top of page

Serija #872 NESĄŽININGI tinklinio marketingo atstovai 😱😢⛔️

Jei mane kuris laikas seki tikriausiai žinai, kad mano misija yra kelti tinklinio marketingo reputaciją ir padėti tinklinio marketingo atstovams dirbti etiškai, sąžiningai, draugiškai ir efektyviai.


Todėl mane labai liūdina, kai sužinau, kad tinklinio marketingo atstovai ir ypač lyderiai dirba neetiškai ir dar mokina savo žmones taip dirbti.


Kadangi bendrauju su daug skirtingų tinklinio marketingo kompanijų lyderių, iki manęs atkeliauja labai daug informacijos.


Dvi nesąžiningos praktikos, apie kurias girdžiu:


1. Susitarimas raportuoti socialinėje medijoje kitų kompanijų atstovų postus, kad jų skelbimai arba jie patys būtų užblokuoti.


Visų pirma tai žinoma yra visiškai neetiška, bet taip pat pjauna šaką ant kurios patys sėdi. Juk laikui bėgant tada socialinė medija pradės blokuoti jų pačių postus ir skelbimus.


2. Kontaktavimas kitų kompanijų atstovų potencialių klientų vietoje to, kad ieškoti savų. Žmonės ideda skelbimą ir po jų postais į komentarus žmonės rašo, kad domina. Tada kitos kompanijos atstovai eina per tuos komentarus ir rašo tiems žmonėms apie savo produktą, nors niekas jų neprašė to daryti ir nesidomėjo jų produktu.


Įsivaizduok kaip mes tada atrodome žmonėms iš pašalės?


Dažnai girdžiu kaip tinklinio marketingo atstovai skundžiasi, kad žmonės negatyviai žiūri į mūsų verslą, vengia tinklinės rinkodaros ir turi susidarę blogą nuomonė apie mūsų profesiją. TAIP! Ir tai yra mūsų pačių kaltė.


Kol mes patys neišmoksime dirbti etiškai tol žmonės ir negerbs mūsų industrijos.


Nesenei užkalbinau vieną moterį dėl verslo galimybės ir kai ji suprato, kad tai tinklinis marketingas pasakė "aš per daug sąžininga, kad užsiimčiau tinkliniu marketingu". Būtent dėl tokių tinklinio marketingo atstovų praktikų žmonės ir smerkia mūsų veiklą.


Kai kurie tinklinio markeitngo atstovai užsiima neetiškomis praktikomis ir mokina savo komandas galvodami, kad niekas apie tai nesužinos, bet yra žmonių, kurie dirba su skirtingomis kompanijomis ir yra kelių kompanijų grupėse ir chatuose, mato tokias praktikas ir praneša apie jas. Anksčiau ar vėliau, kažkas paviešins tokias praktikas ir tikrai bus didelė gėda.


Koks jausmas bus pastačius nesąžiningai verslą, kokia bus atmosfera.


Lyderiai, kurie užsiima neetiškomis praktikomis ir mokina savo komandos narius taip dirbti, kuria labai blogą kultūrą savo versle. Įsivaizduok kaip jų komandos nariai jaučiasi, kai mato, kad jų lyderis dirba nesąžiningai. Jie tikrai nepradės lyderio gerbti daugiau tai matydami. Taip pat kiti komandos nariai irgi tada elgsis neetiškai ir dirbs nesąžiningai matydami, kad tai yra leidžiama, skatinama ir yra norma komandoje ir kompanijoje.


Turime gerbti save ir savo profesiją, jei norime gauti geresnius rezultatus ir dirbti geresnėje aplinkoje. Mokykimės dirbti etiškai, nes taip pastatytas verslas bus kur kas ilgaamžiškesnis ir pelningesnis.


Net jei tave mokina lyderiai dirbti neetiškai, tu turi pasirinkimą. Tu neprivalai dirbti nesąžiningai net jei taip dirba tavo lyderiai ir kiti komandos nariai. Gerai yra gerai, net jei niekas to nedaro, ir blogai yra blogai, net jei visi tai daro. Kad kiti taip daro, nėra pasiteisinimas taip elgtis.


Tinklinio marketingo verslas yra paliekamas palikimu vaikams, o kokį verslą tu norėtum palikti savo vaikams. Purviną, šlykštų, bjaurų verslą? Tikriausiai ne. Tad tai yra mūsųb atsakomybė ir pareiga kaisti kaip mes diebame ir sukurti geresnę tinklinio marketingo industriją ir malonesnį verslą.


