top of page

Serija #828 Ko galime išmokti iš KARALIENĖS? 👑

Jei seki naujienas tikriausiai matei, kad mirė Jungtinės Karalystės karalienė Elžbieta II.Anglijoje gyvenu jau 17 metų ir esu nemažai skaitęs ir žiūrėjęs filmų apie karališką šeimą.


Žemiau noriu su tavimi pasidalinti keletą pamokų, kurios man labiausiai užstrigo iš karalienės gyvenimo ir, kurias galime pritaikyti versle.


#1. Ji nebuvo pasiruošusi būti karaliene.


Karaliene tapo 27 metų amžiaus po netikėtos tėvo mirties ir ji tikrai nebuvo tam pasiruošusi, bet priėmė šį iššūkį ir šauniai valdė ilgiausiai per anglijos monarchų istoriją.


Versle dažnai matau kaip žmonės sako "aš nepasiruošęs" "man dar anksti" "dar reikia palaukti" "aš bijau" "man nepatogu" ir tt. Tai tik pasiteisinimai. Dažniausiai nebūsi pasiruošusi (-ęs) sekančiam dideliam šuoliui versle, turi tiesiog tai padaryti, net kai bijai.


#2. Užmezgė emocinį ryšį ir dirbo "ant žemės".


Karalienė daug kur lankydavosi asmeniškai ir bendraudavo su žmonėmis.


Tinklinio marketingo versle tu taip pat turi nuolatos asmeniškai bendrauti su žmonėmis ir kuo labiau užmegzti su jais emocinį ryšį.


#3. Gyveno tarnystės gyvenimą


Karalienė visą savo gyvenimą pašventė tarnauti savo šaliai.


Geriausi lyderiai tinklinio marketingo versle yra "tarnaujantys lyderiai", kurių pagrindinis tikslas yra padėti kuo daugiau žmonių, o ne pasirodyti ar pasipuikuoti.


#4. Buvo labai pastovi ir disciplinuota


Karalienė yra pastovumo pavyzdys, jos valdymo metu paskeitė 15 premjierų Jungtinėje Karalystėje ir ji kas savaitę susitikdavo su jais.


Tinklinio marketingo versle PASTOVUMAS tai supergalia ir gebėjimas save disciplinuoti padarys tave top 1% tiklinio marketingo industrijoje.


#5. Ilgalaikė vizija ir tvirtybė


Karalienė patyrė labai daug iššūkių, šeimos dramų, sunkių laikų, bet visada išlaikė viziją ir tvirtybę, kad padrąsintų kitus.


Tinklinio marketingo lyderis taip pat turi būti kaip UOLA prie kurios gali glaustis kiti ir jausti stabilumą versle.


#6. Vertybės


Karališka šeima išlaiko vertybes ir tradicijas, ir neskuba jų keisti ar išduoti.


Geras tinklinio marketingo lyderis taip pat turi išlaikyti savo vertybes, dirbti etiškai, draugiškai ir sąžiningai nesvarbu kas benutiktų ar ka bedarytų kiti.


#7. Atsakomybė


Nors ir karalienė galbūt būtų norėjusi kitokio gyvenimo ji priėmė sostą, kaip pareigą ir atliko savo darba kaip galėdama geriau.


Versle taip pat ne viskas mums patiks, ne viską norėsime daryti, bet mūsų pareigos ir atsakomybės jausmas už komandą, kompaniją, klientus, auditoriją turi būti labai stiprus.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum šiais metais pakelti savo LYDERYSTĖS žinias ir lygį?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori pradėti kurti komandą tinkliniame marketinge, kas turi mažą komanda ir nori ją plėsti ir tiems, kas jau turi didelę komandą ir nori su ja dirbti efektyviau.

 

Šioje programoje turėsi 10 pačių svarbiausių lyderystės pamokų tavo tinklinio marketingo verslui. 

