top of page

Serija #962 NEPAMIRŠK Išreklamuoti savo padaryto TURINIO

Jei nori gauti MAKSIMALIĄ naudą iš savo padaryto turinio socialinėje medijoje NEPAKANKA tik padaryti tą turinį, tu taip pat turi tą turinį IŠREKLAMUOTI.


Nesvarbu ar tai foto, video, tekstas ar gyva transliacija, tu nori ne tik, kad žmogus pamatytų tą vieną turinio vienetą, tu nori, kad žmogus peržiūrėtų ir prieš tai padarytus tavo postus ir pasektų/užsiprenumeruotų tave ir žiūrėtų turinį, kurį sukursi ateityje.


Visų pirma labai svarbu tą turinį išplatinti per kuo daugiau kanalų: facebook, instagram, tiktok, linkedin, youtube, telegram, whatsapp, elektroninis paštas.


Taip pat labai svarbu rinkti žmonių kontaktus ir juos išlaikyti savo auditorijoje ir reguliariai su jais komunikuoti. Jei žmogus prisijungia prie tavo facebook grupės, tavo telegram kanalo ar tavo elektroninio naujienlaiškio, dabar tu gali su tuo žmogumi reguliariai komunikuoti ir dalintis vertinga informacija. To pasekoje didesnis šansas, kad žmogus kažką iš tavęs nupirks ar prisijungs prie tavo komandos, nes su kiekvienu kontaktu/turinio vienetu žmogus vis labiau ima tavimi pasitikėti.


TAVO DARBAS DUOTI TIEK VERTĖS, kad žmogus nuspręstų tave pasekti ir užsiprenumeruoti. TIKSLAS yra išlaikyti tą žmogų savo auditorijoje.


Norint "išspausti" visą naudą iš savo turinio svarbu juo pasidalinti per grupes, verslo pulapyje ir kitose platformose skirtingomis dienomis, kad tas turinys pasiektu kur kas didesnę auditoriją.


Taip pat gali pakeisti turinio FORMATĄ: video, audio, tekstas ir tt. Tą pačią informaciją pasidalinti kitais formatais.


Visada pagalvok kaip galėčiau geriau išnaudoti ir išreklamuoti turinį , kurį padariau.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

7 Dienų Socialinės Medijos Iššūkis startuoja Gegužės 15 dieną - visa informacija čia https://www.tinklinismarketingas.lt/issukis


💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kad patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


57 peržiūros0 komentarų

Comentarios


bottom of page