Serija #611 MANO KOMANDA NEDIRBA! Viena labai svarbi priežastis 😱

Labai dažnai sulaukiu klausimo "ką daryti jei komanda nedirba?" arba "ką daryti su neaktyviais žmonėmis?" arba "kodėl mano komandoje neatsiranda lyderių?".Žinoma yra daugybė skirtingų priežasčių, kodėl žmonės gali atsitraukti nuo verslo ir nebūti labai aktyvūs, bet žemiau noriu pasidalinti dvi dažnai pasitaikančias.


#1. Neetiškas, nesąžiningas, nedraugiškas lyderio pavyzdys.


Kai komandos nariai mato, kad lyderis lipa kitiems per galvas, užsiima neetiškomis ir nesąžiningomis praktikomis, kad pasiektų tikslo versle, tai dažnai sukelia antimotivaciją.


Žmogus tada supranta, kad vienintelis būdas pasiekti lyderio poziciją yra nusižengti savo vertybėms ir moralams. Daugelis nėra pasiruošę to daryti ir "parduoti savo sielos" už pinigus, todėl nusprendžia nesiekti aukštų tikslų, lieka vartotojais ir nėra labai aktyvūs.


#2. Lyderis yra strese ir dirba 24 valandas per parą.


Taip lyderis turi įkvėpti komandą savo pavyzdžiu ir daromais veiksmais, bet kai peržiangiama riba ir komanda mato, kad lyderis yra nuolatiniam strese, neturi laiko kada pailsėti ir dirba dieną naktį be išeiginių, tai demotyvuoja.


Daugelis ateina į verslą norėdami daugiau laisvės, laiko su šeima, kelionių ir t.t., ir jei pamato, kad versle bus dar blogiau, nei jų samdomam darbe, jie praranda norą tapti lyderiu ir pasilieka prie verslo darymo kaip "hobi" ar papildoma veikla.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum statyti savo tinklinio marketingo verslą su nauja energija ir naujais įgūdžiais?

 

Programa skirta TAU!

 

TINKLINIO MARKETINGO SĖKMĖS STOVYKLA

 

Tokio kurso lietuvių kalba dar nebuvo!