Serija #606 3 būdai PAGREITINTI progresą link tikslų 🔥

Turime suprasti, kad nepasieksime savo tikslų ir svajonių PER NAKTĮ. Daug žmonių ateina į tinklinio marketingo industrija su nerealistiškais lūkesčiais ir metą verslą dar nepamatę rezultatų, nes tikėjosi, kad reikės mažiau įdėti darbo, nei iš tikrųjų reikia ir, kad pinigai ateis greičiau, nei iš tiesų.Bet yra keli dalykai, kuriuos mes GALIME padaryti, kad pagreitintume savo progresą:


#1. Kasdieninis Veiksmų Planas


Tai kas yra suplanuojama yra padaroma, kas nėra suplanuojama, tam nelieka laiko. Jei neplanuosi sėkmės, nesėkmė įvyks automatiškai.


Nori pagreitinti savo progresą, tada turi turėti aiškius tikslus ir aiškų planą, turi žinoti tiksliai ko tu nori ir kokių veiksmų imsies, kad tai realizuotum.


#2. Mentorius


Mentorius yra kaip LAIKO MAŠINA. Jei žmogus turi 10, 20, 30 metų patirtį ir tą patirtį sudeda į knygą, kursą ar programą, tu gali tapti 30 metų protingesniu, bet tas žinias įgyti per kelias dienas. Ne visi mentoriai dirbs su tavimi asmeniškai - tai brangiausias mentorystės būdas, bet mentorius gali būti ir žmogus, kurio knygas tu skaitai ar video žiūri. Aš turiu daugybę mentorių iš, kurių mokinuosi, bet jie net nežino, kad aš egzistuoju.


#3. Atskaitomybė


Lengviausiai susitarti su savimi ir pasakyti "ai pradėsiu rytoj" ar "na nuo kito mėnesio tai tikrai pradėsiu". Kai mes įsipareigojame kažkam kitam, tada mūsų reputacija ir garbė nuo to priklauso, mes nenorime jų nuvilti ir apsikvailinti, todėl labiau stengiamės padaryti ką prisižadėjome.


Atskaitomybė gali būti asmeniška, kai siunčiame savo veiksmų ataskaitą savo lyderiui ar mentoriui, arba vieša, kai viešai prieš auditoriją įsipareigojame kažką įvykdyti.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris
Kodėl verta prisijungti prie ČEMPIONŲ LYGOS?


❤ 250 Video pamokų bendruomenės viduje


❤ 4 BONUS pamokos