top of page

Serija #807 Kokiu TIKSLU darai veiksmus socialinėje medijoje?

Kai mokinu apie socialinę mediją visada primenu, kad visus veiksmus turėtume daryti tikslingai.Jei darau video, keliu postą, darau story ar reel aš iš anksto žinau, koks yra to turinio tikslas. Tokiu būdu tada galiu atlikti reikiamus žingsnius, kad įvyktų pirkimas arba pasirašymas į komandą.


#1. Pakvietimas Veiksmui


Nepalik savo žiūrovo "kabančio". Video arba posto pabaigoje duok AIŠKIĄ instrukciją, ką norėtum, kad žmogus darytų. Susisiektų su tavimi asmeniškai, komentuotų žemiau ar spaustų ant nuorodos. Jei nėra paprasto ir aiškaus pakvietimo veiksmui, žmonės nesusipas patys to daryti ir tavo rezultatai bus prastesni.


#2. Susisiek Asmenine Žinute


Jei žmogus sureagavo į tavo postą, tai yra tavo ženklas susisiekti su tuo žmogumi. Daugiausiai pardavimų ir pasirašymų į komandą įvyks asmeninėse žinutėse. Išnaudok visas įmanomas galimybes pradėti su žmonėmis pokalbius.


#3. Išnaudoti Stories


Žmonės, kurie tave stebi ir domisi tuo ką darai užeis į tavos stories ir pažiūrės ką ten darai. Todėl turėtum kiekvieną dieną duoti PASIŪLYMĄ apie savo produktą arba verslo galimybę per stories. Vėl aišiai pasakyk ką nori, kad tavo žiūrovas darytų pamatęs tavo pasiūlymą.


#4. Užduok Klausimą


Paklausk savo auditorijos "Ką darytum su 300€ per mėnesį papildomų pajamų?". Tie žmonės, kurie atsakys šį klausimą tikriausiai norėtų papildomų pajamų? Gali tada su jais susisiekti ir paklausti "Ačiū už komentarą, ar tu jau radai būdą sugeneruoti tuo 300€ papildomų pajamų kas mėnesį ar norėtum, kad pasidalinčiau kaip aš tai darau?"


Arba užduoti klausimą "Jei numestum 10kg per ateinančius 3 mėnesius, ką tau tai duotų? Kodėl tau tai būtų svarbu?" ir vėl tie kas pakomentuos, gali su jais susisiekti ir pasiūlyti savo produktą.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar kuri verslą kartu su savo antrąją puse? O gal planuojat, bet nežinot nuo ko pradėti ir galvojat ar sugebėsit?


Jau 11 metų su Rita kuriame ir statome savo verslus. Dirbome su tūkstančiais žmonių ir matėme visko. Išmokome daug pamokų iš savo patirties ir matydami kitų žmonių patirtis. Pastebėjome ką daro sėkmingos poros ir ne tokios sėkmingos.


Dabar norėtume visas tas žinias pasidalinti su tavimi ir tikimės, kad tai padės tau kurti sėkmingą verslą ir turėti nuostabius santykius.


“Verslo Kūrimas Poroje”


- Seminaro metu kalbėsime apie vaidmenis šeimoje ir versle.


- Kaip surasti balansą tarp šeimos ir verslo?


- Vyriška, moteriška energija versle.


- Bendravimas.


- Kaip išvengti konfliktų statant verslą.


- Ką daryti kai antroji pusė nepalaiko.


- Kaip dirbti su poromis savo komandoje?


- Ir dar daug daugiau…


Į seminaro antrą dalį pakvietėme 5 nuostabias tinklinio marketingo lyderius - poras, kurios stato verslą kartu.

Šios poros pasidalins savo patarimais, patirtimi ir iššūkiais, kuriuos reikėjo pereiti, statant sėkmingą verslą, kad išlaikytų tarpusavio ir šeimos santykius.


Seminaro įrašas yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šio seminaro dalyviams. SEMINARO ĮRAŠAS LIKS VISAM LAIKUI.


Seminaro įrašo tik 25€.


Gali sumokėti naudojant PAYPAL:

gediminas_grinevicius@yahoo.com


Arba BANKO PAVEDIMU:


​Lietuvoje:

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank


Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD


Account: 56827363


Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK


Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook https://www.facebook.com/gediminas.grinevicius/ ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie “Verslo Kūrimas Poroje" grupės.


Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu.


Iki pasimatymo grupės viduje!


Daugiau informacijos apie renginį čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/verslokurimasporoje 🚀


P.S. Jei gali pasidalink su draugais ir komanda 🙏😍😘


31 peržiūra0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page