Serija #595 Ar verta į verslą kviesti VYRESNIO AMŽIAUS žmones?

Kartais sulaukiu klausimo, ar verta registruoti VYRESNIO AMŽIAUS žmones ar SENJORUS į tinklinio marketingo verslą?

Trumpas atsakymas 100% TAIP!Tinklinio marketingo verslas NEDISKRIMINUOJA pagal amžių, lytį, religiją, seksualines pažiūras, išprusimą, patirtį ar kitus dalykus. Visi turi tą pačią galimybę.


Aš labai mėgstu kviesti į verslą vyresnio amžiaus žmones dėl kelių priežasčių:


#1. Didžiulė patirtis. Žmogus, kuriam 50, 60 ar 70 metų turi didžiulę gyvenimo patirtį, kurią gali investuoti į verslą. Galima tiek daug išmokti iš tokių žmonių.


#2. Didelis kontaktų ratas. Vyresni žmonės turi ženkliai daugiau pažįstamų ir sukauptą didžiulį SOCIALINĮ KAPITALĄ per visą gyvenimą.


#3. Didesnis pasyvių pajamų poreikis, nes pensija yra ne už kalnų arba jau atėjo. Šie žmonės kur kas rimčiau žiūri į verslą, nes nori sukurti pasyvių pajamų šaltinį greitai.


#4. Laisvesnis laikas. Vyresni žmonės jau užaugino vaikus ir tai atlaisvina didžiulį laiko kiekį, taip pat jei žmogus jau išėjęs į pensiją, tada turi daugiau laisvo laiko, nei dirbantis žmogus.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar kuri verslą kartu su savo antrąją puse? O gal planuojat, bet nežinot nuo ko pradėti ir galvojat ar sugebėsit?

Jau 11 metų su Rita kuriame ir statome savo verslus. Dirbome su tūkstančiais žmonių ir matėme visko. Išmokome daug pamokų iš savo patirties ir matydami kitų žmonių patirtis. Pastebėjome ką daro sėkmingos poros ir ne tokios sėkmingos.

Dabar norėtume visas tas žinias pasidalinti su tavimi ir tikimės, kad tai padės tau kurti sėkmingą verslą ir turėti nuostabius santykius.

“Verslo Kūrimas Poroje”