top of page

Serija #627 Septynios Finansinės ŽAIZDOS

Neretai žmonės nepasiekia savo finansinių tikslų ir nesukuria finansinės laisvės ir gausos savo gyvenime, nes juos stabdo tam tikri "povandeniniai akmenys" ir jie net nežino, kad tai vyksta.Žemiau pasidalinsiu 7 dalykus, kurie dažnai užkerta kelią į turtus ir gausą mūsų gyvenime. Galbūt kai kurie iš jų stabdo ir tavo progresą link finansinės nepriklausomybės?


#1. Negatyvios mintys ar ribojantys įsitikinimai susiję su dideliu pinigų kiekiu.


Mus nuo jauno amžiaus formuoja mūsų patirtys ir aplinkinių nuomonės. Ar tavo gyvenime buvo įvykių ar tėvų, mokytojų, draugų pasisakymų, kurie galėjo susieti turtingus žmones su negatyviais dalykais. Jei mes turime negatyvius įsitikinimus apie pinigų gausą, tada jų tikrai neturėsime savo gyvenime.


#2. Nereikalavimas iš savęs sukurti pinigų gausą.


Net jei neturime ribojančių įsitikinimų apie finansus, bet neužsibrėšime aiškaus tikslo tapti finansiškai laisvais ir nepadarysime to prioritetu savo gyvenime - TO NEPASIEKSIME. Tu netapsi turtingas per klaidą, reikalingas tikslingas ir nuoseklus darbas ta linkme norint sukurti pinigų gausą.


#3. Neturėjimas aiškios strategijos kaip sukurti turtą.


Jei samdomas darbas yra tavo strategija praturtėti, tada bus sunku (gal net neįmanoma) pasiketi finansinę laisvę. Keisti savo valandas į pinigus yra pats lėčiausias būdas sukurti didelius pinigus. Turi pradėti domėtis apie investavimą, finansinius svertus (kitų žmonių pinigai ir kitų žmonių laikas), verslo modelius ir kitus būdus sukurti pajamų šaltinius, ypač PASYVIŲ pajamų šaltinius.


#4. Nenuoseklus plano sekimas


Nesvarbu kokią gerą strategiją tave kas nors išmokins, jei neseksi to plano - nesukursi turtų. Tavo kelionėje į finansinę nepriklausomybę labai svarbus nuoseklumas ir pastovumas. Net jei pradėtum atsidėti ir investuoti 100€ per mėnesį, tu labai nustebtum kokią sumą tuėtum po 25 metų. Labai sunku praturtėti per naktį, bet laikantis plano mes galime pasiekti labai daug per 5, 10 ar 15 metų. Per ilgesnį laiko tarpą pastoviai siekiant tikslo tapti finansiškai stipriu, tu gali sukurti kažką neįtikėtino.


#5. Priklausymas nuo ekspertų


Labai norėčiau pasakyti, kad visi žmonės pasaulyje turės tavo geriausius interesus omenyje, bet taip nėra. Yra daug žmonių, kurie norės tavimi pasinaudoti ir pasipelnyti iš tavęs ir tavo pinigų. Todėl tu negali ignoruoti finansų ir tiesiog aklai patikėti savo pinigus ekspertams. Tu turėtum investuoti į save ir išmokti apie mokesčius ir investavimą, kad galėtum teisingai pasirinkti su kuo investuoti ir žinotum į ką atkreipti dėmesį ir kaip patikrinti ar tie ekspertai gerai atlieka savo darbą.


#6. Užmigimas ant finansinių laurų


Tu negali atsipalaiduoti savo kelionėje į finasinį saugumą. Nuolatos atnaujink savo žinias apie finansus ir prižiūrėk savo verslą ir investicijas, kaip prižiūrėtum gražų sodą. Jei paliksi sodą likimo valiai, piktžolės netruks užaugti. Taip pat ir tavo finansuose ir pinigų srautuose gali atsirasti problemų ir sumažėti tavo pajamos, jei pastoviai nedarysi inventorizacijos ir netobulėsi.


#7. Leidimas, kad finansinis nepasisekimas taptų finansiniu pasidavimu.


Būtų labai smagu jei mūsų kelionė į pinigų gausą būtų tiesus kelias. Bet taip nebus. Tikrai bus iššūkių ir nepasisekimų. Ne visos investicijos pasiteisins, ne visos verslo įdėjos atneš norimus rezultatus. Galbūt prarasi pinigų, galbūt kažkas pavogs pinigų iš tavęs, galbūt kažkada turėsi problemų su mokesčių inspekcija, o gal net subankrutuosi. Blogiausias dalykas, kurį gali padaryti po finansinės nesėkmės tai pasiduoti ir priimti sprendimą, kad būti finansiškai laisvu NE TAU! Sėkmingiausi verslininkai yra patyrę daugiausiai nepasisekimų, bet niekada nenuleidžia rankų.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar esi užstrigusi (-ęs) viename pajamų lygyje ir nori patirti proveržį?


