top of page

Serija #591 Kaip padaryti gerą PARDAVIMO SKAMBUTĮ?

Kai prieš 11 metų pradėjau tinklinio marketingo versle, nieko neišmaniau apie pardavimus ar bendravimo įgūdžius.Todėl, geras pardavimų skambutis man atrodė toks, kuriame aš kalbu labai emocingai, labai charizmatiškai ir tiesiog sužaviu potencialų klientą ar verslo partnerį. Tai veikė, bet ne taip gerai, kaip aš norėjau.


Tik kai pradėjau studijuoti pardavimus ir verslą, išmokau, kad geriausias pardavimo skambutis yra tas, kuriame didžiąją laiko dalį kalba potencialus klientas ar verslo partneris.


Raktas yra KLAUSIMAI. Užduoti klausimus ir klausyti ką žmogus tau sako. Kuo daugiau informacijos sužinai apie žmogaus poreikius, problemas, svajones, tikslus ir t.t., tuo geresnį servisą gali padaryti.


Juk būna taip, kad žmogui mūsų produktas ar mūsų verslo galimybė gali būti netinkama, bet nepatyręs pardavėjas, tiesiog stengiasi kažką "įkišti". Geras konsultantas, kita vertus, išsiaiškina žmogaus poreikius ir tik tada pasiūlo sprendimą.


Mūsų tikslas turėtų būti SUSIDOMĖJUSIU, o ne ĮDOMIU. Mažiau bandyti sužavėti žmogų ir daugiau stengtis būti sužavėtu tuo žmogumi. Leisk žmogui pasigirti, išaukštinti save ir įtikinti tave, kodėl jis tinkamas tavo verslui.


Leisk žmogui išsikalbėti, nepertrauk jo ir nepulk prie išvadų, kol neišgirdai visos istorijos. Kuo daugiau žmogus su tavimi pasidalins apie save - tuo tu labiau jam PATIKSI ir tuo labiau jis tavimi PASITIKĖS.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar buvo taip, kad prisijungi prie socialinės medijos platformos ir matai, kad kiti jau daug daugiau už tave pažengę?


Ar buvo taip, kad jaustumeis pavėlavusi (-ęs), kokioje socialinės medijos platformoje?


Ar norėtum maksimaliai išnaudoti visai naują platformą, kuri atsirado ne taip seniai, bet jau sukėlė audrą pasaulyje?


Ar norėtum išmokti, žingsnis po žingsnio, kaip naudotis TIKTOK platforma, net jei dar nesi susikūrusi (-ęs) savo paskyros?


Tada “Tinklinio Marketingo TikTok Stovykla” yra skirta tau!


Prieš kelis metus atsiradusi TikTok socialinės medijos platforma įgyja pagreitį Tinklinio Marketingo industrijoje ir vis daugiau lyderių sėkmingai naudoją šį tinklą gauti gerus rezultatus.


TikTok stovykloje tu išmoksi:


> Kaip susikurti savo paskyrą TikTok platformoje?


> Kaip susitvarkyti nustatymus?


> Kaip kurti turinį ir naudotis visomis funkcijomis?


> Kaip rasti ir pritraukti klientus per TikTok?


> Kaip rasti ir pritraukti komandos narius per TikTok?


> Ką daug pasiekę lyderiai tinklinio marketingo industrijoje daro su šia platforma?


Būk viena (-as) iš pirmųjų tinklinio marketingo industrijoje TikTok platformoje ir išmok tai daryti profesionaliai iš karto!


TikTok stovyklos kaina tik 35€.


Gali sumokėti naudojant PAYPAL:

gediminas_grinevicius@yahoo.com


Arba BANKO PAVEDIMU:


​Lietuvoje:

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank


Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 30485762

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK


Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook https://www.facebook.com/gediminas.grinevicius/ ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie “Tinklinio Marketingo TikTok Stovyklos" grupės.


Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu.


Iki pasimatymo online konferencijoje!


(TikTok Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)


Daugiau informacijos apie renginį čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/tiktokstovykla 🚀


P.S. Jei gali pasidalink su draugais ir komanda 🙏😍😘

Comments


bottom of page