top of page

Serija #863 Aš per daug SĄŽININGA, kad užsiimčiau tinkliniu marketingu 🤮

Neseniai bendravau su viena moterimi apie papildomo uždarbio galimybę ir ji pasakė labai įdomų dalyką:


"Aš per daug SĄŽININGA, kad užsiimčiau tinkliniu marketingu"


Ką tai reiškia? Kad tinklinio marketingo verslas nesąžininga veikla? Kad tinklinio marketingo atstovai nėra sąžiningi?


Mano misija yra kelti tinklinio marketingo reputaciją ir padėti tinklinio marketingo atstovams dirbti draugiškai, etiškai, sąžiningai ir efektyviai. Tad išgirdęs tokį pasakymą žinoma buvau suintriguotas ir paprašiau tos moters argumentuoti, kodėl ji galvoja, kad tinklinė rinkodara yra nesąžininga veikla ir "smegenų purdinimas". Paklausiau kaip ją tinklinis marketingas apgavo ar kaip iš jos pavogė, kad ji taip kritikuoja šią profesiją.


Žinoma asmeninės patirties buvo nulis ir šiam žmogui tinklinis marketingas nieko nepakenkė (kaip ir dažniausiai būna su visais kritikais), bet ji suradusi atsiunte nufotografuotą straipsnį, kuriame argumentuojama, kad tinklinis marketingas yra "apgaulė" nes žmonėms, kurie yra kviečiami į tinklinio marketingo kompanijas yra nepasakoma, jog šie produktai neturi paklausos ir jų niekam nereikia (palyginus su prekybos centrais, kurie parduoda reikalingus produktus).


Įdomus argumentas žinant, kad daugelis tinklinio marketingo kompanijų prekiauja kasdieninio naudojimo produktais kaip kvepalai, kosmetika, maisto papildai, valymo priemonės, kava, arbata ir tt. Taip tikriausiai šių produktų niekam nereikia ir jie nėra paklausūs?


Tad jei ir tu susidursi su tokiais komentarais visada mandagiai paprašyk, kad žmogus pasidalintų kodėl taip galvoja ir pažiūrėk ką atsakys. Beveik visada pamatysi, kad žmogus neturi asmeninės patirties ir tiesiog susidarė tokį įspūdį iš nuogirdų arba neteisingos informacijos.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum statyti savo tinklinio marketingo verslą su nauja energija ir naujais įgūdžiais?

 

Programa skirta TAU!

 

TINKLINIO MARKETINGO SĖKMĖS STOVYKLA

 

Tokio kurso lietuvių kalba dar nebuvo!

 

Tai NE dar viena motyvacinė programa, kur mokaisi tam, kad mokintis ir niekada nesiimi veiksmų!

 

Tai programa tiems kas nori rezultatų ir jų nori DABAR!

 

Šioje programoje rasi 10 pačių svarbiausių pamokų TAVO verslui ir sėkmei tinklinėje rinkodaroje. Jei tau atsibodo spėlioti ką ir kaip reikia daryti, kad pagaliau gautum geresnius rezultatus versle ir uždirbtum daugiau, jei atsibodo klausyti patarimų, kurie neveikia arba yra nepritaikomi tavo verslui, jei nori tiksliai žinoti KĄ ir KAIP daryti žingsnis po žingsnio - tada ši programa yra kaip tik TAU.

 

#1 Pamoka: Socialinės medijos išvaizdos pagerinimas. Kaip save efektyviau pateikti socialinėje erdvėje, kad sudominti ir pritraukti žmones savo profiliu/puslapiu.

 

#2 Pamoka: Facebook grupės ir kaip jas naudoti verslo plėtrai. Kaip susikurti grupes, kokias grupes, kokia informaciją į jas dėti, kad pritraukti klientų ir verslo partnerių?

 

#3 Pamoka: Facebook LIVE ir kaip juos daryti profesionaliai ir efektyviai. Kur galima pritaikyti šias gyvas transliacijas, apie ką šnekėti, kaip maksimaliai išnaudoti sukurtus video.

 

#4 Pamoka: PROSPEKTINGAS - kaip pakviesti žmones į verslą, kad jie susidomėtų ir, kad tai būtų dublikuojama komandos. Žingsnis po žingsnio nuo pirmo kontakto iki žmogaus užregistravimo jūsų komandoje.

 

#5 Pamoka: MARKETINGAS - kaip padaryti, kad žmonės ateitų pas jus, o ne jūs jų ieškotumėte? Išmok pritraukti žmones "smalsumo postais" ir turinio kūrimu.

 

#6 Pamoka: Kaip sėkmingai padėti naujam žmogui pradėti versle. Pirmas skambutis su nauju komandos nariu, ką ir kaip sakyti, ko klausti, ką paaiškinti, kad naujas komandos narys pradėtų sėkmingai dirbti + PIRMŲ 7 DIENŲ PLANAS NAUJAM ŽMOGUI!

 

#7 Pamoka: Strategijos NE internetu - kaip efektyviai plėsti klientų bazę ir komandą naudojantis "offline" strategijomis? Kaip užkalbinti žmones, kaip sudominti, kaip sumažinti pasipriešinimą tinkliniui marketingui, kaip pakviesti VYRUS į verslą?

 

#8 Pamoka: Kaip greičiausiai ir lengviausiai plėsti verslą užsienio šalyse? Kaip dirbti su žmonėmis kitose šalyse? 

 

#9 Pamoka: Kaip padaryti, kad komanda darytų DAUGIAU? Strategijos kaip pagerinti žmonių efektyvumą, motyvaciją ir įgūdžius. 

 

#10 Pamoka: Kasdieninis veiksmų planas tinkliniam marketinge. Ką ir kaip daryti kiekvieną dieną versle, kad gautum rezultatus net jei šį verslą darai kaip papildomą veiklą (valandą ar kelias valandas per dieną).

 

BONUS! Sužinok ką aš išmokau didžiausiuose pasaulio mokymuose tinklinei rinkodarai Go Pro Recruiting Mastery Las Vegase, Nevadoje su Eric Worre, Grant Cardone ir kitais virš milijono dolerių per metus uždirbančiais lyderiais. Tai naujausios technologijos ir patarimai iš TOP lyderių visame pasaulyje.

 

Stovyklos Kaina Tik €35

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD

Account: 56827363

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK


 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Sėkmės Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 

 

Iki pasimatymo SĖKMĖS STOVYKLOJE!


(Sėkmės Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Sėkmės Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/sekmesstovykla43 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page