Ar nori suprasti, kaip galėtum pritraukti pinigų gausą į savo gyvenimą?


Ar norėtum sužinoti ką turtingi žmonės daro, kad taptų turtingesni, o vargšai daro, kad taptų dar vargingesni?


Ar norėtum sužinoti, kaip elgtis su pinigais, kad jų tavo gyvenime atsirastų vis daugiau?


"PINIGŲ GAUSOS PRINCIPAI"


Rita Grinevičienė


NLP "koučerė", knygelės “Klausimai, keičiantys gyvenimą” autorė, Facebook grupės “Išdrįsk būti savimi” įkūrėja.


Buvo laikas kai gyvenu aukos vaidmenyje: pykau, kaltinau, pavydėjau ir t.t. ėjau per gyvenimą, nešdama neigiamų emocijų maišus. Ar buvo lengva gyventi? Veikti? Kurti? Tikrai, ne! Domėjimasis saviugda padėjo ne tik paleisti tuos maišus, bet ir pradėti kurti gyvenimą tokį, kokio aš noriu, kiekvieną dieną. Aš galiu rinktis ką galvoju, ką jaučiu, kaip reaguoju, nes aš esu savo gyvenimo šeimininkė. Tad dabar padedu ir kitiems jaustis gerai ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės.


Gediminas Grinevičius


Psichologas (BSc HONS), Tinklinio Marketingo Verslo treneris, Sertifikuotas Neuro Lingvistinio Programavimo ir Laiko Linijos Terapijos Praktikas.


Mano misija yra kelti tinklinio marketingo industrijos reputaciją, mokinant tinklinio marketingo profesionalus, kaip šį verslą daryti teisingai, etiškai ir draugiškai. Labai mėgstu padėti žmonėms gauti geresnius rezultatus tinklinės rinkodaros versle ir myliu tą "bingo" momentą, kai nušvinta žmogaus veidas, sužinojus vertingą informaciją ir supratus kaip kažką teisingai daryti.


Šiame seminare pasidalinome:


IDĖJOMIS


PRAKTIKOMIS


STRATEGIJOMIS


ĮRANKIAIS


Tau tai padės:


1. Pašalinti "stabdžius", kurie šiuo metu tau neleidžia uždirbti daugiau.


2. Pritraukti daugiau pinigų į savo gyvenimą.


3. Išlaikyti daugiau pinigų ir juos teisingai panaudoti.Roberta Baranauskė


Asmeninė pokyčių ir transformacijų mentorė, kuri padeda pasiekti pokyčius gyvenime bet kurioje srityje dirbant su pasąmoninėmis programomis. 11 metų ji domisi, mokosi ir dalyvauja įvairiose programose, kuriose nagrinėjama žmogaus proto struktūra ir darbas su pasąmone. Paskutinai intensyvūs metų trukmės mokymai baigti 2020 gruodžio mėnesį Londone.


“Yra paprastos technikos ir pratimai, kurie padeda išsiaiškinti, kokias programas mes paveldėjome arba įgijome ir kaip tai įtakoja mūsų gyvenimą. Dažnai žmonės nesupranta, kodėl negali padaryti proveržio savo veikloje, pasiekti tam tikrų rezultatų, arba patirti sėkmės versle bei asmeniniame gyvenime, visa tai užfiksuota mūsų pasąmonėje.”


Šiame seminare pristatysiu kaip mūsų protas turi tam tikrus įsitikinimus apie pinigus ir kaip tai trukdo uždirbti daugiau.


Paaiškinsiu apibrėžimą “Pajamų lubos”, kuris plačiai naudojamas tarp sėkmingų ir daug pasiekusių žmonių.


Pristatysiu praktines užduotis, kaip pralaušti asmenines “pajamų lubas”.

Labai išsamiai paaiškinsiu apie pinigų gavimo  struktūrą:


1. Galva


2. Energija


3. Veiksmas


4. Realybė


Dažniausiai žmonės šią strukūrą nesąmoningai naudoja atvirkščiai, todėl rezultatai - uždirbamų pinigų kiekis, nedžiugina.


Seminarą pabaigsime galinga vizualizacija.


Paruošėme jums stiprų 3 valandų seminarą, kuris pakeis jūsų pinigų požiūrį.


Online seminaro įrašas yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Seminaro įrašas lieka visam laikui grupės viduje.


Virtualaus seminaro kaina tik 25€.


Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com


Arba BANKO PAVEDIMU:


Lietuvoje:

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank


Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 30485762

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANKKai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook https://www.facebook.com/gediminas.grinevicius/ ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Pinigų Gausos Principai" grupės.


Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu.


Iki pasimatymo online konferencijoje!


(Pinigų Gausos Principai tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)


Sužinok daugiau apie seminarą čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/pinigugausosprincipai 🙏


P.S. Jei gali pasidalink su draugais ir komanda 🙏😍😘


Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page