top of page

Serija #800 VERSLAS kaip melžti KARVES? 🐄🐄🐄

Neperseniausiai viena mano draugė lyderė pasakė įdomią mintį: "Verslas kaip melžti karves, nevisada norisi daryti, bet visada reikia".Nežinau ar tau teko pabuvoti kaime vaikystėje, bet turbūt žinai, kad karves reikia melžti kasdien, negali praleisti nei vienos dienos, nesvarbu ar geras oras ar ne, nesvarbu ar darbo diena ar savaitgalis, ar gerai jautiesi ar ne.


Sakysi "palauk Gediminai - ką karvių melžimas turi bendro su mano tinklinio marketingo verslu?"


Atsakymas: VISKĄ


Raktinis žodis PASTOVUMAS. Kaip ir ūkyje taip ir mūsų versle viską kas svarbu reikia daryti pastoviai: žinučių rašymas, postų darymas, video darymas, bendravimas su komanda, saviugda. Todėl reikalingas Kasdieninis Veiksmų Planas, kurį tu vykdai kiekvieną dieną.


Vienas didžiausių atradimų versle man buvo tai, kad beveik visos strategijos VEIKIA jei jas darome pastoviai. Dažnai mums strategija nesuveikia, nes paprasčiausiai mes tą strategiją per trumpai naudojome.


Man PASOVUMAS buvo vienas didžiausių šuolių versle ir tapo mano vizitine kortele. Gavau nemažai pardavimų ir pasirašiau ne vieną komandos narį vien todėl, kad sudariau pozityvų įvaizdį savo nuoseklumu ir pastoviu veiksmų darymu tam žmogui. Daug savo pasiekimų ir uždarbio galiu priskirti būtent šiam dalykui.


Ypač kai eina kalba apie rezultatus socialinėje medijoje - labai svarbu daryti postus/video/stories/live transliacijas/tiktok/reels kiekvieną dieną - tada bus pats geriausias rezultatas.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

 

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

 

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 

 

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

 

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

 

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

 

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos kaina tik - 35€  

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD

Account: 56827363

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK


 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


(Instagram Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla29 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comentarios


bottom of page