top of page

Serija #672 Tavo uždarbis Tinkliniame Marketinge vėluoja 30-90 dienų!

Kai tinklinio marketingo versle kalbame apie komandos statymą, turime suprasti, kad uždarbis vėluoja 30-90 dienų.Ką turiu omenyje?


Dažniausiai kai pakviečiame naują žmogų į veslą, tam žmogui užtrunka šiek tiek laiko apšilti kojas, išbandyti produktus ir pradėti statyti komandą. Neretai gali užtrukti iki trijų mėnesių, kol mes pamatome apčiuopiamas pajamas iš to naujoko grupės.


Tai daugeliui yra sunkiai suprantama. Žmonės yra pripratę prie samdomo darbo ir tikisi gauti uždarbi už pastangas iš karto, tą pačią savaitę ar mėnesį ir kai vis deda pastangas, mokina naujoką, padeda naujokui, bet nemato pinigų, dažnas nusivilia ir nuleidžia rankas per anksti.


Tie pirmi keli mėnesiai investuoto laiko į naujoką, gali tau generuoti pajamas daug metų po to, bet turi turėti kantrybės ir suprasti, kad tinklinio marketingo verslas šiek tiek skiriasi nuo tradicinio samdomo darbo.


Tinklinio marketingo versle pradžioje darysi daug darbo už kurį tau atrodys, kad nemoka tau, o vėliau tau mokės pinigus už daug darbo, kurio tu nedarai.


Atmink, tai ką darai šiandien, kuria tavo ateities pasyvias pajamas. Net jei iš karto nematai to darbo vaisių - jie atsiras, tik svarbu nesustoti ir toliau daryti veiksmus pastoviai.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

BEPROTYBĖS STOVYKLA


“Daugelis žmonių žino ką reikia daryti, bet nedaro to ką žino”

- Tony Robbins


-> Ar tau atsibodo ŠLIAUŽTI savo tinklinio marketingo versle?

-> Ar jauti, kad galėtum pasiekti daugiau, bet NEPRISIVERTI daryti veiksmų?

-> Ar norėtum BĖGTI kartu su manimi ir patirti PROVERŽĮ versle?


Labai daug žmonių nori pasiekti rezultatus tinklinio marketingo versle ir uždirbti daugiau. Jie žino ką reikia daryti, bet dažnai pritrūksta motyvacijos ir disciplinos daryti veiksmus, jiems trūksta komandinės dvasios darant veiksmus kartu su kitais ir palaikymo iš lyderio.


Tinklinio marketingo atstovai dažnai ilgą laiką KAUPIA žinias, kad po to net NEŽINO nuo ko pradėti daryti veiksmus.


Daugelis tinklinio marketingo lyderių, kurie pasiekia aukštus rezultatus tinklinio marketingo versle priskiria didelę dalį savo sėkmės trumpam laiko tarpui kada padarė daug intensyvaus veiksmo.


90 DIENŲ IŠŠŪKIS!


Ar norėtum pradėti naujus 2022 metus su trenksmu?


Padidink savo veiksmų kiekį

Pakviesk daugiau žmonių į komandą

Surask daugiau klientų

Pakilk į naują lygį

Pakelk savo mėnesines pajamas


Ar kada esi savo verslui davusi (-ęs) 100%?


ŠI PROGRAMA NĖRA SKIRTA SILPNOS VALIOS ŽMONĖMS. DALYVAUTI TIK TIEMS KAS YRA RIMTAI NUSITEIKĘ DIRBTI ATEINANČIUS TRIS MĖNESIUS IR PASKIEKTI REZULTATĄ. TURISTAMS ČIA NE VIETA!


Ar norėtum ateinančius tris mėnesius dalyvauti INTENSYVIOJE programoje ir žiūrėti man per petį kaip aš darau 90 dienų iššūkį kartu su tavimi.


Kas įvyks Beprotybės Stovykloje?


1. Kasdieninės užduotys


Gausi aiškų KASDIENINIŲ VEIKSMŲ PLANĄ, kurį vykdysi kiekvieną dieną, kad gautum geresnius rezultatus versle.


2. Power Hour skambučiai


Kartą per savaitę dalyvausi grupiniame zoom skambutyje, kur darysi veiksmus kartu su kitais žmonėmis pozityvioje aplinkoje.


