top of page

Serija #886 Visi turi PLANĄ, kol negauna į dantis 👊 Mike Tyson

Visi turi PLANĄ, kol negauna į dantis 👊 ~Mike Tyson


Ši Mike Tyson citata labai gerai apibūdina tinklinio marketingo verslą.


Visi atėję į verslą turi tikslų ir svajonių ir įsivaizduoja, kaip lengva bus pardavinėti produktus ir statyti komandą.


TADA GAUNA Į DANTIS.


Na ne tikrąją to žodžio prasme, bet metaforiškai. Gauna daug "NE" atsakymų, susiduria su problemomis ir kliūtimis, dalykai įvyksta ne pagal planą ir tada nemažai žmonių atkrenta. Pasiduoda dar nepasiekę rezultatų.


Todėl didelės kompanijos dažnai "planuoja nesėkmei", jie apgalvoja scenarijus iš anksto, kurie galėtų pakenkti jų verslui ir tada kuria strategijas, kaip su tais scenarijais susitvarkyti, jei jie įvyktų.


Mes turėtume apgalvoti tą patį. Kas galėtų įvykti tavo versle, kas tau sutrugdytų pasiekti tavo tikslą? Kaip galėtum su tuo susitvarkyti jei tai įvyktų?


Taip pat todėl yra labai svarbu turėti PALAIKYMĄ. Mentorių, kuris tave palaiko, mokymų grupę kur bendruomenė tave palaiko ir kitus įrankius, kurie palaikytų tavo motyvaciją ir duotų tau idėjų.


Niekada neizoliuok savęs ypač kai nesiseka ir nori viską mesti. Pašnekėk su lyderiais, komandos nariais, mentoriais ir paprašyk jų patarimų. Visoms problemoms yra sprendimas, visos situacijos turi išeitį.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

“Svarbu sukurti asmeninį brendą, nes tai yra vienintelis dalykas, kurį turėsi. Tavo reputacija internete ir naujajame verslo pasaulyje iš esmės yra svarbiausias dalykas, todėl turi būti geras žmogus. Tu negali nieko paslėpti, o dar svarbiau, tu turi būti matomas.” - Gary Vaynerchuk


Anot Ty Bennet žmonės nori daryti verslą su žmonėmis, kuriuos pažįsta, mėgsta, pasitiki ir vertina. Tad kaip gi Tu gali tai sukurti šiandieninėje socialinėje medijoje?


Tavo ASMENINIS BRENDAS arba pritrauks žmones pas tave arba juos atstums. Ignoruoti šį aspektą savo versle yra “mirties nuosprendis” tavo verslo augimui internete.


Vis dažniau ir dažniau socialinėje medijoje matome sėkmingus lyderius gaunant neįprastai gerus rezultatus. Jie sparčiai plečia komandą ir parduoda labai daug produktų dėl vienos labai svarbios priežasties:


JIE SUKŪRĖ MINI-GARSENYBĖS ASMENINĮ BRENDĄ.


Matai, kad gautum šaunius rezultatus versle ir daug uždirbtum tau nereikia tapti garsenybe žinoma visoje Lietuvoje ar visame pasaulyje. Su garsenybės statusu dažnai atsiranda daugiau PROBLEMŲ, nei naudos. Bet tapti mini-garsenybe savo NIŠOJE gali būti nepaprastai prasminga ir pelninga.


Teigiama, kad sukurus 1000 tikrų fanų bazę tu gali uždirbti 1,000,000$ per metus!


*******************


„Kultūra valgo strategiją pusryčiams“ Peter Drucker


Ar pastebėjai, kad vienos komandos auga tarsi “ant mielių”, kol kitos atrodo kaip “kiauras kibiras” iš kurių žmonės greičiau išeina, nei prisijungia?


KOMANDOS KULTŪRA yra vienas svarbiausių faktorių tinklinio marketingo verslo sėkmėje. Tie lyderiai, kurie sukuria gerą komandos atmosferą - LAIMI!