 

Tavo komandos lygis priklausys nuo tavo lyderystės lygio. Tik tau keliant lyderystės lygį, tavo komanda kils kartu su tavimi. Kitu atveju tavo žemas lyderystės lygis tampa tavo komandos augimo STABDŽIU. 

 

Tinklinis marketingas tai ne tik pardavimai ir žmonių kvietimas. Aukščiausius rezultatus pasiekia tie, kas moka ugdyti žmones savo komandoje - tai LYDERIAI!

 

Pamoka #1: Lyderio požiūris ir mąstysena. Kuo lyderiai skiriasi nuo kitų verslo partnerių? Kaip jie mąsto ir ką daro kitaip?

 

Pamoka #2: Penki lyderystės faktoriai ir kaip juos išugdyti savo komandos nariuose. Kaip rasti ir sukurti tikrus lyderius komandoje?

 

Pamoka #3: Kaip sukurti gerą atmosferą ir kultūrą savo komandoje. Kaip užtikrinti, kad visi komandos nariai jaustūsi gerai tavo komandoje, nesvarbu kokie jų tikslai ir troškimai?

 

Pamoka #4: Keturi asmenybių tipai. Kaip pakviesti skirtingų asmenybių tipų žmones į verslą ir kaip su jais dirbti? 

 

Pamoka #5: Kaip pritraukti daugiau žmonių į renginius. Tapk renginių reklamos “mašina” ir kelk savo verslo mastelį naudodamas/ -a renginius.

 

Pamoka #6: Mentorystė. Kodėl mentorystė yra svarbi ir kaip būti geru mentoriumi savo komandos nariams? Kaip padėti žmonėms tobulėti komandoje?

 

Pamoka #7: Problemų sprendimas. Kaip susitvarkyti su iššūkiais ir problemomis versle, kaip padėti savo komandos nariams išspręsti problemas?

 

Pamoka #8: Keturi komandos nario progreso lygiai. Kaip padėti komandos nariui skirtinguose etapuose? Kaip suteikti teisingą kiekį instrukcijų ir motyvacijos?

 

Pamoka #9: Kaip pravesti 3-jų krypčių skambutį, prezentaciją ir mokymų renginį. Ką svarbu žinoti organizuojant renginius, kaip susitvarkyti su kandidato klausimais ir pasipriešinimu?

 

Pamoka #10: Tiksų užsibrėžimas ir veiksmų planas. Kaip padėti savo komandos nariams pamatyti “didelį paveikslėlį” ir išsiugdyti viziją?

 

BONUS #1: Pasidalinsiu su tavimi ką išmokau per “BEYOND LEADERSHIP” (“Virš Lyderystės”) mokymuose su Eric Worre Las Vegase. Į šiuos mokymus gali papulti tik tinklinio marketingo lyderiai uždirbantys virš $100,000 per metus tinklinio marketingo versle ir bilietas vienam žmogui į šį renginį kainuoja $5000. 


Šių mokymų pagrindas buvo SISTEMOS ir kaip jas sukurti savo komandoje. Sistemos padeda augti tavo verslui, nes sukuria dublikaciją tavo komandoje. 

 

Kalbėsime, kaip sukurti šias sistemas:

1. Klientų pritraukimo sistema

2. Klientų išlaikymo sistema

3. Komandos narių pritraukimo sistema

4. Komandos narių išlaikymo sistema

5. Pagrindinio lygio sistema

6. Renginių reklamavimo sistema

7. Saviugdos ir asmeninio tobulėjimo sistema

8. Pripažinimo ir apdovanojimų sistema

9. Bendravimo sistema

 

BONUS #2: Mokymas su autore, neuro linvistinio programavimo ir laiko juostos terapijos kaučere Rita Grinevičiene tema “Kaip padaryti prezentaciją esant skirtingiems mokymosi ir informacijos priėmimo būdams?”.

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos Kaina Tik €35

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD

Account: 56827363

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK


 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo LYDERYSTĖS STOVYKLOJE!


(Lyderystės Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/lyderystesstovykla17 peržiūrų0 komentarų

Comments


bottom of page