Tik tada žmonės, kurie neužsiima tinkline rinkodara pradės pozityviai žiūrėti į musų profesiją, kai mes tai darysim etiškai ir sąžiningai.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum statyti savo tinklinio marketingo verslą su nauja energija ir naujais įgūdžiais?

 

Programa skirta TAU!

 

TINKLINIO MARKETINGO SĖKMĖS STOVYKLA

 

Tokio kurso lietuvių kalba dar nebuvo!

 

Tai NE dar viena motyvacinė programa, kur mokaisi tam, kad mokintis ir niekada nesiimi veiksmų!

 

Tai programa tiems kas nori rezultatų ir jų nori DABAR!

 

Šioje programoje rasi 10 pačių svarbiausių pamokų TAVO verslui ir sėkmei tinklinėje rinkodaroje. Jei tau atsibodo spėlioti ką ir kaip reikia daryti, kad pagaliau gautum geresnius rezultatus versle ir uždirbtum daugiau, jei atsibodo klausyti patarimų, kurie neveikia arba yra nepritaikomi tavo verslui, jei nori tiksliai žinoti KĄ ir KAIP daryti žingsnis po žingsnio - tada ši programa yra kaip tik TAU.

 

#1 Pamoka: Socialinės medijos išvaizdos pagerinimas. Kaip save efektyviau pateikti socialinėje erdvėje, kad sudominti ir pritraukti žmones savo profiliu/puslapiu.

 

#2 Pamoka: Facebook grupės ir kaip jas naudoti verslo plėtrai. Kaip susikurti grupes, kokias grupes, kokia informaciją į jas dėti, kad pritraukti klientų ir verslo partnerių?

 

#3 Pamoka: Facebook LIVE ir kaip juos daryti profesionaliai ir efektyviai. Kur galima pritaikyti šias gyvas transliacijas, apie ką šnekėti, kaip maksimaliai išnaudoti sukurtus video.

 

#4 Pamoka: PROSPEKTINGAS - kaip pakviesti žmones į verslą, kad jie susidomėtų ir, kad tai būtų dublikuojama komandos. Žingsnis po žingsnio nuo pirmo kontakto iki žmogaus užregistravimo jūsų komandoje.

 

#5 Pamoka: MARKETINGAS - kaip padaryti, kad žmonės ateitų pas jus, o ne jūs jų ieškotumėte? Išmok pritraukti žmones "smalsumo postais" ir turinio kūrimu.

 

#6 Pamoka: Kaip sėkmingai padėti naujam žmogui pradėti versle. Pirmas skambutis su nauju komandos nariu, ką ir kaip sakyti, ko klausti, ką paaiškinti, kad naujas komandos narys pradėtų sėkmingai dirbti + PIRMŲ 7 DIENŲ PLANAS NAUJAM ŽMOGUI!

 

#7 Pamoka: Strategijos NE internetu - kaip efektyviai plėsti klientų bazę ir komandą naudojantis "offline" strategijomis? Kaip užkalbinti žmones, kaip sudominti, kaip sumažinti pasipriešinimą tinkliniui marketingui, kaip pakviesti VYRUS į verslą?

 

#8 Pamoka: Kaip greičiausiai ir lengviausiai plėsti verslą užsienio šalyse? Kaip dirbti su žmonėmis kitose šalyse? 

 

#9 Pamoka: Kaip padaryti, kad komanda darytų DAUGIAU? Strategijos kaip pagerinti žmonių efektyvumą, motyvaciją ir įgūdžius. 

 

#10 Pamoka: Kasdieninis veiksmų planas tinkliniam marketinge. Ką ir kaip daryti kiekvieną dieną versle, kad gautum rezultatus net jei šį verslą darai kaip papildomą veiklą (valandą ar kelias valandas per dieną).

 

BONUS! Sužinok ką aš išmokau didžiausiuose pasaulio mokymuose tinklinei rinkodarai Go Pro Recruiting Mastery Las Vegase, Nevadoje su Eric Worre, Grant Cardone ir kitais virš milijono dolerių per metus uždirbančiais lyderiais. Tai naujausios technologijos ir patarimai iš TOP lyderių visame pasaulyje.

 

Stovyklos Kaina Tik €35

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD

Account: 56827363

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK


 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Sėkmės Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 

 

Iki pasimatymo SĖKMĖS STOVYKLOJE!


(Sėkmės Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Sėkmės Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/sekmesstovykla


37 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page