top of page

Serija #737 🤑 Kodėl žmonės NEPERKA pamatę mano postus? 🤑

Neretai gaunu klausimą "Kodėl neveikia skelbimai?" arba "Kodėl žmonės nereaguoja į mano postus?".Kad suprastume kodėl žmones neperka pamatę tavo produkto postą, turime suprasti PIRKIMO CIKLĄ.


Betkuriuo momentu apie 1% tavo auditorijos yra pasiruošę prikti tai ką tu siūlai. Jie tą rytą atsibudo ir nusprendė, kad jiems reikia šampūno, kvepalų, kosmetikos ar maisto papildų.


Kiti 5% nepirks iš tavęs nesvarbu ką tu sakytum ar darytum. Jie iš principo geriau nueis į prekybos centrą ir nusipirks prastesnį produktą už brangiau ten, kad nereikėtų pirkti iš tavęs.


Bet 94% žmonių reikia daugiau informacijos. Jie dar nežino, kad jiems reikia tavo produkto ar, kad tavo produktas galėtų išspręsti problemą, kurią jie turi.


Šiai didžiąjai daliai žmonių, paprastas pardavimo postas su produktu ir kaina nesuveiks. Nesuveiks ir nuolaida ar išpardavimas, nes juk ir tu nepriktum kažko ko tau nereikia vien dėl to, kad yra nuolaida.


Ši grupė žmonių pirmiausiai turi būti supažindinta su tavo produkto duodama nauda, kokias problemas tavo produktas išsprendžia, ir kaip pagerina gyvenimą. Tik tada jie gali priimti sprendimą, kad jiems reikia tavo produkto.


Tad nepamiršk į savo postus įtraukti šios svarbios informacijos jei nori parduoti daugiau.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

SVEIKATOS IR GROŽIO VERSLO FORMULĖ


Kaip sėkmingai save pozicionuoti socialinėje medijoje ir pritraukti klientus bei verslo partnerius.


Å is mokymas skirtas Tinklinio Marketingo atstovams dirbantiems su:

Sveikatinimo kompanijomis

Lieknėjimo kompanijomis

Odos priežiūros kompanijomis

Plaukų priežiūros kompanijomis

Eterinių aliejų kompanijomis


Šiame mokymų webinare išmoksi efektyviausias marketingo strategijas socialinei medijai ir psichologiją už sėkmingų socialinės medijos postų.


Išmoksi 5-ias NIEKADA NEIŠBLĖSTANČIAS turinio strategijas, kurios užtikrins, kad turėtum pakankamai įdėjų apie ką daryti tekstus, nuotraukas, video ir gyvas transliacijas Facebook'e, Instagram'e ir kituose socialiniuose tinkluose savo verslo ir produkto tema.


Sužinosi, kaip pozicionuoti save kaip savo srities ekspertą ir užkariauti savo nišą socialinėje medijoje ir internete.


Išvengsi dažnai daromų KLAIDŲ, kurios gali sulėtinti tavo progresą versle ir atbaidyti tavo sekėjus socialinėje medijoje.


Išmoksi kaip sudominti ir įtraukti savo auditoriją turiniu, kuris juos privers prašyti daugiau informacijos, komentuoti ir rašyti tau žinutes.


Šis mokykmas tai 2,5 valandų webinaras uždaroje Facebook bendruomenės grupėje.

Tau liks įrašas visam laikui


BONUS


3 dalių Turinio Kūrimo seminaro įrašas kuriame išmoksi:

Kaip sukurti PILTUVĖLĮ savo socialinės medijos turinio dėka?

38 skirtingos turinio įdėjos tavo socialiams tinklams

Kaip pagerinti tavo socialinės medijos ALGORITMĄ?

Bonus įrašai tau lieka visam laikui uždaroje Facebook grupėje.


Seminaro įrašo kaina 20€.


Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com


Arba BANKO PAVEDIMU:


Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank


Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD

Account: 56827363

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK


Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie "Sveikatos ir Grožio Verslo Formulės" grupės.


Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo mokymuose!


(Sveikatos ir Grožio Verslo Formulė tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)P.S. Jei gali pasidalink su draugais ir komanda 🙏😍😘


40 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page