Dažnas tinklinės rinkodaros lyderis jaudinasi ir klausia “KAIP IŠLAIKYTI” žmones versle, kad jie nepasiduotų ar neišeitų į kitas kompanijas, bet retas išmoksta kaip sukurti erdvę, iš kurios ŽMONĖS NENORĖS IŠEITI.


Jei komandos kultūra yra BLOGA, nesvarbu kiek strategijų ir taktikų mokinsi, verslas vos judės į priekį.


Sėkmingiausi ir daugiausiai uždirbantys tinklinio marketingo lyderiai skiria labai daug dėmesio komandos kultūrai ir atmosferai, jie užtikrina, kad jų organizacijoje būtų aukštas energijos lygis, pozityvumas, bendradarbiavimas ir pagarba vienas kitam.


Tie kas ignoruoja šį faktorių dažnai patiria nepasisekimus, konfliktus ir EGO kovas savo komandose.


*******************


ASMENINIO BRENDO IR KOMANDOS KULTŪROS STOVYKLA


❓ Ar norėtum pagerinti savo ASMENINĮ BRENDĄ?


❓ Ar tau būtų naudinga užkariauti savo NIŠĄ socialinėje medijoje?


❓ Ar norėtum PRITRAUKTI vis daugiau klientų ir verslo partnerių?


❓ Ar būtų lengviau stayti verslą jei tavo komanda dirbtų harmonijoje?


❓ Ar norėtum, kad tavo komandos nariai su entuziazmu dirbtų tavo organizacijoje?


❓ Ar tau būtų naudinga padidinti savo komandos produktyvumą, efektyvumą ir verslo apyvartą?Jei atsakei “TAIP!” tada noriu Tave apkviesti į naują mokymų programą “Asmeninio brendo ir komandos kultūros stovyklą”


📌 Tai 6 pamokų - dviejų savaičių kursas internetu. Visos pamokos vyks gyvai uždaroje Facebook grupėje skirtoje šio mokymo dalyviams ir visų pamokų įrašai liks visam laikui. Pamokose gausi svarbią informaciją tavo ASMENINIO BRNDO kūrimui socialinėje medijoje ir pozityvios KOMANDOS KULTŪROS kūrimui tavo komandoje.


🖌 Šis kursas sujungs svarbią mokymų medžiagą su praktinėmis užduotimis, kad gautum pačia didžiausią apčiuopiamą praktinę vertę iš šio mokymų kurso.


#1 Pamoka: Asmeninio Brendo Pagrindai


👉 Kaip sukurti efektyvų ir patrauklų asmeninį brendą šiandieniniame pasaulyje? Kaip išnaudoti įrankius ir technologijas tavo brendo naudai? Į ką atkreipti dėmesį ir kokios dažniausios klaidos imidžo kūrime socialinėje medijoje?


#2 Pamoka: Ko žmonės nori ir kaip tai padaryti tavo brendo dalimi?


👉 Kaip atrasti savo NIŠĄ ir pritraukti savo 1000 tikrų fanų? Kaip sukurti “lipnų” brendą, kuris pritrauks ir išlaikys žmones tavo socialinėje medijoje? Kaip save poziionuoti socialinėje erdvėje ir kokia turėtų būti tavo “žinutė pasauliui”?


#3 Pamoka: Asmeninio Brendo Dublikacija


👉 Kaip išmokinti savo komandą susikurti efektyvų asmeninį brendą? Kaip sukurti viešo imidžo veiksmų planą ir kaip “prižiūrėti” kitų brendus ir padaryti imidžo “inventorizaciją”?


#4 Pamoka: Komandos Kultūros Pagrindai


👉 Kaip sukurti pozityvią komandos atmosferą skatinančią augimą? Kaip padaryti, kad žmonės tavo organizacijoje jaustūsi gerai ir norėtų čia likti? Kaip sumažinti komandos narių “atkritimą”?


#5 Pamoka: Blogo lyderio klaidos ir kaip jų išvengti?


