top of page

Serija #592 Kaip atsakyti į labai NEGRAŽIUS PRIEŠTARAVIMUS ar net ĮŽEIDIMUS?

Jei teisingai užsiimsi tinkliniu marketingu, tu pabendrausi su šimtais ar net tūkstančiais žmonių per savo karjera.Daugelis žmonių yra kultūringi ir gana malonūs, bet neišvengiamai sutiksi ir tokių, kurie bus grubūs, nemandagūs ir nekultūringi.


Dažnai gaunu klausimą "kaip įtikinti žmogų pirkti ar prisijungti prie komandos?", bet mūsų darbas ne įtikinėti, o rūšiuoti.


Jei žmogus nuoširdžiai užduoda klausimą ir nori kažką išsiaiškinti, mes žinoma atsakysime ir patarsime, bet ką daryti jei žmogus užduoda negražius prieštaravimus, sarkastiškai pasisako ar net įžeidinėja mus, bendravimo metu?


Visų pirma PAGALVOK:

Ar aš norėčiau tokio žmogaus savo komandoje? Ar aš norėčiau tokio kliento?


Jei žmogus pradžioje bendravimo taip elgiasi, kaip jis elgsis po to?


NEPARDUOK SAVO SIELOS! Taip, mes visi norime uždirbti pinigų ir statyti sėkmingą verslą, bet ar verta paminti savo įsitikinimus ir būti neištikimam savo vertybėms, vien dėl vienkartinio uždarbio? Kartais galbūt geriau mažiau uždirbti, bet ramiai miegoti?


Per vienuolyką metų versle, esu turėjęs ne vieną komandos narį, kuri po to pasigailėjau, kad pakviečiau į komandą. Taip pat sutikau ne vieną lyderį, kuris dėl pinigų padarytų viską, net kentėtų nuolatines patyčias ir stresą. Ar verta?


NIEKAM NEŠOK! Kai žmogus tau užduoda pažeminančius, sarkastiškus, įžeidžiančius klausimus, man tai primena vesternų filmus, kur vienas kaubojus šaudo kitam po kojomis, o tas šoka prieš jį, kad nepataikytų jam į koją.


Tai tikrai nėra lengva, ypač kai labai labai labai nori, kad tavo komanda augtų, bet turi išmokti kai kuriems žmonėms pasakyti "NE" ir juos diskvalifikuoti kaip potencialius klientus ar komandos narius.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar esi užstrigusi (-ęs) viename pajamų lygyje ir nori patirti proveržį?

Ar nori suprasti, kaip galėtum pritraukti pinigų gausą į savo gyvenimą?

Ar norėtum sužinoti ką turtingi žmonės daro, kad taptų turtingesni, o vargšai daro, kad taptų dar vargingesni?

Ar norėtum sužinoti, kaip elgtis su pinigais, kad jų tavo gyvenime atsirastų vis daugiau?

"PINIGŲ GAUSOS PRINCIPAI"

Rita Grinevičienė

NLP "koučerė", knygelės “Klausimai, keičiantys gyvenimą” autorė, Facebook grupės “Išdrįsk būti savimi” įkūrėja.

Buvo laikas kai gyvenu aukos vaidmenyje: pykau, kaltinau, pavydėjau ir t.t. ėjau per gyvenimą, nešdama neigiamų emocijų maišus. Ar buvo lengva gyventi? Veikti? Kurti? Tikrai, ne! Domėjimasis saviugda padėjo ne tik paleisti tuos maišus, bet ir pradėti kurti gyvenimą tokį, kokio aš noriu, kiekvieną dieną. Aš galiu rinktis ką galvoju, ką jaučiu, kaip reaguoju, nes aš esu savo gyvenimo šeimininkė. Tad dabar padedu ir kitiems jaustis gerai ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės.

Gediminas Grinevičius

Psichologas (BSc HONS), Tinklinio Marketingo Verslo treneris, Sertifikuotas Neuro Lingvistinio Programavimo ir Laiko Linijos Terapijos Praktikas.

Mano misija yra kelti tinklinio marketingo industrijos reputaciją, mokinant tinklinio marketingo profesionalus, kaip šį verslą daryti teisingai, etiškai ir draugiškai. Labai mėgstu padėti žmonėms gauti geresnius rezultatus tinklinės rinkodaros versle ir myliu tą "bingo" momentą, kai nušvinta žmogaus veidas, sužinojus vertingą informaciją ir supratus kaip kažką teisingai daryti.

Šiame seminare pasidalinome:

IDĖJOMIS

PRAKTIKOMIS

STRATEGIJOMIS

ĮRANKIAIS

Tau tai padės:

1. Pašalinti "stabdžius", kurie šiuo metu tau neleidžia uždirbti daugiau.

2. Pritraukti daugiau pinigų į savo gyvenimą.

3. Išlaikyti daugiau pinigų ir juos teisingai panaudoti.

Roberta Baranauskė

Asmeninė pokyčių ir transformacijų mentorė, kuri padeda pasiekti pokyčius gyvenime bet kurioje srityje dirbant su pasąmoninėmis programomis. 11 metų ji domisi, mokosi ir dalyvauja įvairiose programose, kuriose nagrinėjama žmogaus proto struktūra ir darbas su pasąmone. Paskutinai intensyvūs metų trukmės mokymai baigti 2020 gruodžio mėnesį Londone.

“Yra paprastos technikos ir pratimai, kurie padeda išsiaiškinti, kokias programas mes paveldėjome arba įgijome ir kaip tai įtakoja mūsų gyvenimą. Dažnai žmonės nesupranta, kodėl negali padaryti proveržio savo veikloje, pasiekti tam tikrų rezultatų, arba patirti sėkmės versle bei asmeniniame gyvenime, visa tai užfiksuota mūsų pasąmonėje.”

Šiame seminare pristatysiu kaip mūsų protas turi tam tikrus įsitikinimus apie pinigus ir kaip tai trukdo uždirbti daugiau.

Paaiškinsiu apibrėžimą “Pajamų lubos”, kuris plačiai naudojamas tarp sėkmingų ir daug pasiekusių žmonių.

Pristatysiu praktines užduotis, kaip pralaušti asmenines “pajamų lubas”.

Labai išsamiai paaiškinsiu apie pinigų gavimo struktūrą:

1. Galva

2. Energija

3. Veiksmas

4. Realybė

Dažniausiai žmonės šią strukūrą nesąmoningai naudoja atvirkščiai, todėl rezultatai - uždirbamų pinigų kiekis, nedžiugina.

Seminarą pabaigsime galinga vizualizacija.

Paruošėme jums stiprų 3 valandų seminarą, kuris pakeis jūsų pinigų požiūrį.

Online seminaro įrašas yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Seminaro įrašas lieka visam laikui grupės viduje.

Virtualaus seminaro kaina tik 25€.

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com

Arba BANKO PAVEDIMU:

Lietuvoje:

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 30485762

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook https://www.facebook.com/gediminas.grinevicius/ ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Pinigų Gausos Principai" grupės.

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu.

Iki pasimatymo online konferencijoje!

(Pinigų Gausos Principai tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)

Sužinok daugiau apie seminarą čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/pinigugausosprincipai 🙏

P.S. Jei gali pasidalink su draugais ir komanda 🙏😍😘

39 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską