top of page

Serija #589 Nuo ko pradėti mokinti NAUJOKĄ?

Tinklinio marketingo versle yra tiek daug dalykų, kuriuos reikia išmokti, kad kartais sunku nuspręsti nuo ko reikėtų pradėti mokinti naujoką.Žemiau noriu pasidalinti keletą pagrindų, kuriuos turėtų įvaldyti visi tinklinės rinkodaros atstovai.


#1. Naudoti produktą


Jei naujokas nevartos produkto - NEPASISEKIMAS GARANTUOTAS. Todėl verta išmokinti komandos narius nuo kurių produktų pradėti, kaip juos užsisakyti ir t.t.


#2. Rekomenduoti produktą


Kai pradedame naudoti produktą, tada sekantis žingsnelis pradėti juo dalintis ir sukurti pirmuosius pardavimus. Pamokink savo naujokus kaip teisingai dalintis produktu.


#3. Rekomenduoti verslo galimybę


Jei naujokas nori pasiekti didesnes pajamas, tada reikia statyti komandą. Turime išmokinti naujoką, kaip profesionaliai dalintis verslo galimybe, kad neatbaidytų žmonių.


#4. Mokinti kitus 1, 2, 3


Kai tavo komandos narys pradeda statyti komandą, tuos žmones turi išmokinti kaip naudoti produktą, rekomenduoti produktą ir rekomenduoti verslo galimybę. Išmokink savo komandos narius MOKINTI kitus.


#5. Saviugda


Energija, entuziazmas ir motyvacija yra kuras mūsų versle. Todėl iš karto išmokink naujoką investuoti į save kiekvieną dieną paskaitant knygą, paklausant audio ar pažiūrint video mokymus.


#6. Sukurti veiksmą, kur veiksmas nebūtų įvykęs


Vienas svarbiausių veiksmų versle yra reguliariai kontaktuoti komandos narius ir su jais dalintis informacija apie naujus produktus, akcijas, skatinimo programas, renginius, mokymus ir t.t. Tai paskatins juos būti aktyvesniais ir imtis veiksmų. Pamokink naujoką tai daryti su savo komandos nariais.


#7. Reklamuoti renginius


Renginiai uždirba pinigus. Mokink savo naujokus išnaudoti visus virtualius ir gyvus renginius pakviečiant kuo daugiau žmonių. Renginiai yra tas įrankis, kuris padeda greičiau plėsti verslą ir tavo komandai augti.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

SVEIKATOS IR GROŽIO VERSLO FORMULĖ


Kaip sėkmingai save pozicionuoti socialinėje medijoje ir pritraukti klientus bei verslo partnerius.


Šis mokymas skirtas Tinklinio Marketingo atstovams dirbantiems su:

Sveikatinimo kompanijomis

Lieknėjimo kompanijomis

Odos priežiūros kompanijomis

Plaukų priežiūros kompanijomis

Eterinių aliejų kompanijomis


Šiame mokymų webinare išmoksi efektyviausias marketingo strategijas socialinei medijai ir psichologiją už sėkmingų socialinės medijos postų.


Išmoksi 5-ias NIEKADA NEIŠBLĖSTANČIAS turinio strategijas, kurios užtikrins, kad turėtum pakankamai įdėjų apie ką daryti tekstus, nuotraukas, video ir gyvas transliacijas Facebook'e, Instagram'e ir kituose socialiniuose tinkluose savo verslo ir produkto tema.


Sužinosi, kaip pozicionuoti save kaip savo srities ekspertą ir užkariauti savo nišą socialinėje medijoje ir internete.


Išvengsi dažnai daromų KLAIDŲ, kurios gali sulėtinti tavo progresą versle ir atbaidyti tavo sekėjus socialinėje medijoje.


Išmoksi kaip sudominti ir įtraukti savo auditoriją turiniu, kuris juos privers prašyti daugiau informacijos, komentuoti ir rašyti tau žinutes.


Šis mokykmas tai 2,5 valandų webinaras uždaroje Facebook bendruomenės grupėje.

Tau liks įrašas visam laikui


BONUS


3 dalių Turinio Kūrimo seminaro įrašas kuriame išmoksi:

Kaip sukurti PILTUVĖLĮ savo socialinės medijos turinio dėka?

38 skirtingos turinio įdėjos tavo socialiams tinklams

Kaip pagerinti tavo socialinės medijos ALGORITMĄ?

Bonus įrašai tau lieka visam laikui uždaroje Facebook grupėje.


Seminaro įrašo kaina 20€.


Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com


Arba BANKO PAVEDIMU:


Lietuvoje:

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank


Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 30485762

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK


Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie "Sveikatos ir Grožio Verslo Formulės" grupės.


Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu.


Iki pasimatymo mokymuose!


(Sveikatos ir Grožio Verslo Formulė tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)P.S. Jei gali pasidalink su draugais ir komanda 🙏😍😘

39 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page