top of page

Serija #723 SANTYKIAI versle 😍

Tinklinis marketingas yra žmonių verslas. Todėl santykiai yra vienas svarbiausių šio verslo aspektų.Mūsų verslo ir gyvenimo kokybė, priklausys nuo mūsų santykių kokybės. Verslas gali būti rojus arba tapti pagaras vien tik dėl santykių ir atmosferos su kitais žmonėmis.


Esu ne kartą matęs kaip žmonės meta tinklinės rinkodaros verslą ne dėl to, kad produktas ar kompanija buvo bloga, o būtent todėl, kad santykiai ir bloga atmosfera tapo nepakeliama.


Todėl turime puoselėti santykius su: antrąją puse, komandos nariais, klientais, lyderiais ir kompanijos atstovais jei norime kokybiško verslo, gerų rezultaų ir mėgautis verslo kūrimo procesu.


Kai eina kalba apie santykius versle turime atkreipti dėmesį į 3 dalykus:


#1. Pagarba


Įsivaizduok, kad kiekvienas sutiktas žmogus turi užsikabinęs ženklą ant kaklo ir ant jo parašyta "padaryk, kad pasijausčiau svarbus". Elkis pagarbiai su visais žmonėmis savo versle, nesvarbu kokį lygį ar pajamas tas žmogus pasiekęs. Venk kritikuoti žmones, ypač viešai. Kartais pasakyta skaudi replika ar "įgėlimas" žmogui gali išlikti to žmogaus atmintyje labai ilgą laiką.


#2. Komunikacija


Negali būti per daug bendravimo ir išsikalbėjimo. Daugelis konfliktų versle galėtų būti išvengti jei žmonės išsikalbėtų ir išsiaiškintų dažniau, užuot fantazavę kodėl kiti elgiasi vienaip ar kitaip. Nesvarbu ar įvyko nesutarimas tarp tavęs ir kito žmogaus, ar tarp komandos narių, pirmas žingsnis turėtų būti pasikalbėti ir išsiaiškinti. Neretai žmogus kažką pasakė ar padarė nesąmoningai ir nenorėjo tavęs įžeisti.


#3. Pasitikėjimas


Pasitikėjimas yra vertybė, kurią užtrunka daug laiko užsidirbti, bet ją prarasti gali per sekundę. VISADA, VISADA, VISADA dirbk etiškai ir sąžiningai. Jei apgausi savo komandos narį ar klientą, gali niekada neatstatyti santykių. Net jei elgiesi nesąžiningai su kitais žmonėmis arba užsiimi neetiškomis praktikomis, tai gali stabdyti tavo verslą, nes tavo komandos nariai matydami kaip tu darai veiksmus, kurie nesutampa su jų vertybėmis, nuspręs nesąmoningai nustoti kurti verslą, nes jie nenori būti to dalimi.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

SVEIKATOS IR GROŽIO VERSLO FORMULĖ


Kaip sėkmingai save pozicionuoti socialinėje medijoje ir pritraukti klientus bei verslo partnerius.


Å is mokymas skirtas Tinklinio Marketingo atstovams dirbantiems su:

Sveikatinimo kompanijomis

Lieknėjimo kompanijomis

Odos priežiūros kompanijomis

Plaukų priežiūros kompanijomis

Eterinių aliejų kompanijomis


Šiame mokymų webinare išmoksi efektyviausias marketingo strategijas socialinei medijai ir psichologiją už sėkmingų socialinės medijos postų.


Išmoksi 5-ias NIEKADA NEIŠBLĖSTANČIAS turinio strategijas, kurios užtikrins, kad turėtum pakankamai įdėjų apie ką daryti tekstus, nuotraukas, video ir gyvas transliacijas Facebook'e, Instagram'e ir kituose socialiniuose tinkluose savo verslo ir produkto tema.


Sužinosi, kaip pozicionuoti save kaip savo srities ekspertą ir užkariauti savo nišą socialinėje medijoje ir internete.


Išvengsi dažnai daromų KLAIDŲ, kurios gali sulėtinti tavo progresą versle ir atbaidyti tavo sekėjus socialinėje medijoje.


Išmoksi kaip sudominti ir įtraukti savo auditoriją turiniu, kuris juos privers prašyti daugiau informacijos, komentuoti ir rašyti tau žinutes.


Šis mokykmas tai 2,5 valandų webinaras uždaroje Facebook bendruomenės grupėje.

Tau liks įrašas visam laikui


BONUS


3 dalių Turinio Kūrimo seminaro įrašas kuriame išmoksi:

Kaip sukurti PILTUVĖLĮ savo socialinės medijos turinio dėka?

38 skirtingos turinio įdėjos tavo socialiams tinklams

Kaip pagerinti tavo socialinės medijos ALGORITMĄ?

Bonus įrašai tau lieka visam laikui uždaroje Facebook grupėje.


Seminaro įrašo kaina 20€.


Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com


Arba BANKO PAVEDIMU:


Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank


Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD

Account: 56827363

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK


Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie "Sveikatos ir Grožio Verslo Formulės" grupės.


Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo mokymuose!


(Sveikatos ir Grožio Verslo Formulė tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)P.S. Jei gali pasidalink su draugais ir komanda 🙏😍😘


18 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

コメント


bottom of page