top of page

Serija #714 BIJAU kontaktuoti klientus ir gauti NEGATYVŲ atsiliepimą 😱

Viena labai vertinga praktika tinklinio marketingo versle yra KLIENTŲ APTARNAVIMO SMABUČIAI.Tai skambutis, kurio metu susisiekiame su klientu pirkusiu produktą ir paklausiame kaip sekasi naudoti ir ar yra patenkintas.


Tokie skambučiai mums leidžia užtikrinti, kad klientai gautų gerą patirtį su mūsų produktu ir kompanija ir padėti jei kažkas nesiseka.


Taip pat tokių skambučių dėka galime gauti daugiau rekomendacijų iš savo sklientų ir parduoti papildomų produktų esamiems klientams.


Bet laikas nuo laiko girdžiu, kaip tinklinės rinkodaros atstovai BIJO skambinti žmonėms, kuriems pardavė produktą, nes bijo sulaukti negatyvių atsiliepimų.


Jei tu esi vienas iš jų, turiu tau kelis patarimus:


1. Suprask, kad nesvarbu koks geras tavo produktas, jis visiems netiks, ir bus tokių žmonių, kuriems jis nesuveiks. Jei taip įvyksta nepergyvenk, rekomenduoju gražinti klientui pinigus arba pakeisti į kitą produktą, kad klientas liktų patenkintas. Tą produktą sunaudosi pati (-s) arba kaip demonstracinį produktą panaudosi. Per 11 metų versle turėjau gal 3 žmones, kuriems reikėjo gražinti pinigus - tai įvyks labai retai.


2. Taip pat dažnai klientai, kurie negauna norimo rezultato naudojo produktą neteisingai. Tokio skambučio metu gali padėti tokiems klientams ir patarti kaip naudoti produktą, kad gautų patį geriausią rezultatą.


3. Naudok produktą pati (-s) kiek įmanoma daugiau. Tik naudojant produktą ir patiriant jo naudą tu būsi 100% užtikrinta (-as) tuo ką darai. Jei bijai kontaktuoti klientus tai dažnai ženklas, kad nesi užtikrinta (-as) savo prduktu ir kompanija.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

 

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

 

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 

 

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

 

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

 

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

 

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos kaina tik - 35€  

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Tinklinis Marketingas LTD


Account: 56827363


Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK


 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


(Instagram Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla


43 peržiūros0 komentarų