top of page

Serija #790 Postai su AUGIMO STRATEGIJA socialinėje medijoje

Dažnai sakau, kad viskas ką darome socialinėje medijoje turėtų būti tikslinga. Neturėtume daryti kažkokių veiksmų vien tik tam, kad daryti veiksmus. Už kiekvieno veiksmo slypi strategija ir galutinis tikslas omenyje.Todėl jei tavo tikslas yra plėsti savo socialinę mediją ir pasiekti vis didesnį kiekį potencialių klientų ir komandos narių, tada rekomenduoju naudoti AUGIMO STRATEGIJĄ.


Žemiau pasidalinsiu su tavimi keletą žingsnių, kurie padės pritraukti daugiau žmonių:


#1 Žingsnis: Dalinimosi VERTI postai.


Jei įdėsi "selfi" (ar selfis lietuviškai vadinasi asmenukė? :) galbūt tavo draugai uždės širdelę, bet abejoju, kad jie pasidalins tokiu postu. Tavo foto graži, bet ja pasidalinus mano draugai negaus jokios vertės. Kitą vertus, jei tu pasidalinsi postu "5 patarimai kaip ... " (numesti svori, atauginti plaukus, sustiprinti nagus, sumažinti skausmą ir t.t.) aš tikriausiai paspausiu "share" (bendrinti) mygtuką ir pasidalinsiu su savo auditorija, nes man atrodo tai jiems galėtų būti naudinga informacija.


#2 Žingsnis: Dalinkis KELIS kartus per dieną ant savo srauto


Šiuo metu informacijos srautas socialinėje medijoje yra didžiulis ir jei tu nori būti pastebėta (-as) turi AKTYVIAI dalintis turiniu socialinėje medijoje. Neužtenka įdėti postą kelis kartus per savaitę. Tu "nuskęsi" informacijios lavinoje. Jei gali dalintis nauju postu 2-3 kartus per dieną, ženkliai padidinsi savo pastebimumą socialinėje medijoje ir pasieksi daugiau žmonių.


#3 Žingsnis: Dalinkis "šiuo metu POPULIARŲ" turinio formatą


Dabar socialinėje medijoje karaliauja MIKRO-TURINYS. Tai trumpi kelių sekundžių iki poros minučių video. Toks turinys įdomus ir leingvai "suvartojamas" ir socialinės medijos platformos kaip Facebook, Instagram ir TikTok skatina naudoti būtent tokio formato turinį.


#4 Žingsnis: Sukurk TIKSLINGĄ bendravimą


Išnaudok visas galimybes pradėti su žmonėmis pokalbius. Asmeninės žinutės, komentarai, reakcijos, storiai ir visi kiti įrankiai yra galimybė pradėti bendrauti su žmonėmis. Tavo tikslas kuo daugiau žiūrovų konvertuoti į klientus ir verslo partnerius asmeninių pokalbių pagalba.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum šiais metais pakelti savo LYDERYSTĖS žinias ir lygį?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori pradėti kurti komandą tinkliniame marketinge, kas turi mažą komanda ir nori ją plėsti ir tiems, kas jau turi didelę komandą ir nori su ja dirbti efektyviau.

 

Šioje programoje turėsi 10 pačių svarbiausių lyderystės pamokų tavo tinklinio marketingo verslui. 

 

Tavo komandos lygis priklausys nuo tavo lyderystės lygio. Tik tau keliant lyderystės lygį, tavo komanda kils kartu su tavimi. Kitu atveju tavo žemas lyderystės lygis tampa tavo komandos augimo STABDŽIU. 

 

Tinklinis marketingas tai ne tik pardavimai ir žmonių kvietimas. Aukščiausius rezultatus pasiekia tie, kas moka ugdyti žmones savo komandoje - tai LYDERIAI!

 

Pamoka #1: Lyderio požiūris ir mąstysena. Kuo lyderiai skiriasi nuo kitų verslo partnerių? Kaip jie mąsto ir ką daro kitaip?

 

Pamoka #2: Penki lyderystės faktoriai ir kaip juos išugdyti savo komandos nariuose. Kaip rasti ir sukurti tikrus lyderius komandoje?

 

Pamoka #3: Kaip sukurti gerą atmosferą ir kultūrą savo komandoje. Kaip užtikrinti, kad visi komandos nariai jaustūsi gerai tavo komandoje, nesvarbu kokie jų tikslai ir troškimai?

 

Pamoka #4: Keturi asmenybių tipai. Kaip pakviesti skirtingų asmenybių tipų žmones į verslą ir kaip su jais dirbti? 

 

Pamoka #5: Kaip pritraukti daugiau žmonių į renginius. Tapk renginių reklamos “mašina” ir kelk savo verslo mastelį naudodamas/ -a renginius.

 

Pamoka #6: Mentorystė. Kodėl mentorystė yra svarbi ir kaip būti geru mentoriumi savo komandos nariams? Kaip padėti žmonėms tobulėti komandoje?

 

Pamoka #7: Problemų sprendimas. Kaip susitvarkyti su iššūkiais ir problemomis versle, kaip padėti savo komandos nariams išspręsti problemas?

 

Pamoka #8: Keturi komandos nario progreso lygiai. Kaip padėti komandos nariui skirtinguose etapuose? Kaip suteikti teisingą kiekį instrukcijų ir motyvacijos?

 

Pamoka #9: Kaip pravesti 3-jų krypčių skambutį, prezentaciją ir mokymų renginį. Ką svarbu žinoti organizuojant renginius, kaip susitvarkyti su kandidato klausimais ir pasipriešinimu?

 

Pamoka #10: Tiksų užsibrėžimas ir veiksmų planas. Kaip padėti savo komandos nariams pamatyti “didelį paveikslėlį” ir išsiugdyti viziją?

 

BONUS #1: Pasidalinsiu su tavimi ką išmokau per “BEYOND LEADERSHIP” (“Virš Lyderystės”) mokymuose su Eric Worre Las Vegase. Į šiuos mokymus gali papulti tik tinklinio marketingo lyderiai uždirbantys virš $100,000 per metus tinklinio marketingo versle ir bilietas vienam žmogui į šį renginį kainuoja $5000. 


Šių mokymų pagrindas buvo SISTEMOS ir kaip jas sukurti savo komandoje. Sistemos padeda augti tavo verslui, nes sukuria dublikaciją tavo komandoje. 

 

Kalbėsime, kaip sukurti šias sistemas:

1. Klientų pritraukimo sistema

2. Klientų išlaikymo sistema

3. Komandos narių pritraukimo sistema

4. Komandos narių išlaikymo sistema

5. Pagrindinio lygio sistema

6. Renginių reklamavimo sistema

7. Saviugdos ir asmeninio tobulėjimo sistema

8. Pripažinimo ir apdovanojimų sistema

9. Bendravimo sistema

 

BONUS #2: Mokymas su autore, neuro linvistinio programavimo ir laiko juostos terapijos kaučere Rita Grinevičiene tema “Kaip padaryti prezentaciją esant skirtingiems mokymosi ir informacijos priėmimo būdams?”.

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos Kaina Tik €35

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD

Account: 56827363

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK


 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo LYDERYSTĖS STOVYKLOJE!


(Lyderystės Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/lyderystesstovykla34 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page