top of page

Serija #736 ⛔️⛔️⛔️ Kiek tau KAINUOJA buvimas SAVANAUDŽIU? ⛔️⛔️⛔️

Vienas greičiausių būdų UŽBLOKUOTI gausos tėkmę iš visatos - tai būti savanaudžiu.Jei užduočiau tau klausimą: "Ar tu savanaudė/savanaudis?"


Tikriausiai visi atsakytų "NE".


Bet savanaudiškumas labai dažnai pasireiškia per mūsų mentalitetą.


Vieni turi GAUSOS mentalitetą, o kiti turi TRŪKUMO mentalitetą.


Kai žmonės turi trūkumo mentalitetą, jie galvoja, kad visko visiems nepakaks. Nepakaks pinigų, klientų, komandos narių ir t.t. Todėl į kitų komandų ir kompanijų žmones jie žiūri kaip į konkurentus ir priešus. Verslas jiems yra "kova už būvį". Jiems visko gaila, jie nenori dalintis, jie bando viską išlaikyti tik sau. Toks mentalitetas žinoma uždaro duris gausai ir sukuria dar daugiau trūkumo. Tokie žmonės dažnai patiria sunkumus ir nesupranta kodėl taip vyksta.


Kiti žmonės turi gausos mentalitetą. Jie atvirkščiai galvoja, kad visiems visko pakaks. Jie dalinasi su malonumu ir džiaugsmu. Tokiu būdu jie pritraukia dar daugiau galimybių. Dažnai žiūrint iš šono atrodo, kad jiems tiesiog natūraliai viskas gaunasi.


Aš buvau abiejuose šios barikados pusėse. Ilgą laiką turėjau trūkumo mentalitetą ir buvau savanaudis. Sėdėjau bankrote ir kaltinau visą pasaulį dėl savo nesėkmių. Tai buvo pragaras.


Dabar suprantu, kad gauti daugiau turiu duoti daugiau. Suprantu, kad nėra limito pinigams, žmonių srautui, pasiekimams ir džiaugsmui gyvenime. Visata yra beribė ir mums visiems visko pakaks. Tai atvėrė gausos tėkmę mano gyvenime.


Pagalvok ir tu, kur dar galbūt stabdai gausą savo gyvenime?Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

🔥 Naujas ĮRANKIS, kuris tau padės greičiau statyti komandą tinklinio marketingo versle! 🔥


Nusipirkti programėlę čia: https://lnkw.co/fcltgediminas


- Automatiškai prideda žmones prie draugu

- Automatiškai išssiunčia žmonėms asmeninę žinutę

- Automatiškai atranda žmones pagal tavo nustatytus raktažodžius


Jei gali PASIDALINK ❤🙏
38 peržiūros1 komentaras

Naujausi įrašai

Rodyti viską

1 Comment


Labas esu naujokė! Klausiau video ir žinai pasmane yra blogai ! Esu skolose ir labai nesiseka! Labai noriu pasikeisti išeiti iš skolų ! Padėkite! PRAŠAU MAN ESU INGRIDA NAUJOKĖ!

Like
bottom of page