top of page

Serija #829 Ar jau turi YouTube kanalą? 🎥

Ar jau turi susikūrusi (-ęs) savo YouTube kanalą?Jei atsakei "NE" tada klausimas kodėl?


Sudėtinga?


Juk ne, jei turi GMAIL elektroninį paštą tada taip pat jau turi YouTube kanalą. Tau tereikia užeiti į www.youtube.com ir prisijungti su savo gmail elektroniniu paštu ir slaptažodžiu.


Kodėl rekomenduoju pradėti savo YouTube kanalą jei to dar nepadarei?


Todėl, kad tavo video YouTube kanale tau tarnaus ilgiau nei socialinėje medijoje.


Ar pastebėjai, kad padarius video Facebook, Instagram ar TikTok po keliu dienų ar savaitės tas video "nustumiamas" į apačią sraute ir jo jau niekas nebemato?


YouTube veikia šiek tiek kitaip, nes tai paieškų portalas. Panašiai kaip Google žmonės atėję į YouTube įveda kokios informacijos norėtų ir tada žiūri parodomus video. Todėl tavo video žmonės gali žiūrėti ir po puspečio, ir po metų ir po 5 metų.


Tad jei dar to nepadarei, pradėk kurti video apie kiekvieną iš savo kompanijos produktų, apie marketingo planą, apie skatinimo programas ir visą kitą kas susiję su tavo kompanija.


Pagalvok, jei žmogus, kuris ieško informacijos apie tavo kompanija peržiūrės 3, 5, 10 ar 15 tavo video, kokį įspūdi tas žmogus susidarys? Kad tu esi šios kompanijos ekspertas taip? Ir norės jungtis prie tavo komandos ar pirkti produktus iš tavęs.


Visus video, kuriuos jau esi padarius (-ęs) Facebook gali išsisaugoti į kompiuterį ir taip pat sukelti į YouTube kanalą. O jei pradėsi daryti Facebook Live kasdien, tada turėsi daug turinio, kurį galėsi panaudoti YouTube kanalui.
 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

 

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

 

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 

 

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

 

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

 

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

 

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos kaina tik - 35€  

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD


Account: 56827363


Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK


 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


(Instagram Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla15 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page