👉 Kokios dažniausios lyderio klaidos kenkiančios komandos moralei? Kaip pasimokyti iš kitų klaidų ir tapti efektyviu lyderiu kuriančiu KLESTINČIĄ komandą?


#6 Pamoka: Kaip padaryti komandą efektyvesnę ir produktyvesnę?


👉 Komandos kultūros metodai didintantys organizacijos našumą tinklinio marketingo versle. Kaip užtikrinti žmonių saugumą, nuoširdumą ir atsidavimą misijai? Kaip padidinti komandos narių laimę ir aistrą pašaukimui?“Jei tu žmonėms patinki, jie tavęs klausys, bet jei jie pasitikės tavimi, tada norės daryti verslą su tavimi.” -Zig Ziglar


( Tai įrašytas kursas, prieiga prie visų pamoku gauni iš karto ir įrašas tau lieka visam laikui)🔥 Kurso internetu kaina 60€.


Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com


Arba BANKO PAVEDIMU:

Lietuvoje:

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD

Account: 56827363

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK

 

Kai sumokėsi, atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie “Asmeninio brendo ir komandos kultūros stovyklos" grupės.


Jei turi klausimų, rašyk man - su malonumu atsakysiu. 🙏Iki pasimatymo stovyklos viduje!

 

👉Sužinok daugiau čia: http://asmeninisbrendas.lt/

 

🔥🎁 BONUSAI

 

🎁 Bonus #1: Video mokymas - “Strategijos komandos ir klientų bazės plėtrai” (42 minučių trukmės)

 

🎁 BONUS #2: Video mokymas - “NAUJOKO STARTAS: Pirmas pokalbis su nauju komandos nariu” (21 minutės trukmės)


 

🎁 Bonus #3: Video mokymas - “Postų Kūrimas Socialinėje Medijoje” (31 minutės trukmės)

 

🎁 Bonus #4: E-KNYGA - “SOCIALINLĖS MEDIJOS TURINIO IDĖJOS”

(54 postų idėjos, kad niekada nepritūktum minčių apie ką padaryti postą ar video.)

 

🎁 Bonus #5: Video Mokymas - “Efektyvaus Lyderio Mąstymas” (22 minučių trukmės)

 

🤝GARANTIJA

Pinigų grąžinimo garantija! Jei peržiūrėjus visas 6 pamokas ir 5 bonusus nuspręsi, kad negavai pakankamai naudos - grąžinsime sumokėtus pinigus. Neturi ką prarasti!

 

Nedelsk ir prisijunk dabar! Nepraleisk savo šanso patobulinti įgūdžius ir pagerinti rezultatus!


📌Ką tu gauni?


➵6 gyvų PAMOKŲ kursas

➵5 labai vertingi BONUSAI

➵KLAUSIMŲ ir ATSAKYMŲ sesija po kiekvienos pamokos

➵ĮRAŠAI visam gyvenimui

➵Privati BENDRUOMENĖ uždaroje Facebook grupėje tik kurso dalyviams✅ Sužinok ką daro sėkmingi tinklinio marketingo lyderiai ir verslininkai kuriantys efektyvius asmeninius brendus


✅ Sukurk patrauklų imidžą ir pritrauk žmones, kurių tu nori savo versle


✅ Išmok efektyviausių organizacijų ir komandų sėkmės paslaptis


✅ Atrask savo komandos vertybių sąrašą


✅ Sukurk savo komandoje mylinčią ir džiaugsmingą atmosferą


PRIIMK SPENDIMĄ DABAR:


💥Tapk žinomu savo strities atstovu ir ambasadoriumi socialinėje medijoje


💥Tapk labiau pasitikinti (-is) ir užtikrinta (-as), viešoje erdvėje


💥Pritrauk žmones į savo verslą naudojant efektyvų asmeninį brendą


💥Pasitelk efektyviausias brendingo strategijas bei pašalink nežinomybę, speliojimą ir “galvos skausmą” dėl savo imidžo kūrimo  


💥Sukurk mylinčią, saugią ir atvirą komandos atmosferą


 💥Pagerink komandos kultūrą ir padėk žmonėms atrasti pašaukimą


 💥Pašalink blogas praktikas iš savo ir komandos veiksmų.

