top of page

Serija #920 Žaidimas tarp DARBDAVIO ir darbuotojo

Sako darbovietėje nuolatos vyksta žaidimas: darbdavys pakankamai moka, kad darbuotojas nemestų darbo, o darbuotojas pakankamai dirba, kad darbadavys neatleistų iš darbo.


Darbdavys nenori permokėti nei cento ir darbuotojas nenori padaryti daugiau, nei iš jo reikalaujama. Darbdavys nėra suinteresuotas mokėti darbuotojui tiek, kad jis/ji pasiektų finansinę laisvę ir nebenorėtų dirbti, o darbuotojas nėra suinteresuotas labai stengtis ir padėti darbdaviui sukurti didžiulę sėkmingą kompaniją, nes darbuotojui nuo to gyvenimas nepagerės.


Atsimenu kai pradėjau dirbti samdomus darbus labai stengdavausi ir ne kartą gavau pastabas iš savo bendradarbių, kad apsiraminčiau, nes priverčiu juos atrodyti blogai. Taip pat būdavo pikta, kad nesvarbu kaip sunkiai dirbdavau, vistiek uždirbdavau tiek pat kiek kiti, kurie visai nesistengė ir tiesiog "stumdavo laiką".


Problema, kad daugelis žmonių atsineša tą patį mentalitetą iš samdomo darbo į verslą ir stebisi kodėl neuždirba. Jei užduoda klausimus kaip: "kiek čia minimum reikia parduoti?" ar "kiek čia minimum reikia žmonių pasirašyti" ir tt. Jei mes versle koncentruojamės į minimumus tada ir uždirbame minimumus. Aš dažnai sakau "jei apsimeti, kad dirbi, tada tavo kompanija apsimes, kad tau moka".


Yra ir kita medalio pusė. Tu gali uždirbti kelis kartus daugiau, nei kiti žmonės versle per tą patį laiką, jei įdėsi daugiau pastangų, nei kiti. Tik tu kontroliuoji kiek daug ir kaip greitai uždirbsi. Jei padarysi daugiau nei daro kiti žmonės, tu gausi rezultatus, kurie bus geresni nei kitų žmonių.


TU GALI SAU PAKELTI ALGĄ KIEKVIENĄ MĖNESĮ VERSLE. Tau nereikia laukti viršininko leidimo ar sutikimo. Tau nereikia derintis prie nieko kito. Tu sukuri savo kelią ir sėkmę.


Priimk sprendimą paversti savo LUBAS savo GRINDIMIS. Padaryk, kad tai kas tau atrodė maksimum, taptų tavo minimum, ir pamatysi kokie nerealūs bus tavo rezultatai.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

P.S.


💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kad patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve

26 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page