top of page

Serija #720 | 4 būdai ĮVALDYTI verslą 🚀🚀🚀

Žinome, kad tilinio marketingo versle yra tam tikri ĮGŪDŽIAI, kuriuos turime įvaldyti, kad galėtume gauti pačius geriausius rezultatus kaip: pardavimai, komandos statymas, lyderystė, socialinė medija, viešasis kalbėjimas ir t.t.KAIP JUOS GALĖTUME ĮVALDYTI GREIČIAUSIAI?


#1. Daryti


Bene greičiausias būdas įgyti MEISTRIŠKUMĄ kažkokioje sferoje versle yra daryti kuo daugiau to veiksmo. Kai manęs paklausia, kodėl man tai lengvai sekasi daryti gyvas transliacijas aš visada primenu, kad per paskutinius 3 metus jų padariau gerokai virš 1000. Kai tu padarai kažkokį veiksmą 1000 kartų, jis pasidaro lengvas.


#2. Modeliuoti


Gali bandyti išrasti dviratį ir viską daryti savaip, bet sėkmė palieka pėdsakus. Vienas greičiausių būdų išmokti dirbti efektyviai tinklinės rinkodaros versle yra stebėti ką daro sėkmingi žmonės ir tai pritaikyti savo versle. Stebėk sėkmingus lyderius tavo kompanijoje, kitose kompanijose, net verslininkus, kurie nėra tinklinio marketingo industrijoje ir pagalvok, ką iš jų galėtum pritaikyti savo versle?


#3. Mokinti


Norint išmokti turi mokinti kitus. Skamba keistai ar ne? Bet yra didžiulis skirtumas tarp to kai mokiniesi sau ir kai mokiniesi ir žinai, kad reikės tą informaciją perduoti kitiems. Nesvarbu ar tai darysi savo komandai ar per socialinę mediją, aš tau rekomenduoju pradėti dalintis žiniomis ir patirtimis, kurias įgyji. Kiekvieną kartą kai perskaitai gerą idėją knygoje ar išgirsti mokymuose - pasidalink ta informacija su kitais. Kai mokinsi kitus, pati/pats geriau tą informaciją įsisavinsi.


#4. Studijuoti


Na ir žinoma versle reikia būti nuolatiniu studentu. Kol tu žalias - tu augi, kai tu prinokęs - tu pūni. Mano palinkėjimas tau yra visada likti alkana (-u) ir siekti naujų žinių ir idėjų. Nuolatos skaityk, klausyk ir žiūrėk informacija, kuri padės tau augti ir tapti geriausia tavo versija. Niekada nepasiek to taško kai sakai "aš jau viską žinau", nes tada prasideda kelionė žemyn.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum šiais metais pakelti savo LYDERYSTĖS žinias ir lygį?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori pradėti kurti komandą tinkliniame marketinge, kas turi mažą komanda ir nori ją plėsti ir tiems, kas jau turi didelę komandą ir nori su ja dirbti efektyviau.

 

Šioje programoje turėsi 10 pačių svarbiausių lyderystės pamokų tavo tinklinio marketingo verslui. 

 

Tavo komandos lygis priklausys nuo tavo lyderystės lygio. Tik tau keliant lyderystės lygį, tavo komanda kils kartu su tavimi. Kitu atveju tavo žemas lyderystės lygis tampa tavo komandos augimo STABDŽIU. 

 

Tinklinis marketingas tai ne tik pardavimai ir žmonių kvietimas. Aukščiausius rezultatus pasiekia tie, kas moka ugdyti žmones savo komandoje - tai LYDERIAI!

 

Pamoka #1: Lyderio požiūris ir mąstysena. Kuo lyderiai skiriasi nuo kitų verslo partnerių? Kaip jie mąsto ir ką daro kitaip?

 

Pamoka #2: Penki lyderystės faktoriai ir kaip juos išugdyti savo komandos nariuose. Kaip rasti ir sukurti tikrus lyderius komandoje?

 

Pamoka #3: Kaip sukurti gerą atmosferą ir kultūrą savo komandoje. Kaip užtikrinti, kad visi komandos nariai jaustūsi gerai tavo komandoje, nesvarbu kokie jų tikslai ir troškimai?

 

Pamoka #4: Keturi asmenybių tipai. Kaip pakviesti skirtingų asmenybių tipų žmones į verslą ir kaip su jais dirbti? 

 

Pamoka #5: Kaip pritraukti daugiau žmonių į renginius. Tapk renginių reklamos “mašina” ir kelk savo verslo mastelį naudodamas/ -a renginius.

 

Pamoka #6: Mentorystė. Kodėl mentorystė yra svarbi ir kaip būti geru mentoriumi savo komandos nariams? Kaip padėti žmonėms tobulėti komandoje?

 

Pamoka #7: Problemų sprendimas. Kaip susitvarkyti su iššūkiais ir problemomis versle, kaip padėti savo komandos nariams išspręsti problemas?

 

Pamoka #8: Keturi komandos nario progreso lygiai. Kaip padėti komandos nariui skirtinguose etapuose? Kaip suteikti teisingą kiekį instrukcijų ir motyvacijos?

 

Pamoka #9: Kaip pravesti 3-jų krypčių skambutį, prezentaciją ir mokymų renginį. Ką svarbu žinoti organizuojant renginius, kaip susitvarkyti su kandidato klausimais ir pasipriešinimu?

 

Pamoka #10: Tiksų užsibrėžimas ir veiksmų planas. Kaip padėti savo komandos nariams pamatyti “didelį paveikslėlį” ir išsiugdyti viziją?

 

BONUS #1: Pasidalinsiu su tavimi ką išmokau per “BEYOND LEADERSHIP” (“Virš Lyderystės”) mokymuose su Eric Worre Las Vegase. Į šiuos mokymus gali papulti tik tinklinio marketingo lyderiai uždirbantys virš $100,000 per metus tinklinio marketingo versle ir bilietas vienam žmogui į šį renginį kainuoja $5000. 


Šių mokymų pagrindas buvo SISTEMOS ir kaip jas sukurti savo komandoje. Sistemos padeda augti tavo verslui, nes sukuria dublikaciją tavo komandoje. 

 

Kalbėsime, kaip sukurti šias sistemas:

1. Klientų pritraukimo sistema

2. Klientų išlaikymo sistema

3. Komandos narių pritraukimo sistema

4. Komandos narių išlaikymo sistema

5. Pagrindinio lygio sistema

6. Renginių reklamavimo sistema

7. Saviugdos ir asmeninio tobulėjimo sistema

8. Pripažinimo ir apdovanojimų sistema

9. Bendravimo sistema

 

BONUS #2: Mokymas su autore, neuro linvistinio programavimo ir laiko juostos terapijos kaučere Rita Grinevičiene tema “Kaip padaryti prezentaciją esant skirtingiems mokymosi ir informacijos priėmimo būdams?”.

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos Kaina Tik €35

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD

Account: 56827363

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK


 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo LYDERYSTĖS STOVYKLOJE!


(Lyderystės Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/lyderystesstovykla


28 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page