top of page

Serija #887 Ką aš MĖGSTU daryti ir kaip galėčiau iš to UŽDIRBTI?

Daugelis žmoinių 5 dienas per savaitę dirba nemėgstamą darbą, kad galėtų 2 dienas daryti tai kas jiems patinka ir porą savaičių per metus galėtų išeiti atostogų.


Tai nėra labai kokybiškas gyvenimas, sutinki?


Kol manęs kažkas nepaskatino to padaryti, aš niekada neusimąsčiau kaip galėčiau uždirbti darydamas tai ką mėgstu daryti.


Juk jei visas 7 dienas per savaitę darytum tai kas tau patinka, ar tavo gyvenimas nebūtų kokybiškesnis, smagesnis ir pilnavertiškesnis?


Vietoje to, kad galvočiau "kaip galėčiau uždirbti darydamas tai ką mėgstu" aš galvodavau "kaip galėčiau uždirbti pinigų, kad galėčiau daryti tai ką mėgstu".


Daugelis taip galvoja ir daro tą patį. Retas žmogus MONETIZUOJA (uždirba iš) tai kas jam patinka.


Todėl, kai manęs žmonės klausia su kokia tinklinio marketingo kompanija dirbti arba kokį produktą pardavinėti, visada atsakau, kad reikia išsirinkti produktą, kuris atitiks tavo pomėgius.


Pavyzdžiui sakykim, kad tau labai patinka sportuoti, tu domiesi sveika mityba ir tau patinka dalintis apie sveiką gyvenseną su draugais, tavo hobiai susiję su sportu, yoga, meditacija, kūno ir sielos gerove. Tokiu atveju tau būtų idealiausia dirbti su sveikatinimo produktais, nes tu ir taip jau mėgsti šią temą, ir dabar galėsi uždirbti iš to.


Man labai patinka daryti mokymus, vesti seminarus ir daryti live transliacijas, bet ilgą laiką aš iš to neuždirbdavau pinigų, nes tų įgūdžių nemonetizavau. Dabar darydamas tai kas man ir taip patinka aš sukūriau labai gerą pajamų šaltinį.


Tad pagalvok, ką tu mėgsti daryti ir apie ką tu mėgsti kalbėti, ir kaip tai galėtum susieti su savo verslu ir iš to uždirbti pinigus. Gal gali konsultuoti žmones asmeniškai apie tai, gal gali parašyti E-knygą arba net spausdintą knygą, o gal gali padaryti video kursą apie tai. Idealiausia jei tai gali susieti su savo tinklinio marketingo kompanijos produktais ir verslo galimybe, tada tai uždirbs tau dar daugiau pinigų.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ei! Ar girdėjai? Facebook dabar turi naują funkcionalumą!


FACEBOOK REELS


Tai labai geras būdas pasiekti dar daugiau žmonių ir pritraukti daugiau KLIENTŲ ir KOMANDOS NARIŲ


Nežinai su kuo tas reels “valgomas”?


NEBĖDA!


2+ valandų mokymas interntu “Viskas apie Facebook Reels”


(Tai įrašytas mokymas. Prieigą gausi iš karto ir mokymo įrašas tau liks visam laikui)


Mokymas vyks uždaroje Facebook grupėje skirtoje šio mokymo dalyviams gyvai. Po mokymo klausimų ir atsakymų sesija. Mokymo įrašas liks VISAM LAIKUI.


Ką išmoksi šiuose mokymuose:


1. Žingsnis po žingsnio parodysiu kaip sukurti Facebook Reels, ką reiškia visi mygtukai ir kaip viską daryti.


2. Pasidalinsiu efektyviausiomis strategijomis išmoktomis iš TikTok ir Instagram Reels, kurias galėsi pritaikyti naujosioms Facebook Reels.


3. Išmokinsiu apie ką kurti turinį Reels ir kaip padaryti, kad niekada nesibaigtų turinio idėjos.


4. Atsakysiu tavo klausimus po mokymo apie šį naują įrankį ir socialinę mediją bendrai.Kai atsiranda naujas funkcionalumas socialinėje medijoje jį labai skatina naudoti. Nėra geresnio laiko išmokti naudotis Reels nei dabar.Rezervuok savo vietą šiuose mokymuose šiandien ir būk viena (-as) pirmųjų, kurie įvaldys šį naują įrankį.


Mokymokaina tik 25€.


Gali sumokėti naudojant PAYPAL:

gediminas_grinevicius@yahoo.com


Arba BANKO PAVEDIMU:


​Lietuvoje:

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank


Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD

Account: 56827363

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK


Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook https://www.facebook.com/gediminas.grinevicius/ ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie “Facebook Reels" mokymų grupės.


Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu.


Iki pasimatymo grupės viduje!


Daugiau informacijos apie renginį čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/reels 🚀


P.S. Jei gali pasidalink su draugais ir komanda 🙏😍😘


29 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page