3. Iššūkiai ir Prizai


Stumsi save iš komforto zonos ir turėsi galimybę laimėti PINIGINIUS ir DAIKTINIUS prizus bei MOKYMŲ PROGRAMAS ir ASMENINES KONSULTACIJAS.


4. Atskaitomybė


Kiekvieną dieną RAPORTUOSI savo padarytus veiksmus grupiniame “čiate” ir gausi PALAIKYMĄ iš kitų stovyklos dalyvių.


5. Mokymai


Šiam mokymui skirtoje grupėje dalinsiuos naudinga INFORMACIJA ir ĮRANKIAIS visos 90 dienų stovyklos metu. Dokumentuosiu savo RUTINA ir tuo kas veikia man ir kitiems. Bus live transliacijos, trumpi video, tekstai ir kita naudinga info.


Ar atėjo laikas POKYČIAMS tavo versle ir gyvenime?


Ar 2022-ieji bus tokie patys kaip paskutiniai keli metai ar tai bus PATYS GERIAUSI METAI tavo gyvenime?


Kaip pradėsi 2022-uosius tokie bus ir visi METAI!


-> Atsikratyk PASITEISINIMŲ

-> Pašalink ATIDĖLIOJIMĄ

-> Nugalėk BAIMES

-> Sugriauk RIBOJANČIUS ĮSITIKINIMUS


AR TAU REIKIA SPYRIO Į ŠIKNĄ?


Žinau, kad ilgą laiką tinklinio marketingo versle man reikėjo, kad lyderiai įspirtų į minkštąją ir priverstų mane susimąstyti KODĖL AŠ SAVE SUMENKINU ir netikiu, kad galiu pasiekti aukštų rezultatų.


Žinai tuos lyderius, kurie uždirba tūkstančius eurų kiekvieną mėnesį, gauna keliones iš kompanijos, kvalifikuoja automobilių bonusams ir pastato didžiules komandas? Jie niekuo negeresni už TAVE! Jie nėra protingesni, gražesni, ar kažkaip kitaip pranašesni už tave! Bet jie daro vieną dalyką, kurio tu turbūt nedarai…


…DAUG DAUG DAUG VEIKSMO!


Aš noriu tau tai padėti PADARYTI. Noriu tau padėti pasiekti tai kas dabar tau atrodo NEĮMANOMA. Bet man reikia tavo LEIDIMO.


Ar duosi man 90 dienų sukoncentruoto veiksmo?


Neleisk, kad 2022-ieji būtų dar vieni metai kai NIEKAS NEPASIKEIČIA, kai neturi ką parodyti savo draugams ir šeimos nariams, kai toliau nieko neuždirbi savo versle ir kaltini save dėl veiksmų stokos, kai nusivyli, kad ir vėl nepasiekei norimo lygio ir nekvalifikavai tai kelionei, automobiliui ar prizui…


PRIIMK SPRENDIMĄ DABAR!


Tapk savo GERIAUSIA VERSIJA ateinančiais metais.


-> Ką darytų moteris/vyras, kuriuo tu nori tapti?

-> Duok sau LEIDIMĄ tapti sėkminga (-u).

-> PASITIKĖK savimi ir savo jėgomis.

-> Nustok save MENKINTI ir siek ko esi VERTA (-AS).


Kažkada buvo kitų laikas suklestėti, dabar atėjo TAVO laikas!


Ar priimsi savo likimo kvietimą? Ar realizuosi savo potencialą? Ar išpildysi savo gyvenimo pašaukimą? Ar materializuosi savo misiją? Ar manifestuosi savo viziją?


Beprotybės Stovykla startuoja nuo Primadienio Sausio 3 dienos.


Stovyklos “Early Bird” kaina tik 97€ iki Sekmadienio Gruodžio 19 dienos.

Nuo Pirmadienio Gruodžio 20 dienos stovyklos kaina kils iki 125€.


Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook https://www.facebook.com/gediminas.grinevicius/ ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie “Beprotybės Stovyklos" grupės.


Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu.


Iki pasimatymo grupės viduje!


Daugiau informacijos apie stovyklą čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/beprotybesstovykla 🚀


P.S. Jei gali pasidalink su draugais ir komanda 🙏😍😘


16 peržiūrų0 komentarų

Comments


bottom of page