top of page

Serija #865 Aš dirbu tik pusę dienos, nuo 7 ryto iki 7 vakaro 😎

Šiuo metu klausau audio knygą apie milijardierius ir vienas iš jų pasidalino fraze "aš dirbu tik pusę dienos, nuo 7 ryto iki 7 vakaro".


Tai privertė mane susimąstyti, kodėl daug žmonių nepasiekia rezultato versle.


Sėkmingi žmonės nežiūri kaip daryti minimum, kaip vengti darbo ar kaip "prastumti" laiką. Jie koncentruojasį į tai kaip padaryti MAXIMUM.


Dažnai žmonės, kurie negauna labai gerų rezultatų tinklinio marketingo versle manęs klausia, ką reikia daryti, kad pagerėtų rezultatai, tikėdamiesi išgirsti kažkokią paslaptį, bet atsakymas paprastas: REIKIA DARYTI TĄ PATĮ TIK KUR KAS DAUGIAU.


Kai darai daugiau už visus kitus tu išsiskiri iš minios ir tave pastebi potencialūs klientai, verslo partneriai, komanda, lyderiai ir kompanija.


Daugelis nori iš samdomo darbuotojo tapti verslininku, bet iš tikrųjų iš samdomo darbuotojo tampa bedarbiu ir ištisas dienas nedaro pajamas generuojančių veiksmų, o po to stebisi, kodėl neuždirba nieko versle.


Priimk atsakomybę už savo veiksmus, verslą ir rezultatus ir pradėk mėgautis verslo statymo procesu. Kai mes mėgaujames tuo ką darome, tada laikas tiesiog skrieja ir padarome kur kas daugiau.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

 

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

 

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 

 

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

 

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

 

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

 

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos kaina tik - 35€  

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD

Account: 56827363

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK


 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


(Instagram Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla23 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page