Serija #612 NĖRA RESURSŲ TRŪKUMO. Ar panaudoji viską, ką tavo kompanija duoda?

Kaip Tony Robbins sako "nėra resursų trūkumo, yra tik žmonės, kurie neišnaudoja visų resursų". Visko yra pakankamai: pinigų, žmonių, klientų, įrankių ir t.t., tik mes dažnai nepasinaudojam viskuo.Dažnai sutinku tinklinio marketingo atstovūs, kurie verkia, kad nepavyksta gauti norimo razultato versle, bet kai išanalizuojam pamatome, kad jie neišnaudoja net pusės įrankių, kuriuos jiems suteikia jų kompanija.


Tinklinio marketingo kompanijos įdeda daug darbo ir pinigų, kad mums sukurtų geras sąlygas, bet ar mes tuo pasinaudojame? Ar išnaudojame visas akcijas, nuolaidas, ypatingus pasiūlymus, naujų produktų ir katalogų pristatymus, loterijas, konkursus, naujas skatinimo programas, tinklalapius, elektronines parduotuves, mokymus ir t.t.?


Jei tu įdedi vieną postą į komandos grupę ir manai, kad pakankamai ištransliavai informaciją - tu save apgaudinėji. Grupinių postų ir chatų žmonės netikrina, ypač tie neaktyvūs, kuriuos tu nori išjudinti.


Kiekvienas aukščiau paminėtas įrankis, kurį mums kompanija duoda, yra priežastis susisiekti asmeniškai su kuo daugiau žmonių ir su entuziazmu su jais pasidalinti.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum šiais metais pakelti savo LYDERYSTĖS žinias ir lygį?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori pradėti kurti komandą tinkliniame marketinge, kas turi mažą komanda ir nori ją plėsti ir tiems, kas jau turi didelę komandą ir nori su ja dirbti efektyviau.

 

Šioje programoje turėsi 10 pačių svarbiausių lyderystės pamokų tavo tinklinio marketingo verslui. 

 

Tavo komandos lygis priklausys nuo tavo lyderystės lygio. Tik tau keliant lyderystės lygį, tavo komanda kils kartu su tavimi. Kitu atveju tavo žemas lyderystės lygis tampa tavo komandos augimo STABDŽIU.