top of page

Serija #781 Ar verta susikurti savo TINKLALAPĮ ar E-PARDUOTUVĘ?

Dažnai gaunu klausimą "ar verta tinklinio marketingo versle susikurti savo svetainę ar elektroninę parduotuvę?".Atsakymas priklauso nuo intensijos.


Ką turiu omenyje?


Svarbu, kad tai nebūtų daroma iš SILPNUMO. Neretai žmonės nenori daryti darbo ir tikisi, kad jei mes pinigus į problemą ta problema išsispręs. Taip retai būna.


Žinome, kad norint gerų rezultatų tinklinio marketingo versle mes turime daryti prospektingą ir marketingą. Turime kontaktuoti daug žmonių asmeniškai ir daug save rodyti socialinėje medijoje jei norime turėti daug klientų ir komandos narių. Bet kai žmogus nenori daryti viso šio darbo, jis pradeda ieškoti kaip išvengti jo ir sukurti "automatinį" verslą, kur be darbo augs verslas.


Per 12 metų tinklinio marketingo industrijoje dar nemačiau nei vieno žmogaus sėkmingai sukurusio automatinį tinklinio marketingo verslą.


Todėl tinklalapį rekomenduočiau kurti tik tada kai jau esi įvaldžiusi (-ęs) visas kitas nemokamas strategijas socialinėje medijoje ir gyvame bendravime.


Keli dalykai, kuriuos turi suprasti:


1. Tinkalapio kūrimas gali kainuoti nemažai pinigų jei neplanuoji to darytis pats/pati. Šiandien yra daug platformų kaip wix, yola, weebly, godaddy ir tt., kur gali labai nesunkiai susikurti savo tinklalapį, be jokių kodavimo žinių. Jei samdysi kažką kitą sukurti tavo tinklalpį ar el. parduotuvę tau gali kainuoti ne vieną tūkstanį eurų.


2. Net sukūrus tinklalapį darbas nesibaigia. Turi iš kažkur gauti žmonių srautą į tą tinklalapį. Tinklalapis tai kaip skelbimų lenta vidury miško, jos niekas nemato. Tau reikia, kad ta skelbimų lenta atsirastų prie autostrados, kur didelis žmonių srautas. Kad atsirastų didelis žmonių srautas į tavo tinklalapį tu arba turi išleisti daug pinigų mokamai reklamai arba turi kurti daug naudingo turinio ir jį kelti į blogą savo tinklalapyje, kuris pritrauks žmones.


Tad mano patarimas yra toks. Savo svetaine tikrai verta turėti (aš irgi turiu) bet tai tikrai nėra pirmas dalykas, kurį turėtum daryti tinklinio marketingo versle.


Pradžioje naudok tavo kompanijos tinklalapį ir elektroninę parduotuvę, naudok nemokamas socialinės medijos paskyras ir grupes, ir tik kai jau pradedi gauti rezultataus su tomis strategijomis, pradėk galvoti apie nuosavą tinklalapį.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum sužinoti kaip efektyviai valdyti savo Facebook verslo puslapį?

 

Ar norėtum išmokti kaip naudotis mokama Facebook reklama ir pradėti reklamuotis?


Ar norėtum išmokti apie Chatbotus, kurie gali palaikyti pokalbį už tave su potencialiais pirkėjais ir verslo partneriais?


Ar norėtum sužinoti, kaip tu gali pradėti kaupti prenumeratorius pačiame Facebooke?

 

Mokymų programa skirta būtent tau!

 

TINKLINIO MARKETINGO FACEBOOK STOVYKLA

 

 

TU IŠMOKSI:

 

 #1 Pamoka: Kaip susikurti Facebook verslo puslapį?

 

#2 Pamoka: Kaip susitvarkyti Facebook puslapio svarbiausius nustatymus?

 

#3 Pamoka: Kaip plėsti ir auginti Facebook puslapio auditoriją?

 

#4 Pamoka: Kaip suformuoti reklaminio posto tekstą?

 

#5 Pamoka: Kiek turėtum išleisti mokamai reklamai ir kaip nusistatyti teisingą biudžetą?

 

#6 Pamoka: Kaip paleisti pirmąją reklaminę kampaniją?

 

#7 Pamoka: Kaip pamatyti kokią reklamą naudoja kiti žmonės ir kaip iš jų išmokti?

 

#8 Pamoka: Kaip sukurti reklamines auditorijas pagal žmonių demografiją, pomėgius ir elgesį?

 

#9 Pamoka: Kaip naudoti video reklamai - ką verta žinoti?

 

#10 Pamoka: Kaip susikurti savo pirmajį Chatbot’ą?

 

Visa tai ir dar daug daugiau Facebook Stovykloje…


BONUS: Pamoka apie LANDING PAGES. Kontaktų surinkimo tinklalapiai. Kam jie skirti, kaip juos susikurti ir kaip juos panaudoti savo verslo plėtrai?


Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje. Pamokų įrašai tau liks visam laikui.


Stovyklos Kaina Tik 45€.

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD

Account: 56827363

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Facebook Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 

 

Iki pasimatymo FACEBOOK STOVYKLOJE!


(Facebook Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Facebook Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/facebookstovykla


19 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page