top of page

Serija #745 Ar kalbi BLOGAI žmonėms už nugaros? ☠️

Viena LABAI DIDELĖ klaida, kurią dažnai matau darant tinklinio marketingo lyderius tai APKALBOS.Ypač kai eina kalba apie kitus žmones jų pačių komandose.


Kuo didesnė komanda, tuo daugiau žmonių su skirtingais požiūriais ir vertybėmis. Neišvengiamai įvyks tokių įvykių, kur tu kaip lyderis būsi nepatenkinta (-as) savo komandos nario veiksmais, bet blogiausias dalykas, kurį gali padaryti tokio situacijoje tai kalbant su kitais komandos nariais apkalbinėti šį žmogų.


Kai mes apkalbame žmones savo komandoje, mes gadiname komandos atmosferą ir dvasią, žmonės tada pradeda daryti tą patį ir to pasekoje turime SUSISKALDŽIUSIĄ komandą, kur lyderiai žiūri vienas į kitą kaip į priešus ar konkurentus, o ne kaip ir kolegas ir draugus.


Pagalvok kiek daugiau tu galėtum pasiekti jei visa tavo komanda dirbtų HARMONIJOJE ir nesavanaudiškai padėtų vieni kitiems augti.


Nori to?


TADA NUSTOK "PLETKINTI"!


Net jei iš tikrųjų tavo komandos narys padarė kažką blogo, nėra JOKIOS NAUDOS tau tą informaciją platinti ir "numušinėti" savo komandos nuotaiką. Tai tik sukurs daugiau NEGATYVO tavo versle.


Kaip lyderis tu turi būti ta UOLA, kuri duoda stabilumą, ramybę ir pasitikėjimą tavo komandai. Nesileisk į tokias kalbas. Jei neturi nieko pozityvaus pasakyti apie žmogų, tada nesakyk nieko apie jį/ją. Išsiugdyk šį įprotį. Bus nelengva jei esi pripratusi (-ęs) tai daryti, bet bus VERTA.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

 

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

 

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 

 

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

 

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

 

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

 

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos kaina tik - 35€  

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD

Account: 56827363

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK


 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


(Instagram Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla


13 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

댓글


bottom of page