 

Šios žinios tau padės parduoti daugiau, išauginti savo stiprią komandą, ir gauti geresnį rezultatą socialinėje medijoje.


Uždirbk daugiau, sutaupyk pastangų ir pinigų, jauskis labiau užtikrinta (-as), ir mėgaukis procesu…


Paversk savo socialine mediją PINIGŲ GENERAVIMO MAŠINA ir savo telefoną BANKOMATU.


Net jei dabar tau nesiseka pritraukti žmonių socialinėje medijoje, tu gali įvaldyti šiuos įgūdžius.


Net jei šiuo metu tavo komanda nėra 100% efektyvi ir daug žmonių yra neaktyvūs ir meta verslą, tu gali tapti efektyviu tinklinio marketingo lyderiu ir sukurti tokią komandos ATMOSFERĄ, kur tavo komandos nariai klestės. Tau tereikia TEISINGŲ ĮRANKIŲ, kuriuos tau suteiks šis kursas internetu.


Kodėl Gedimino kursai?


Paskutinius 12 metų praleidau plėtodamas tinklinio marketingo verslą ir padėdamas kitiems gauti geresnius rezultatus.


Šiame kurse pasidalinsiu diduma to, ką išmokau apie ASMENINĮ BRENDĄ ir KOMANDOS KULTŪRĄ. Pasidalinsiu KLAIDOMIS, kurias padariau pats ir matau kitus lyderius darant versle.


Išleidau daug laiko ir pinigų, mokydamasis pas šių sričių ekspertus. Išmokti įgūdžiai po to labai pasitarnavo versle, todėl noriu ir su tavimi jais pasidalinti.


Esu praktikas - suburiau tinklinio marketingo komandą, kurioje yra tūkstančiai žmonių. Ir jau tūkstančiai žmonių įsigijo mano organizuotas tinklinio marketingo verslo mokymų programas.


Nuolatos bendrauju ir seku TOP tinklinio marketingo lyderius bei sėkmingus verslininkus iš įvairių kompanijų, kad suprasčiau, kas veikia rinkoje ir duoda rezultatus tinklinio marketingo profesionalams.


👉 Rezervuok savo vietą dabar: http://asmeninisbrendas.lt/


📌 ŠI STOVYKLA TAU PRAVERS, JEIGU NORI, KAD:


🔹Būtų aišku kaip save pozicionuoti socialinėjė medijoje

🔹Nauji nariai ir klientai patys prašytųsi į Tavo struktūrą

🔹Darbas komandoje eitūsi sklandžiai

🔹Komandos nariai draugautų ir bendradarbiautų

🔹Tavo organizacija jaustūsi vertinama, saugi ir mylima📍 Uždirbk daugiau iš savo socialinės medijos

📍 Sutaupyk pinigų, kuriuos išleistum mokamai reklamai ir daugiau pasiek dirbant organiškai

📍 Sutaupyk laiką, kurį prarandi kai išeina komandos nariai pagerindama (-as) komandos išlaikymą.

📍 Palengvink savo darbą versle darydama (-as) svarbiausius dalykus socialinėje medijoje ir pašalinant neefektyvius

📍 Sumažink nusivylimus savo veikloje ir komandiniam darbe tapdama (-as) efektyvesniu lyderiu komandoje ir nuomonės formuotoju socialinėje medijoje

📍 Jauskis komfortabiliau socialinėje erdvėje ir dirbant su lyderiais komandoje, žinodama (-as) tiksliai ką daryti.

📍 Gauk komplimentus socialinėje medijoje ir savo nišoje, kaip savo strities ambasadorė (-ius)

📍 Tapk mylimu lyderiu ir komandos nariu savo kompanijoje.

📍Padidink savo populiarumą, žinomumą ir statusą socialinėje medijoje ir tinklinio marketingo industrijoje.


👉 Laukiu tavęs stovyklos viduje: http://asmeninisbrendas.lt/

14 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page