top of page

Serija #599 Kodėl turi suprasti savo KOMPANIJĄ?

Dažnai tinklinio marketingo atstovai nesupranta savo kompanijų. Jie turi labai aukštus reikalavimus savo kompanijoms ir neįsigilina į verslo užkulisius.Tinklinio marketingo kompanijos pasirūpina viskuo: produkto kūrimu, sandėliavimu, reklaminėmis prekėmis, motyvacinėmis programomis, klientų aptarnavimu, logistika, atlyginimų išmokėjimu ir dar daug daug daugiau.


Bet vos tik kompanija padaro klaidą ar kažką pakeičia, tinklinės rinkodaros atstovai pradeda skųstis ir piktintis.


Visų pirma turime suprasti, kad kompanijose dirba žmonės ir žmonės daro klaidas. Kiekvienas iš mūsų esame padarę klaidų. Todėl turėtume būti kantresni ir atlaidesni žmonėms, kurie dirba mūsų kompanijose.


Taip pat turime suprasti, kad tinklinio marketingo kompanija tai VERSLAS ne labdaringa organizacija. Tai reiškia, kad kompanija turi uždirbti pinigus jei mes norime kad tai būtų tvarus ilgaamžis verslas.


Todėl laikas nuo laiko kompanija turės pabranginti produktus, kartais turės pakeisti marketingo planą ar tam tikras motyvacines programas, kad ir toliau verslas būtų pelningas ir kompanija turėtų iš ko kurti naujus produktus ir duoti visą kitą mums kompanijos atstovams.


Suprask, kad tu ir tavo kompanija yra toje pačioje komandoje, toje pačioje barikadų pusėje. Tai nėra mes prieš juos situacija. Jei nėra kažkokio produkto ir tai tau nepatinka, suprask, kad tavo kompanija taip pat praranda pinigus kiekvieną dieną, kai nėra to produkto, bet neretai yra tam tikros aplinkybės, kurių kompanija negali kontroliuoti (pvz.: tiekėjas vėluoja).


Stenkis užmegzti gerus santykius su kompanijos savininkais ir darbuotojais. Būk kanti (-us) su skambučių centro darbuotojais ir aptarnaujančiu personalu. Tik laiko klausimas, kada tau reikės pagalbos iš kompanijos ir tada džiaugsies, kad puoselėjai gerus santykius su jais.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

 

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

 

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 

 

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

 

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

 

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

 

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos kaina tik - 35€  

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 30485762

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


(Instagram Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla14 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page