top of page

Serija #854 Kodėl nesidomi kitomis kompanijomis? 🤔

Laikas nuo laiko gaunu pasiūlymus iš tinklinio marketingo atstovų jungtis prie jų komandų/kompanijų ir visada maloniai atsisakau.


Neretai jie nustemba, kodėl aš nesidomiu kitomis galimybėmis, gal jų kompanija pranašesnė nei mano, gal jų produktas geresnis nei mano, gal jų marketingo planas moka daugiau nei mano ir tt. Kodėl gi nepasižiūrėti ką tau gali pasiūlyti mano kompanija jie sako?


Aš tai prilyginu santuokai. Jei tu esi ištekėjusi ar vedęs, turbūt nežiūri ką kiti vyrai ar kitos moterys tau galėtų "pasiūlyti"? Tai turbūt nebūtų labai tvirta santuoka jei tu vis ieškotum "geresnių variantų" taip?


Taip ir versle, tavo solidumas, tavo apsisprendimas, tavo užtikrintumas turės labai didelę įtaką tavo rezultatams.


Net jei iš tikrųjų kitos kompanijos produktas ar marketingo planas kažkuo pranašesnis, niekas tavęs neturėtų išmušti iš vėžių ar priversti tave suabejoti tuo ką darai.


Visų prima, jei tu domiesi visomis kompanijomis ir vis ieškai geresnių galimybių, tai kitiems parodo, kad tai kuo tu užsiimi šiuo metu nėra rimta. Tavo komanda tada nesijaučia užtikrintai, nes jie nežino ar tu dar čia būsi rytoj.


Dar svarbiau, kaip tu pati/pats jautiesi. Jei tu nesi apsisprendusi (-ęs) ir tvirtai apsistojusi (-ęs) savo kompanijoje, tada tu nestatysi savo verslo 100%, neįdėsi viso savęs, nes tu dar galvoji apie kitus variantus.


Tas NEUŽTIKRINTUMAS atsispindės tavo veiksmuose ir kalboje, tu spinduliuosi tą nepasitikėjimo energiją ir nuo to nukentės tavo rezultatai. Žmonės mažiau norės jungtis į tavo komandą ar pirkti iš tavęs. Traukos dėsnis negalės tau pasitarnauti, nes tu "pati/pats nežinai ko nori".


Kai tu priimi TVIRTĄ SPRENDIMĄ tada net visata pasitraukia tau iš kelio ir tu kaip MAGNETAS pradedi pritraukti klientus, komandos narius ir kitus reikalingus žmones ir situacijas į savo verslą.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar esi užstrigusi (-ęs) viename pajamų lygyje ir nori patirti proveržį?


Ar nori suprasti, kaip galėtum pritraukti pinigų gausą į savo gyvenimą?


Ar norėtum sužinoti ką turtingi žmonės daro, kad taptų turtingesni, o vargšai daro, kad taptų dar vargingesni?


Ar norėtum sužinoti, kaip elgtis su pinigais, kad jų tavo gyvenime atsirastų vis daugiau?


"PINIGŲ GAUSOS PRINCIPAI"


Rita Grinevičienė


NLP "koučerė", knygelės “Klausimai, keičiantys gyvenimą” autorė, Facebook grupės “Išdrįsk būti savimi” įkūrėja.


Buvo laikas kai gyvenu aukos vaidmenyje: pykau, kaltinau, pavydėjau ir t.t. ėjau per gyvenimą, nešdama neigiamų emocijų maišus. Ar buvo lengva gyventi? Veikti? Kurti? Tikrai, ne! Domėjimasis saviugda padėjo ne tik paleisti tuos maišus, bet ir pradėti kurti gyvenimą tokį, kokio aš noriu, kiekvieną dieną. Aš galiu rinktis ką galvoju, ką jaučiu, kaip reaguoju, nes aš esu savo gyvenimo šeimininkė. Tad dabar padedu ir kitiems jaustis gerai ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės.


Gediminas Grinevičius


Psichologas (BSc HONS), Tinklinio Marketingo Verslo treneris, Sertifikuotas Neuro Lingvistinio Programavimo ir Laiko Linijos Terapijos Praktikas.


Mano misija yra kelti tinklinio marketingo industrijos reputaciją, mokinant tinklinio marketingo profesionalus, kaip šį verslą daryti teisingai, etiškai ir draugiškai. Labai mėgstu padėti žmonėms gauti geresnius rezultatus tinklinės rinkodaros versle ir myliu tą "bingo" momentą, kai nušvinta žmogaus veidas, sužinojus vertingą informaciją ir supratus kaip kažką teisingai daryti.


Å iame seminare pasidalinome:


IDĖJOMIS


PRAKTIKOMIS


STRATEGIJOMIS


ĮRANKIAIS


Tau tai padės:


1. Pašalinti "stabdžius", kurie šiuo metu tau neleidžia uždirbti daugiau.


2. Pritraukti daugiau pinigų į savo gyvenimą.


3. Išlaikyti daugiau pinigų ir juos teisingai panaudoti.Roberta Baranauskė


Asmeninė pokyčių ir transformacijų mentorė, kuri padeda pasiekti pokyčius gyvenime bet kurioje srityje dirbant su pasąmoninėmis programomis. 11 metų ji domisi, mokosi ir dalyvauja įvairiose programose, kuriose nagrinėjama žmogaus proto struktūra ir darbas su pasąmone. Paskutinai intensyvūs metų trukmės mokymai baigti 2020 gruodžio mėnesį Londone.


“Yra paprastos technikos ir pratimai, kurie padeda išsiaiškinti, kokias programas mes paveldėjome arba įgijome ir kaip tai įtakoja mūsų gyvenimą. Dažnai žmonės nesupranta, kodėl negali padaryti proveržio savo veikloje, pasiekti tam tikrų rezultatų, arba patirti sėkmės versle bei asmeniniame gyvenime, visa tai užfiksuota mūsų pasąmonėje.”


Šiame seminare pristatysiu kaip mūsų protas turi tam tikrus įsitikinimus apie pinigus ir kaip tai trukdo uždirbti daugiau.


Paaiškinsiu apibrėžimą “Pajamų lubos”, kuris plačiai naudojamas tarp sėkmingų ir daug pasiekusių žmonių.


Pristatysiu praktines užduotis, kaip pralaušti asmenines “pajamų lubas”.

Labai išsamiai paaiškinsiu apie pinigų gavimo  struktūrą:


1. Galva


2. Energija


3. Veiksmas


4. Realybė


Dažniausiai žmonės šią strukūrą nesąmoningai naudoja atvirkščiai, todėl rezultatai - uždirbamų pinigų kiekis, nedžiugina.


Seminarą pabaigsime galinga vizualizacija.


Paruošėme jums stiprų 3 valandų seminarą, kuris pakeis jūsų pinigų požiūrį.


Online seminaro įrašas yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Seminaro įrašas lieka visam laikui grupės viduje.


Virtualaus seminaro kaina tik 25€.


Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com


Arba BANKO PAVEDIMU:


Lietuvoje:

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank


Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD

Account: 56827363

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK
Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook https://www.facebook.com/gediminas.grinevicius/ ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Pinigų Gausos Principai" grupės.


Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu.


Iki pasimatymo online konferencijoje!


(Pinigų Gausos Principai tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)


Sužinok daugiau apie seminarą čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/pinigugausosprincipai 🙏


P.S. Jei gali pasidalink su draugais ir komanda 🙏😍😘


Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page