top of page

Serija #804 Kaip galiu kviesti žmones jei pati/pats neuždirbu?

Turbūt kiekvienas tinklinio marketingo atstovas yra sau uždavęs šį klausimą. Ypač tie kuriems, kaip man, užtruko kur kas ilgiau pradėti uždirbti pinigus tinklinėje rinkodaroje.Ilgą laiką savimi abejodavau, ar man pavyks, ar aš tikrai galiu, ar aš sugebėsiu.


Mums su Rita užtruko 6 mėnesius rasti pirmą žmogų, kuris kažką pradėjo daryti versle ir užtruko 2,5 metų pasiekti £1000 per mėnesį pajamas.


Kai matėme kitus skriejančius versle ir girdėjome didelių rezultatų istorijas, neretai suabejodavome savimi ar mums pavyks ir ar mes galime kitiems padėti jei patys neturime tokių didelių rezultatų?


Bet čia ir buvo mūsų KLAIDA. Mes per daug sureikšminome savo role versle ir kitų žmonių sėkmėje.


Pažiūrekime į faktus: ar buvo kitų žmonių kurie sėkmingai uždirbo versle ir turėjo didžiules komandas? Atsakymas: TAIP. Ar tie žmonės uždirbo didelius pinigus ir pastatė didžiules komandas be mūsų pagalbos? Atsakymas: TAIP.


Reiškia mes esame "ne prie ko" tų žmonių sėkmei. Nesvarbu kiek mes pasiekėme ar uždirbome, mes galime pakviesti kitus žmones į verslą, kurie gali pasiekti daug daugiau nei mes!


BINGO! Matai aš pradžioje NELEISDAVAU savo komandos nariams pasiekti didesnės sėkmės, nes viską "filtravau" per savo patirtį. Jei man nepavyko to padaryti, reiškias ir jiems nepavyks to padaryti. NETIESA!


Kai tai supratau ir pasitraukiau savo komandos nariams iš kelio, mano komandoje atsirado lyderių, kurie pasiekė žymiai daugiau nei aš.


Turi suprasti: viskas įmanoma, nieko nėra neįmanomo, neįmanoma tiesiog užtrunka šiek tiek ilgiau, tu gali, tu esi per vieną žmogų nuo didžiulės sėkmės, nesustok ir pastoviai dalinkis savo verslo galimybe.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris 

Ar buvo taip, kad prisijungi prie socialinės medijos platformos ir matai, kad kiti jau daug daugiau už tave pažengę?


Ar buvo taip, kad jaustumeis pavėlavusi (-ęs), kokioje socialinės medijos platformoje?


Ar norėtum maksimaliai išnaudoti visai naują platformą, kuri atsirado ne taip seniai, bet jau sukėlė audrą pasaulyje?


Ar norėtum išmokti, žingsnis po žingsnio, kaip naudotis TIKTOK platforma, net jei dar nesi susikūrusi (-ęs) savo paskyros?


Tada “Tinklinio Marketingo TikTok Stovykla” yra skirta tau!


Prieš kelis metus atsiradusi TikTok socialinės medijos platforma įgyja pagreitį Tinklinio Marketingo industrijoje ir vis daugiau lyderių sėkmingai naudoją šį tinklą gauti gerus rezultatus.


TikTok stovykloje tu išmoksi:


> Kaip susikurti savo paskyrą TikTok platformoje?


> Kaip susitvarkyti nustatymus?


> Kaip kurti turinį ir naudotis visomis funkcijomis?


> Kaip rasti ir pritraukti klientus per TikTok?


> Kaip rasti ir pritraukti komandos narius per TikTok?


> Ką daug pasiekę lyderiai tinklinio marketingo industrijoje daro su šia platforma?


Būk viena (-as) iš pirmųjų tinklinio marketingo industrijoje TikTok platformoje ir išmok tai daryti profesionaliai iš karto!


TikTok stovyklos kaina tik 35€.


Gali sumokėti naudojant PAYPAL:

gediminas_grinevicius@yahoo.com


Arba BANKO PAVEDIMU:


​Lietuvoje:

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank


Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD

Account: 56827363

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANKKai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook https://www.facebook.com/gediminas.grinevicius/ ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie “Tinklinio Marketingo TikTok Stovyklos" grupės.


Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu.


Iki pasimatymo online konferencijoje!


(TikTok Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)


Daugiau informacijos apie renginį čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/tiktokstovykla 🚀


P.S. Jei gali pasidalink su draugais ir komanda 🙏😍😘


39 peržiūros0 komentarų

コメント


bottom of page