top of page

Serija #689 Parduok EMOCIJĄ, o ne LOGIKĄ!

Mūsų smegenys susideda iš dviejų pagrindinių dalių: prefrontalinė žievė ir limbinė sistema.Prefrontalinė žievė yra naujesnė smegenų dalis atsakinga už logiką ir kalbą. Limbinė sistema yra senesnė smegenų dalis atsakinga už emocijas, jausmus ir sprendimus.


Kai mes bendraujame su potencialiu klientu ar verslo partneriu ir dalinamės visais faktais ir skaičiais, logiškai bandome pagrįsti kodėl būtų verta prisijungti, žmonėms labai sunku priimti sprendimą.Bet kai mes perduodame žmogui emociją ir jausmus, tada kur kas greičiau žmogus apsisprendžia prikti ar prisijungti prie komandos.


Sako pardavimai tai tiesiog jausmo perdavimas. Jei galiu padaryti, kad pajaustum ką aš jaučiu apie produktą, tu norėsi jį prikti, jei galiu padaryti, kad pajaustum ką jaučiu apie šį verslą, tu norėsi prisijungti.


Pagalvok kaip tu galėtum geriau perduoti emocijas ir jausmus kai bendrauji žinutėmis, audio žinutėmis ir skambučiais? Kaip galėtum užmegzti emocinį ryšį su savo socialinių tinklų auditorija per postus, video ir stories?


Nebijok būti pažeidžiama (-as) ir pasidalink su žmonėmis savo KODĖL. Atverk savo širdį ir jausmus. Kai jie supranta dėl ko tu darai ką tu darai, kaina ir kitos smulkmenos tampa nesvarbios, jie nori tapti tavo misijos dalimi.


Pažiūrėk šiandienos video čia:Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

📌 𝐃𝐔𝐑𝐘𝐒 𝐔Ž𝐒𝐈𝐃𝐀𝐑𝐎 𝐔Ž 2 𝐃𝐈𝐄𝐍Ų 📌Paskutinis šansas prisijungti prie Beprotybės Stovyklos ir pakeisti savo rezultatus per ateinačias 90 dienų! 🎯


⛔️ Sekmadienį Sausio 9 dieną durys užsidaro ir daugiau nebebus galima prisijungti į šį kursą.


Jei dar svarstai - laikas veikti DABAR!


Jei manai tavo komandai būtų naudinga - pakviesk juos ASMENIŠKAI šiandien!


Kitas toks kursas bus tik už METŲ laiko. Nepraleisk šios galimybės 🔥


Beprotybės Stovyklos dalyviai:


⭐ Daro veiksmus kievieną dieną

⭐ Stumia save iš komforto zonos

⭐ Yra atskaitomi kiekvieną dieną

⭐ Randa naujus klientus

⭐ Pasirašo naujus komandos narius

⭐ Plečia savo klientų grupes

⭐ Kyla į naujus lygius


Ar tu kursi ISTORIJĄ kartu su mumis ar žiūrėsi iš šono?


46 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page