top of page

Serija #885 Kodėl tavo kompanija negali tau duoti visko ko tu nori?

Neretai girdžiu kaip tinklinio marketingo atstovai skundžiasi, kad kompanija nedaro vieno ar kito dalyko (pats neretai tai darydavau ir kartais dar dabar pagaunu save).


Bet turi suprasti, kad kompanija negali tau duoti VISKO.


Tai būtų taip pat, kaip tėvai duotų vaikui viską ko jis nori. Tada tas vaikas valgytų tik saldainius, neitų miegoti iki išnaktų ir tėvai išleistų visus pinigus ant žaislų. Tėvai turi užtikrinti, kad vaikas gautų ne tik ko nori, bet taip pat ko reikia.


Tavo kompanija taip pat turi užtikrinti, kad tu gautum ko reikia, kad galėtum tapti stipriu lyderiu ir darytum verslą teisingai. Kad uždirbtum ką turi uždirbti ir taptum nepriklausoma (-as).


Kompanija turi užtikrinti, kad verslas būtų ilgaamžis ir tu turėtum uždarbį ateinančius dešimtmečius, kad produkto kokybė būtų aukščiausia ir turėtum klientų ateinančius dešimtmečius, kad marketingo planas būtų sąžiningas ir pelningas verslo partneriams ir kompanijai.


Tinklinės rinkodaros atstovai dažnai turi trumpalaikę viziją ir nori pasipelnyti dabar, nekreipdami dėmesio į tai kas bus rytoj. Jie kaip maži vaikai nori visko DABAR ir negavę ko nori rodo kaprizus nesuprasdami, kad tai ką daro kompanija yra jų ilgalaikei naudai.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Viena iš dažniausiai pasitaikančių kliūčių tinklinio marketingo versle tai LIVE transliacijos.


Kai bendrauju su tinklinio marketingo atstovais tai yra vienas iš dalykų, kurį daugelis pamini.


“Jei tik galėčiau efektyviai daryti live transliacijas mano verslas augtų greičiau, pritraukčiau daugiau klientų ir komandos narių, ir uždirbčiau daugiau”


Iš savo patirties žinau, koks VERTINGAS įrankis yra gyvos transliacijos.


Per paskutinius tris metus padariau 2500+ gyvų transliacijų ir tai man uždirbo šimtus tūkstančių eurų, padėjo išplėsti socialinės medijos auditoriją, padaryti kursus internetu ir padėti tūkstančiams žmonių tinklinės rinkodaros industrijoje.


Bet…


Taip pat žinau, kad nėra lengva tai pradėti daryti, o dar sunkiau tai daryti pastoviai ir teisingai. Dažnas žmogus turi viešojo kalbėjimo arba kameros baimę. Daugelis bijo padaryti klaidų ar gauti nemalonių komentarų. Neretas žmogus norėtų daryti gyvas transliacijas, bet nežino apie ką reikėtų kalbėti ir kaip efektyviai perteikti savo mintis transliacijos metu ir nepamiršti vertingos informacijos.


Todėl noriu Tau padėti.


Pasidalinsiu su tavimi savo sukauptomis žiniomis kaip daryti EFEKTYVIAUSIAS live transliacijas, kurios ne tik patiks tavo auditorijai ir pritrauks daugiau žmonių, bet taip pat ir duos norimą rezultatą ir uždirbs tau pinigų.


“LIVE VIDEO DOMINAVIMAS”


Tai praktinis kursas internetu, kurio metu tu ne tik įgysi visas reikalingas žinias, kad galėtum sėkmingai daryti live transliacijas, bet taip pat įvaldysi praktinius įgūdžius, kad po kurso galėtum sėkmingai daryti LIVE transliacijas savo Facebook profilyje, Facebook grupėse, Facebook page, Instagram, TikTok, LinkedIn ir YouTube.


Šiame kurse Tu:


-> Gausi pamokas, kurios padės suprasti iš ko susideda efektyviausios gyvos transliacijos.


-> Sužinosi kokios dažniausiai daromos klaidos ir kaip jų išvengti, kad sutaupytum laiko ir pastangų.


-> Panaudosi live transliacijos šabloną ir turėsi galimybę pasitreniruoti daryti gyvas transliacijas SAUGIOJE aplinkoje.


-> Gausi tokių žmonių kaip tu palaikymą ir patarimus, kaip tapti dar efektyvesne (-iu) darant gyvas transliacijas.


-> Atliksi praktines užduotis, kurios padės tau įvaldyti live transliacijas.


-> Turėsi galimybę laimėti daiktinius prizus, mokymų programas, asmenines konsultacijas su manimi ir 100€ piniginį prizą.


-> Sužinosi, kaip nugalėti viešojo kalbėjimo BAIMĘ ir jaustis gerai prieš kamerą.


-> Išmoksi daryti interviu gyvos transliacijos metu, ir sužinosi kaip elgtis kai tave pakviečia į interviu.


-> Sužinosi kaip efektyviai daryti Live transliacijas skirtingose platformose: Facebook, Instagram ir TikTok.Jei tu norėtum įvaldyti gyvų transliacijų darymą saugioje ir palaikančioje aplinkoje, kad pasiektum dar geresnių rezultatų savo versle, tada kviečiu tave registruotis jau dabar.


Leisk man padėti Tau patirti dar vieną proveržį versle įvaldant šią svarbią socialinės medijos sėkmės dalį.


Visos pamokos ir užduotys vyks uždaroje Facebook grupėje skirtoje šio kurso dalyviams. Pamokų įrašai liks visam laikui.


(Live Video Dominavimas tai įrašytas kursas, prieiga prie visų pamokų gauni iš karto ir tau pamokų įrašai lieka visam laikui)BONUS


[Bonus 1] PDF failas su klausimais, kuriuos naudoju kai darau interviu su žmonėmis.


[Bonus 2] Viešojo kalbėjimo proveržio vizualizacija


[Bonus 3] Klausimų ir Atsakymų zoom skambutis, kur galėsi užduoti VISUS rūpimus klausimus.


“Live Video Dominavimas” kurso kaina tik 60€.


Gali sumokėti paspaudus nuorodos žemiau arba:

Naudojant PAYPAL:

gediminas_grinevicius@yahoo.com


BANKO PAVEDIMU:

Lietuvoje:

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank


Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD

Account: 56827363

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK


Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook https://www.facebook.com/gediminas.grinevicius/ ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie “Live Video Dominavimas" dalyvių sąrašo.


Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu.


Iki pasimatymo grupės viduje!


Daugiau informacijos apie stovyklą čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/livedominavimas 🚀


P.S. Jei gali pasidalink su draugais ir komanda 🙏😍😘


15 peržiūrų0 komentarų

Σχόλια


bottom of page