top of page

Serija #762 Pakeisk PASISEKIMO prasmę 🤗

Priežastis, kodėl daug žmonių tinklinio marketingo versle nesijaučia gerai ir nesimėgauja savo kelione yra ta, kad jie susieja sėkmę ar pasisekimą tik su rezultatu, t.y., uždarbiu.Bet kaip puikiai žinai, pačioje pradžioje daugelis uždirba labai nedaug, kol užauga jų klientų bazė ir komanda.


Bet jei žmogus žiūri į kiekvieną dieną, per kurią neuždirbo pinigų, kaip į nesėkmę, tada tik laiko klausimas, kada jis pasiduos.


Todėl jei norime patys labiau mėgautis verslu ir išlaikyti daugiau žmonių komandoje, turime susieti pasisekimą su kitais dalykais, pvz.: VEIKSMAIS.


Net jei šiandien neuždirbai pinigų, bet išsiuntei žinutes žmonėms, užkalbinai žmones, sudalyvavai mokymuose, įdėjai postus ar padarei video - TAI LAIMĖJIMAS. Ši diena nepraėjo veltui, nes kiekvienas veiksmas, kurį atlikai tai žingsnis link tavo tikslo.


Suprask, kad daugelis žmonių nieko nedaro, tik skundžiasi koks blogas gyvenimas. Vien tik faktas, kad tu dedi pastangas į savo verslą jau yra didžiulė PERGALĖ.


Kai mes ir mūsų komandos nariai pradeda sieti PASISEKIMĄ su veiksmų darymu, tada pradedame mėgautis verslo kūrimo procesu ir darome daugiau veiksmų, ko pasekoje padedame uždirbti daugiau pinigų.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

SVEIKATOS IR GROŽIO VERSLO FORMULĖ


Kaip sėkmingai save pozicionuoti socialinėje medijoje ir pritraukti klientus bei verslo partnerius.


Å is mokymas skirtas Tinklinio Marketingo atstovams dirbantiems su:

Sveikatinimo kompanijomis

Lieknėjimo kompanijomis

Odos priežiūros kompanijomis

Plaukų priežiūros kompanijomis

Eterinių aliejų kompanijomis


Šiame mokymų webinare išmoksi efektyviausias marketingo strategijas socialinei medijai ir psichologiją už sėkmingų socialinės medijos postų.


Išmoksi 5-ias NIEKADA NEIŠBLĖSTANČIAS turinio strategijas, kurios užtikrins, kad turėtum pakankamai įdėjų apie ką daryti tekstus, nuotraukas, video ir gyvas transliacijas Facebook'e, Instagram'e ir kituose socialiniuose tinkluose savo verslo ir produkto tema.


Sužinosi, kaip pozicionuoti save kaip savo srities ekspertą ir užkariauti savo nišą socialinėje medijoje ir internete.


Išvengsi dažnai daromų KLAIDŲ, kurios gali sulėtinti tavo progresą versle ir atbaidyti tavo sekėjus socialinėje medijoje.


Išmoksi kaip sudominti ir įtraukti savo auditoriją turiniu, kuris juos privers prašyti daugiau informacijos, komentuoti ir rašyti tau žinutes.


Šis mokykmas tai 2,5 valandų webinaras uždaroje Facebook bendruomenės grupėje.

Tau liks įrašas visam laikui


BONUS


3 dalių Turinio Kūrimo seminaro įrašas kuriame išmoksi:

Kaip sukurti PILTUVĖLĮ savo socialinės medijos turinio dėka?

38 skirtingos turinio įdėjos tavo socialiams tinklams

Kaip pagerinti tavo socialinės medijos ALGORITMĄ?

Bonus įrašai tau lieka visam laikui uždaroje Facebook grupėje.


Seminaro įrašo kaina 20€.


Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com


Arba BANKO PAVEDIMU:


Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank


Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD

Account: 56827363

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK


Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie "Sveikatos ir Grožio Verslo Formulės" grupės.


Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo mokymuose!


(Sveikatos ir Grožio Verslo Formulė tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)P.S. Jei gali pasidalink su draugais ir komanda 🙏😍😘

18 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comentarios


bottom of page