top of page

Serija #596 Pakeisk NEPASITENKINIMĄ į DĖKINGUMĄ ❤🙏

Daugelis žmonių gyvena NEPATENKINTĄ gyvenimą. Jie nuolatos visko skundžiasi, viskuo yra nepatenkinti, ant visų pyksta.Žinoma mes turėtume siekti savo tikslų ir įgyvendinti savo svajones, bet svarbu nepamiršti labai svarbios praktikos:


DĖKINGUMO


Vietoje to, kad skųstumeis dėl neaktyvių komandos narių, būk dėkinga (-as) už tai, kad turi komandą. Daug žmonių norėtų turėti komandą.


Vietoje to, kad būtum nepatenkinta dėl kažko savo versle, būk dėkinga (-as), kad gali kurti verslą. Yra vietų ir buvo laikų, kai nebuvo galima kurti savo verslo.


Vietoje to, kad matytum trūkumus savo antroje pusėje, būk dėkinga (-as), kad turi antrą pusę. Yra tiek daug vienišų žmonių, kurie viską atiduotų, kad rastu antrą pusę.


Vietoje to, kad pyktum ant nepaklusnių vaikų, būk dėkinga (-as), kad juos turi. Žmonės praradę vaikus, viską atiduotų, kad pasikeistų vietomis su tavimi.


Vietoje to, kad skųstumeis, jog reikia keltis ir eiti į darbą, būk dėkinga (-as), kad gali tai daryti, kad turi kojas ir rankas, kad matai ir girdi, kad turi jėgų ir sveikatos tai daryti. Ne visiems taip pasisekė kaip tau.


Vietoje to, kad pyktum jog neskanu ar per ilgai užtruko pagaminti maistą, būk dėkinga (-as), kad turi ką valgyti. Yra daugybė žmonių, kurie badauja pasaulyje.


Vietoje to, kad pyktum jog mašina sena ar namas neįdealus, būk dėkinga (-as), kad turi mašina ir nereikia pėstute eiti ir, kad turi stogą virš galvos ir nereikia gyventi kartoninėje dėžėje po tiltu.


Kartais pamirštame kokie esame turtingi ir kaip gyvenimas mus apdovanojo. Mes gailimės savęs ir skundžiamės, kaip mums trūksta vieno ar kito daikto.


Vertink tai ką turi, būk dėkinga (-as) už tai ką tau gyvenimas davė ir pritrauksi dar daugiau dalykų, už kuriuos galėsi būti dėkinga (-as).Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum statyti savo tinklinio marketingo verslą su nauja energija ir naujais įgūdžiais?

 

Programa skirta TAU!

 

TINKLINIO MARKETINGO SĖKMĖS STOVYKLA

 

Tokio kurso lietuvių kalba dar nebuvo!

 

Tai NE dar viena motyvacinė programa, kur mokaisi tam, kad mokintis ir niekada nesiimi veiksmų!

 

Tai programa tiems kas nori rezultatų ir jų nori DABAR!

 

Šioje programoje rasi 10 pačių svarbiausių pamokų TAVO verslui ir sėkmei tinklinėje rinkodaroje. Jei tau atsibodo spėlioti ką ir kaip reikia daryti, kad pagaliau gautum geresnius rezultatus versle ir uždirbtum daugiau, jei atsibodo klausyti patarimų, kurie neveikia arba yra nepritaikomi tavo verslui, jei nori tiksliai žinoti KĄ ir KAIP daryti žingsnis po žingsnio - tada ši programa yra kaip tik TAU.

 

#1 Pamoka: Socialinės medijos išvaizdos pagerinimas. Kaip save efektyviau pateikti socialinėje erdvėje, kad sudominti ir pritraukti žmones savo profiliu/puslapiu.

 

#2 Pamoka: Facebook grupės ir kaip jas naudoti verslo plėtrai. Kaip susikurti grupes, kokias grupes, kokia informaciją į jas dėti, kad pritraukti klientų ir verslo partnerių?

 

#3 Pamoka: Facebook LIVE ir kaip juos daryti profesionaliai ir efektyviai. Kur galima pritaikyti šias gyvas transliacijas, apie ką šnekėti, kaip maksimaliai išnaudoti sukurtus video.

 

#4 Pamoka: PROSPEKTINGAS - kaip pakviesti žmones į verslą, kad jie susidomėtų ir, kad tai būtų dublikuojama komandos. Žingsnis po žingsnio nuo pirmo kontakto iki žmogaus užregistravimo jūsų komandoje.

 

#5 Pamoka: MARKETINGAS - kaip padaryti, kad žmonės ateitų pas jus, o ne jūs jų ieškotumėte? Išmok pritraukti žmones "smalsumo postais" ir turinio kūrimu.

 

#6 Pamoka: Kaip sėkmingai padėti naujam žmogui pradėti versle. Pirmas skambutis su nauju komandos nariu, ką ir kaip sakyti, ko klausti, ką paaiškinti, kad naujas komandos narys pradėtų sėkmingai dirbti + PIRMŲ 7 DIENŲ PLANAS NAUJAM ŽMOGUI!

 

#7 Pamoka: Strategijos NE internetu - kaip efektyviai plėsti klientų bazę ir komandą naudojantis "offline" strategijomis? Kaip užkalbinti žmones, kaip sudominti, kaip sumažinti pasipriešinimą tinkliniui marketingui, kaip pakviesti VYRUS į verslą?

 

#8 Pamoka: Kaip greičiausiai ir lengviausiai plėsti verslą užsienio šalyse? Kaip dirbti su žmonėmis kitose šalyse? 

 

#9 Pamoka: Kaip padaryti, kad komanda darytų DAUGIAU? Strategijos kaip pagerinti žmonių efektyvumą, motyvaciją ir įgūdžius. 

 

#10 Pamoka: Kasdieninis veiksmų planas tinkliniam marketinge. Ką ir kaip daryti kiekvieną dieną versle, kad gautum rezultatus net jei šį verslą darai kaip papildomą veiklą (valandą ar kelias valandas per dieną).

 

BONUS! Sužinok ką aš išmokau didžiausiuose pasaulio mokymuose tinklinei rinkodarai Go Pro Recruiting Mastery Las Vegase, Nevadoje su Eric Worre, Grant Cardone ir kitais virš milijono dolerių per metus uždirbančiais lyderiais. Tai naujausios technologijos ir patarimai iš TOP lyderių visame pasaulyje.

 

Stovyklos Kaina Tik €35

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 30485762

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Sėkmės Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 

 

Iki pasimatymo SĖKMĖS STOVYKLOJE!


(Sėkmės Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Sėkmės Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/sekmesstovykla51 peržiūra0 komentarų

Bình luận


bottom of page