top of page

Serija #733 ABRACADABRA! 💫 🎩💥

Turbūt visi esame girdėję žodį ABRACADABRA.Dažniausiai tai būna filmuose apie magiją arba pasakose.


Bet ar žinai ką tas žodis reiškia?


Išvertus iš hebrajų kalbos jis reiškia "Aš kuriu kai sakau"


Mūsų protas ir žodžiai yra didžiausias stebūklas visatoje ir mes tikrąją to žodžio prasme kuriame savo realybę, tik daugelis to nesupranta.


Visi gauname šį galingą įrankį gimę, bet negauname instrukcijos kaip teisingai naudotis ir todėl daugelis kuria ne tai ką nori savo gyvenime.


Žemiau su tavimi noriu pasidalinti 3 dalykus, kurie padėjo man patirti stebūklus savo gyvenime.


#1. Saviugda ir asmeninis tobulėjimas.


Vienas greičiausių būdų pradėti keisti savo gyvenimą ir rezultatus tai pradėti kontroliuoti kokią informacija dedame į savo galvą. Nustok dėti negatyvą ir pradėk dėti pozityvą ir greitai pamatysi, kaip pradės keistis tavo gyvenimas.


#2. Gyvenimo pašaukimo tikslai


Vienas galingiausių įrankių savo gyvenimo architektūrai tai susirašyti ir kasdien skaityti savo tikslus. Tai pradeda programuoti mūsų protą ieškoti galimybių ir situacijų, kur mes galėtume realizuoti savo tikslus.


#3. Vizualizacija


Nori "užturbinti" savo tikslus. Užmerk akis ir 15 minučių vizualizuok kaip tu sėkmingai pasieki visus savo tikslus. Daryk tai kasdien, arba dar geriau ryte ir vakare. Jausk ką jausi, matyk ką matysi, užuosk ką užuosi, girdėk ką girdėsi, kai tavo tikslas bus įvykdytas. Tai dar labiau pagreitins tikslų realizavimo procesą.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

 

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

 

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 

 

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

 

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

 

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

 

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos kaina tik - 35€  

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD

Account: 56827363

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK


 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


(Instagram Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla


5 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page