top of page

Serija #636 Visi Šventieji ir Tavo Verslo Sėkmė

Prieš kelias dienas dalyvavome Visų Šventųjų mišiose ir kunigas dalinosi idėja, kad tie šventieji apie kuriuos mes žinome yra tik labai maža šventųjų dalis. Yra tūkstančiai šventųjų apie kuriuos mes net nežinome, nes tai buvo paprasti žmonės, kurie savo gyvenimu ir taip kaip jį nugyveno, nusipelnė šventųjų statuso.Taip pat, kad kaip krikščionys mes kiekvienas turėtume lygiuotis į tuos šventuosius, žiūrėti į juos kaip į pavyzdį ir savo gyvenime stengtis tokiais tapti taip pat.


Tai mane privertė susimąstyti. Ką aš darau savo gyvenime ir versle ko šventasis nedarytų. Kaip šventasis darytų tai ką aš darau?


Juk prieš tapdami gerais pardavėjais, gerais lyderiais, gerais verslininkais, turėtume stengtis visų pirma tapti GERAIS ŽMONĖMIS.


Ar šventasis taip benrdautų su žmonėmis kaip aš, ar šventasis taip aptarnautų žmones, taip padėtų žmonėms ir t.t.


Žinau, kad esu labai toli nuo tų šventųjų ir man dar labai daug tobulėti reikia, bet sako turėtume užsibrėžti didelius tikslus taip? Tad kodėl neužsibrėžti tikslo tapti geresniu žmogumi, susikurti VIZIJĄ žmogaus, kuriuo tu norėtum tapti.


Tavo gyvenimas kitiems bus PAVYZDYS arba PERSPĖJIMAS, tai tavo pasirinkimas...Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

 

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

 

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 

 

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

 

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

 

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

 

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos kaina tik - 35€  

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 30485762

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


(Instagram Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla30 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page