Serija #613 KLAIDA, kurią dariau su NAUJOKAIS 🤯

Kaip lyderiai tinklinio marketingo versle mes norime suteikti kuo daugiau informacijos žmonėms, kurie prisijungia prie mūsų komandos.Problema tame, kad neretai mes bandome visą tą informaciją suduoti iš karto.


Tada įvyksta vadinama "informacijos perkrova" (anglu: overwhelm), kai žmogus gauna tiek informacijos, kad net nežino nuo ko pradėti ir neretai meta verslą dar nepradėję, nes galvoja, kad nesugebės visko suprasti ir išmokti.


Todėl, informaciją turėtume suteikti palaipsniui. Geras pavyzdys, jei norėčiau tau perduoti 10 kamuoliukų. Vienas būdas būtų mesti visus dešimt vienu metu į tave ir tikėtis, kad tu juos visus pagausi. Nerealistiška taip? Juk tu turi tik 2 rankas. Iš kitos pusės, jei mesčiau po vieną kamuoliuką, tu visus juos sugaudytum ir būčiau perdavęs tau visus 10 kamuoliukų.


Žinau, kad mes nuolatos ieškome "AUTOMATINĖS" sistemos ir norime kuo greičiau viską padaryti ir mažiau terliotis, bet laikas, kurį investuosi į komandos narį tau gali atsipirkti šimteriopai.


Tad nepatingėk kontaktuoti su naujoku kiekvieną dieną bent jau pirmas kelias savaites ir po truputį supažindink tą žmogų su visa informacija.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.