Serija #614 DEGANTIS nežinojimas ar UŽŠALUSIOS žinios

Ar pastebėjai, kad naujai prisijungę žmonės prie tinklinio marketingo dažnai gauna daugiau rezultatų ir juos gauna greičiau nei tie, kurie jau ilgiau užsiima šia veikla? Gal tu pati (-s) per pirmus kelis mėnesius radai daugiau klientų ir komandos narių, nei po to?Tai yra dažnas fenomenas mūsų industrijoje. Todėl sako, kad degantis nežinojimas yra geriau nei žinios ant ledo.


Naujai prisijungę žmonės nežino visų tinklinio marketingo subtilybių, nėra išmokę visų strategijų ir sistemų, bet jie yra pilni ENERGIJOS, UŽSIDEGIMO ir ENTUZIAZMO. Todėl jie neretai gauna tokius gerus rezultatus, nes tiesiog užkrečia žmonės savo pozityvumu.


Bet po kiek laiko, kai žmogus pradeda mokintis ir studijuoti šį verslą, atsitinka bėda... Įvyksta ANALIZĖS PARALYŽIUS. Žmogus pradeda viską analizuoti: kaip siųsti žinutes, kaip šnekėti su žmonėmis, kaip daryti video, kokius postus dėti ir t.t., ir nustoja daryti veiksmus.


TAIP, asmeninis tobulėjimas yra labai svarbus ir mes visi turėtume siekti tapti šios industrijos profesionalais, BET kol mokinamės kaip padaryti IDEALIAI mes turėtume daryti KAIP GAUNASI. Visada lik VEIKSME!Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum sužinoti kaip efektyviai valdyti savo Facebook verslo puslapį?

 

Ar norėtum išmokti kaip naudotis mokama Facebook reklama ir pradėti reklamuotis?


Ar norėtum išmokti apie Chatbotus, kurie gali palaikyti pokalbį už tave su potencialiais pirkėjais ir verslo partneriais?


Ar norėtum sužinoti, kaip tu gali pradėti kaupti prenumeratorius pačiame Facebooke?

 

Mokymų programa skirta būtent tau!

 

TINKLINIO MARKETINGO FACEBOOK STOVYKLA

 

 

TU IŠMOKSI: