Serija #610 Tave kiti TEIS betkokiu atveju! 😈

Tai gali būti vienas didžiausių STABDŽIŲ tavo gyvenime arba tai gali tave IŠLAISVINTI.Supratimas, kad tave kiti TEIS betkokiu atveju.


Vieni nuolatos jaudinasi ką pagalvos kiti, kaip čia atrodys, o jei susimausiu ir kiti sužinos. Ir todėl, niekada nerealizuoja savo tikslų ir svajonių, nes gyvena gyvenimą pagal kitus žmones.


Kiti nusprendžia, kad jei jau tave teis nesvarbu ką tu darytum, tada gal vertėtų daryti tai ką nori daryti.


Suprask, kad visiems tu niekada neįtiksi, visiems tu nepatiksi, vienu ar kitu atveju tu kažkam užkliūsi:

  • Jei esi stora (-as) tai tu tinginys ir ėdrÅ«nas.

  • Jei esi geros formos, tada tu vartoji steroidus ir esi pasikėlusi.

  • Jei esi vergÅ¡as, tai tu niekam tikęs, net savimi pasirÅ«pinti nesugebi.

  • Jei esi turtingas, tai tu aferistas ir tikrai nusukai pinigų nuo kitų žmonių.

  • Jei neturi nuotaikos, tai ko čia paniÅ«res.

  • Jei esi pilnas entuziazmo, tai ko čia Å¡ypsaisi kaip durnelis.

Kai pagaliau supranti, kad visiems neįtiksi, ir kai paleidi tą PRIKLAUSOMYBĘ būti visų mėgiamu, mylimu, gerbiamu, tada tau atsiveria naujos galimybės gyvenime, nes tu pradedi gyventi pagal save, o ne pagal tėvus, antrą pusę, draugus, bendradarbius ir t.t.


Kaip mano mentorius Jim Rohn sakydavo "geriausias gyvenimas yra gyvenimas nugyventas pagal dizainą, o ne pagal atsitiktinumą". Tu esi sėkmingas žmogus, jei suplanuoji, kaip norėtum gyventi ir tada tai realizuoji, nesvarbu kaip tas gyvenimas atrodytų kitų akimis.


Bet...


Medalis turi dvi puses. Lygiai taip pat turi suprasti, priimti ir gerbti, kad kiti taip pat gyvens savo gyvenimus ir jie neturi gyventi pagal tave. Tau gali nepatikti jų pasirinktas gyvenimas ir jų dizainas, bet tai ne tavo reikalas ir tu neturi teisės bandyti kažka pakeisti.


Tai neretai varo lyderius iš proto, nes jie nesupranta, kodėl žmones komandoje nesiekia daugiau, nepardavinėja ar nestato komandos ir t.t., bet jie gali turėti kitokį planą nei tu.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris