top of page

Serija #722 Kaip AKTYVUOTI savo socialinės medijos sekėjus ir draugus? 🎉📥🛒

Dažnai kai asmeniškai konsultuoju tinklinio marketingo atstovus, jie skundžiasi, kad per mažai žmonių juos seka, deda like ir komentuoja ant jų postų.Vienas dalykas, kurio turėtume nepamiršti, kad visi turime PASYVIUS SEKĖJUS.


Tai žmonės, kurie skaito tavo postus ir žiūri tavo video, bet niekada nepalieka reakcijos ar komentaro ir tu dažnai net nežinai, kad jie egzistuoja.


Jau ne kartą patyriau, kai parašo man žmogus norėdamas įsigyti produktą, prisijungti prie komandos arba nusipirkti mokymų programą ir sako "aš tave jau ilgą laiką seku", o aš galvoju "palauk, bet aš niekada nemačiau, kad tu uždėtum like ar komentarą ant mano postų" 🤷‍♂️


Tai reiška, kad tokių žmonių yra ir daugiau ir mūsų darbas, laikas nuo laiko, "IŠTRAUKTI JUOS Į DIENOS ŠVIESĄ".


Vienas geriausių ir lengviausių būdų tai padaryti yra per POKALBIŲ POSTUS. Tai postai, kurie SUAKTYVUOJA mūsų socialinės medijos draugus ir sekėjus paskatindami juos palikti komentarą arba reakciją.


Ką rašyti tokiame poste?


Tai gali būti postas, kuris prašo žmonių balsuoti palikant like, šypsenėlę ar kitą emoji, postai su diskusija arba prašantys žmonių nuomonės, arba tiesiog užduodant kažkokį klausimą.


Tokiu būdu mes paskatiname tuos pasyvius stebėtojus sureaguoti į mūsų postą ir tada galime su jais pradėti pokalbius komentaruose ir žinutėse.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

 

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

 

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 

 

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

 

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

 

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

 

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos kaina tik - 35€  

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD

Account: 56827363

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK


 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


(Instagram Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla


Comments


bottom of page