavimi visą likusį gyvenimą, bet taip nebus.


Daugelis neateina į tinklinį marketingą čia būti visą gyvenimą, daugelis yra "TURISTAI", ir praleidę čia kelias dienas, savaites, mėnesius ar metus nustos užsiimti šia veikla. Priežastys būna įvairios, vieniems tiesiog atsibosta, kiti pasiduoda susidūrę su sunkumais, treti patiria sveikatos ar santykių problemų, kiti tiesiog išeina į kitas kompanijas.


Žinant tai iš anksto galima tada dirbti PROITINGAI, o ne SUNKIAI.


1. Kai ateina naujas narys į komandą, turi nugalėti pagundą žiūrėti į tą žmogų kaip į galutinę stotelę. Vietoje to turėtum tą žmogų matyti kaip duris į dešimtis, šimtus ar net tūkstančius žmonių. Tavo darbas ne laukti kol šis žmogus pats pastatys verslą, o paskatinti komandos narį supažindinti tave su savo šeima, draugais, bendradarbiais ir socialinės medijos kontaktais, kad TU galėtum jiems pristatyti verslą ir užregistruoti juos į komandą savo komandos nariui.


Įsivaizduok tu užregistruoji 10 žmonių savo komandos nariui su kuriais jis tave supažindino. Net jei šis komandos narys nuspręs rytoj mesti verslą, tu dabar turi 10 naujų žmonių su kuriais gali dirbti.


2. Sukurk "verslo galimybės grupę", kurioje yra verslo galimybės pristatymas ir kur reguliariai kelsi pozityvią informaciją apie pasiekimus kompanijoje ir žmonių sėkmės istorijas. Paskatink savo komandos narius kviesti žmones, kuriuos domina papildomų pajamų galimybė į šią grupę ir žymėti (tag) po verslo galimybės video.


Net jei po kurio laiko tavo komandos narys nusprendžia nebedirbti su tavo kompanija, verslo galimybės grupėje lieka jo/jos pakviesti žmonės ir tu toliau gali su jais tęsti pokalbį.


O kas jei komandos narys nemeta verslo ir tęsia darba?


Super! Dirbant metodais išvardintais aukščiau tu padėsi savo komandos nariui uždirbti greičiau ir gauti geresnį rezultatą.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 


💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kas patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


24 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Commentaires


bottom of page