top of page

Serija #864 Kodėl reikia užsibrėžti DIDELĮ tikslą? 😱

Kodėl reikia užsibrėžti DIDELĮ tikslą? 😱


Nuolatos mokinu apie tikslus ir jų svarbą versle. Man tikslai totaliai transformavo verslą ir uždarbį versle.


Kai bendrauju su žmonėmis apie saviugda ir asmeninį tobulėjimą kalba dažnai pasisuka link tikslų.


Sako jei užsibrėži tikslą ir jau žinai kaip jį pasieksi - tas tikslas per mažas.


Daugelis gyvenime nepasiekia labai daug ne todėl, kad užsibrėžia per didelius tiklsus ir jų nepasiekia, o todėl, kad užsibrėžia per mažus tikslus ir juos pasiekia nuolatos. Dugelio žmonių tikslas "kaip nors išgyventi iki algos" ir jie šį tikslą pasiekia kiekvieną mėnesį.


Nesenei vykusioje Rankmakers LIVE konferencijoje viena tiklinio marketingo lyderė pasidalino, kad jos geriausiais metais tinklinio marketingo versle ji uždirbo 21 milijoną dolerių. Aš pagalvojau "hm ar neįdomu, aš net tokio tokslo neturiu, o ji jau tai uždirbo" reikia didinti viziją pačiam man taip? :)


Todėl, kol tu neturėsi tikslo kažką pasiekti, tol tu to nepasieksi. Svarbu užsibrėžti didelį tikslą, net jei jo nepasieksi, padarysi daugiau nei būtum padariusi (-ęs) jei nebūtum to tiklso užsibrėžusi (-ęs).


Taip pat užsibrėžus tokį tikslą, kurio net neįsivaizduoji kaip reikės pasiekti, įvyksta svarbus dalykas - TU TURI AUGTI, KAD JĮ PASIEKTUM. Kai aš prieš keletą metų užsibrėžiau tikslą įsigyti namus Kipre, neįsivaizdavau kaip tai galėtų įvykti. Todėl per tuos kelis metus turėjau pats paaugti ir patobulėti, kad tai galėčiau paversti realybe.


Kaip Jim Rohn sakydavo "užsibrėžk tikslą tapti milijonieriumi, ne dėl pinigų, o dėl to kokiu žmogumi turėsi tapti, kad tai pasiektum". Siekdama (-as) didelių tikslų tu tapsi geresniu žmogumi, pradėsi savimi labiau pasitikėti, padėsi daugiau kitų žmonių ir visapusiškai paaugsi.


Ar laikas padidinti tavo tikslus ir viziją?Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum šiais metais pakelti savo LYDERYSTĖS žinias ir lygį?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori pradėti kurti komandą tinkliniame marketinge, kas turi mažą komanda ir nori ją plėsti ir tiems, kas jau turi didelę komandą ir nori su ja dirbti efektyviau.

 

Šioje programoje turėsi 10 pačių svarbiausių lyderystės pamokų tavo tinklinio marketingo verslui. 

 

Tavo komandos lygis priklausys nuo tavo lyderystės lygio. Tik tau keliant lyderystės lygį, tavo komanda kils kartu su tavimi. Kitu atveju tavo žemas lyderystės lygis tampa tavo komandos augimo STABDŽIU. 

 

Tinklinis marketingas tai ne tik pardavimai ir žmonių kvietimas. Aukščiausius rezultatus pasiekia tie, kas moka ugdyti žmones savo komandoje - tai LYDERIAI!

 

Pamoka #1: Lyderio požiūris ir mąstysena. Kuo lyderiai skiriasi nuo kitų verslo partnerių? Kaip jie mąsto ir ką daro kitaip?

 

Pamoka #2: Penki lyderystės faktoriai ir kaip juos išugdyti savo komandos nariuose. Kaip rasti ir sukurti tikrus lyderius komandoje?

 

Pamoka #3: Kaip sukurti gerą atmosferą ir kultūrą savo komandoje. Kaip užtikrinti, kad visi komandos nariai jaustūsi gerai tavo komandoje, nesvarbu kokie jų tikslai ir troškimai?

 

Pamoka #4: Keturi asmenybių tipai. Kaip pakviesti skirtingų asmenybių tipų žmones į verslą ir kaip su jais dirbti? 

 

Pamoka #5: Kaip pritraukti daugiau žmonių į renginius. Tapk renginių reklamos “mašina” ir kelk savo verslo mastelį naudodamas/ -a renginius.

 

Pamoka #6: Mentorystė. Kodėl mentorystė yra svarbi ir kaip būti geru mentoriumi savo komandos nariams? Kaip padėti žmonėms tobulėti komandoje?

 

Pamoka #7: Problemų sprendimas. Kaip susitvarkyti su iššūkiais ir problemomis versle, kaip padėti savo komandos nariams išspręsti problemas?

 

Pamoka #8: Keturi komandos nario progreso lygiai. Kaip padėti komandos nariui skirtinguose etapuose? Kaip suteikti teisingą kiekį instrukcijų ir motyvacijos?

 

Pamoka #9: Kaip pravesti 3-jų krypčių skambutį, prezentaciją ir mokymų renginį. Ką svarbu žinoti organizuojant renginius, kaip susitvarkyti su kandidato klausimais ir pasipriešinimu?

 

Pamoka #10: Tiksų užsibrėžimas ir veiksmų planas. Kaip padėti savo komandos nariams pamatyti “didelį paveikslėlį” ir išsiugdyti viziją?

 

BONUS #1: Pasidalinsiu su tavimi ką išmokau per “BEYOND LEADERSHIP” (“Virš Lyderystės”) mokymuose su Eric Worre Las Vegase. Į šiuos mokymus gali papulti tik tinklinio marketingo lyderiai uždirbantys virš $100,000 per metus tinklinio marketingo versle ir bilietas vienam žmogui į šį renginį kainuoja $5000. 


Šių mokymų pagrindas buvo SISTEMOS ir kaip jas sukurti savo komandoje. Sistemos padeda augti tavo verslui, nes sukuria dublikaciją tavo komandoje. 

 

Kalbėsime, kaip sukurti šias sistemas:

1. Klientų pritraukimo sistema

2. Klientų išlaikymo sistema

3. Komandos narių pritraukimo sistema

4. Komandos narių išlaikymo sistema

5. Pagrindinio lygio sistema

6. Renginių reklamavimo sistema

7. Saviugdos ir asmeninio tobulėjimo sistema

8. Pripažinimo ir apdovanojimų sistema

9. Bendravimo sistema

 

BONUS #2: Mokymas su autore, neuro linvistinio programavimo ir laiko juostos terapijos kaučere Rita Grinevičiene tema “Kaip padaryti prezentaciją esant skirtingiems mokymosi ir informacijos priėmimo būdams?”.

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos Kaina Tik €35

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD


Account: 56827363


Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK


 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo LYDERYSTĖS STOVYKLOJE!


(Lyderystės Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/lyderystesstovykla20 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page