Serija #607 Ką daryti jei nori pradėti daryti VIDEO, bet tau sunku išeiti LIVE ir neturi daug...

Jei mane jau kurį laiką seki turbūt žinai, kad esu PAMIŠĘS dėl video.Kai prieš tris metus nusprendžiau pradėti daryti Facebook LIVE transliaciją kiekvieną dieną - pasikeitė labai daug dalykų mano versle ir gyvenime.


Todėl nuolatos rekomenduoju žmonėms išnaudoti NAUDĄ, kurią duoda video darymas versle.


Bet yra labai daug žmonių, kurie nedrįsta daryti gyvų transliacijų, nes bijo pasakyti kažką netaip ar padaryti kažką ne taip.


Taip pat, daug žmonių jaudinasi, kad neturės ką pasakyti 5 minutes, 10 minučių ar 15 minučių video darydami.


Ar esi vienas iš tų žmonių?


TURIU TAU LABAI GERĄ SPRENDIMĄ


TikTok ir Instagram Reel🙂


TikTok'o video yra tik 15 sekundžių! Tai yra 2-3 sakiniai! Ir tai ne gyva transliacija, tad gali pasirepetuoti kelis kartus. Lengvesnio būdo kurti video turinį dar nebuvo. Gali perskaityti vieną motyvacinę citatą prieš kamerą ir tai jau TikTok video.


Ir kas yra labai PATOGU, kad padarius 15 sekundžių TikTok video tu po to gali jį įkelti į Instagram Reels, Facebook Story, Instagram Story, Facebook Page (verslo puslapio) Story. Vienas darbas ir labai daug naudos.


Net jei tu labai užimtas žmogus manau galėtum rasti 15 sekundžių per dieną?Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar kuri verslą kartu su savo antrąją puse? O gal planuojat, bet nežinot nuo ko pradėti ir galvojat ar sugebėsit?


Jau 11 metų su Rita kuriame ir statome savo verslus. Dirbome su tūkstančiais žmonių ir matėme visko. Išmokome daug pamokų iš savo patirties ir matydami kitų žmonių patirtis. Pastebėjome ką daro sėkmingos poros ir ne tokios sėkmingos.


Dabar norėtume visas tas žinias pasidalinti su tavimi ir tikimės, kad tai padės tau kurti sėkmingą verslą ir turėti nuostabius santykius.